WPML String Translation - en to fa_IR translation catalogue (234 entries)

en: WPML String Translation is attempting to write .mo files with translations to folder:
fa_IR: WPML String Translation در حال تلاش برای نوشتن فایل‌های .mo با ترجمه در پوشه است:

en: This folder appears to be not writable. This is blocking translation for strings from appearing on the site.
fa_IR: به نظر می‌رسد این پوشه قابل نوشتن نیست. این مانع از ترجمه رشته‌ها در سایت می‌شود.

en: To resolve this, please contact your hosting company and request that they make that folder writable.
fa_IR: برای حل مشکل، لطفاً با شرکت میزبان (هاست) خود تماس بگیرید و از آن‌ها بخواهید که این پوشه را نوشتنی (قابل نوشتن) کنند.

en: WPML's documentation on troubleshooting .mo files generation.
fa_IR: مستندات WPML درباره عیب یابی در تولید فایل‌های .mo

en: For more details, see %s.
fa_IR: برای جزئیات بیشتر، %s مراجعه کنید.

en: Show custom MO Files Pre-generation dialog box
fa_IR: کادرهای گفتگوی پیش از فایلهای MO سفارشی را نشان دهید

en: Cleanup and optimize string tables
fa_IR: تمیزسازی و بهینه سازی جداول رشته

en: Cleanup and optimization completed!
fa_IR: پاکسازی و بهینه سازی کامل شد!

en: Translation complete
fa_IR: ترجمه کامل شده است

en: Partial translation
fa_IR: ترجمه جزئی

en: Translation needs update
fa_IR: ترجمه نیاز به بروز رسانی دارد

en: Not translated
fa_IR: ترجمه نشده است

en: Waiting for translator
fa_IR: منتظر برای ترجمه

en: Optional
fa_IR: اختیاری

en: Please activate WPML Multilingual CMS to have WPML String Translation working.
fa_IR: لطفا CMS چند زبانه WPML را فعال کنید تا ترجمه رشته WPML کار کند.

en: WPML String Translation is enabled but not effective, because WPML is outdated. Please update WPML first.
fa_IR: ترجمه رشته WPML فعال است، اما موثر نیست، زیرا WPML قدیمی است. لطفا ابتدا WPML را به روز کنید.

en: Missing parameters
fa_IR: پارامترهای گم شده

en: Invalid nonce
fa_IR: غیر قابل اجرا

en: Nonce value is invalid
fa_IR: مقدار nonce نامعتبر است

en: Automatic string registration will remain active for %s. Please visit the site's front-end to allow WPML to find strings for translation.
fa_IR: ثبت خودکار رشته ها برای %s فعال خواهد بود. لطفاً از قسمت جلوی سایت بازدید کنید تا WPML بتواند رشته هایی برای ترجمه پیدا کند.

en: * This feature is only intended for sites that are in development. It will significantly slow down the site, but help you find strings that WPML cannot detect in the PHP code.
fa_IR: * این ویژگی فقط برای سایتهایی در حال توسعه است. به طور قابل توجهی سایت را کند می کند ، اما به شما کمک می کند رشته هایی را پیدا کنید که WPML قادر به تشخیص آن در کد PHP نیست.

en: Use theme or plugin text domains when gettext calls do not use a string literal
fa_IR: استفاده قالب یا پلاگین از text domains هنگامی که دریافت تماس با یک رشته استفاده نمی‌شود

en: Some themes and plugins don't properly set the textdomain (second argument) in GetText calls. When you select this option, WPML will assume that the strings found in GetText calls in the PHP files of the theme and plugin should have the textdomain with the theme/plugin's name.
fa_IR: برخی از قالب و پلاگین‌ها به طور درست textdomain (آرگومان دوم) با متن تنظیم نمی‌کنند. هنگامی که این گزینه را انتخاب کنید, WPML فرض می‌کند که رشته‌هایی که در تماس با GetText در فایل‌های PHP هستند و مورد استفاده در قالب و افزونه قرار می‌گیرند و افزونه باید دارای دامنه با نام قالب/افزونه باشد.

en: Strings in the plugins
fa_IR: رشته‌ها در پلاگین‌ها

en: Scan selected plugins for strings
fa_IR: اسکن پلاگین‌های انتخاب شده برای رشته‌ها

en: Completely translated strings
fa_IR: رشته‌ها کاملاً ترجمه شده‌اند

en: Strings in need of translation
fa_IR: رشته‌هایی که نیاز به ترجمه دارند

en: Plugin
fa_IR: افزونه

en: All
fa_IR: همه

en: Active
fa_IR: فعال

en: Inactive
fa_IR: غیر فعال

en: No TextDomain
fa_IR: بدون No TextDomain

en: Translate strings in %s
fa_IR: ترجمه رشته‌ها در %s

en: All strings in %s
fa_IR: همه رشته های در %s

en: Strings in the themes
fa_IR: رشته‌ها در قالب‌ها

en: Scan selected themes for strings
fa_IR: اسکن همه قالب‌های انتخاب شده برای رشته‌ها

en: Theme
fa_IR: قالب

en: File upload error
fa_IR: خطا در آپلود فایل

en: WPML String Translation will send all strings to WPML’s Advanced Translation Editor and to the translation services which are used.
fa_IR: ترجمه رشته WPML تمام رشته ها را به ویرایشگر پیشرفته ترجمه WPML و خدمات ترجمه که مورد استفاده قرار می گیرند، ارسال می کند.

en: Set different slugs in different languages for %s.
fa_IR: رشته های مختلف را در زبان های مختلف برای %s  تنظیم کنید.

en: Not marked as 'complete'. Press 'Save' to enable.
fa_IR: به عنوان "تکمیل شده" مشخص نشده است. برای فعال کردن 'ذخیره' را بزنید.

en: (original)
fa_IR: (اورجینال)

en: %s slugs are set to be translated, but they are missing their translation
fa_IR: رشته %s برای ترجمه آماده شده است، اما ترجمه آن‌ها از دست رفته است

en: No records found
fa_IR: رکوردی  یافت نشد

en: Language of domains
fa_IR: زبان دامنه

en: Apply
fa_IR: اعمال

en: Cancel
fa_IR: لغو

en: Select for which domain to set the language:
fa_IR: دامنه جهت تنظیم زبان را انتخاب کنید:

en: -- Please select --
fa_IR: -- لطفا انتخاب کنید --

en: This domain currently has the following strings:
fa_IR: این دامنه در حال حاضر دارای رشته‌های زیر است:

en: Current source language
fa_IR: زبان سورس فعلی

en: Number of strings
fa_IR: تعداد رشته ها

en: Set the source language of these strings to:
fa_IR: تنظیم زبان اصلی این رشته‌ها به:

en: Use this language as the default language for new strings in this domain
fa_IR: از این زبان بعنوان زبان پیش‌فرض برای رشته‌های جدید در این دامنه استفاده کنید

en: Change the language of selected strings
fa_IR: تغییر زبان رشته‌های انتخاب شده

en: No strings found
fa_IR: رشته پیدا نشد

en: Domain
fa_IR: دامنه

en: Context
fa_IR: متن نوشته

en: Name
fa_IR: نام

en: View
fa_IR: مشاهده

en: String
fa_IR: رشته

en: view in source
fa_IR: مشاهده در منبع

en: view in page
fa_IR: نمایش در صفحه

en: Change translation priority of selected strings
fa_IR: تغییر اولویت ترجمه رشته های انتخاب شده

en: Error: please try again
fa_IR: خطا: لطفاُ مجدداُ تلاش کنید

en: Dismiss all notices
fa_IR: بستن همه اعلان ها

en: Also prevent similar messages in the future?
fa_IR: همچنین از پیام‌های مشابه در آینده جلوگیری کنید؟

en: No - keep showing these message
fa_IR: خیر - نمایش این پیام را ادامه بده

en: Yes - disable these notifications completely
fa_IR: بله - این اعلان‌ها به طور کامل غیره فعال کنید

en: Files already scanned.
fa_IR: فایل اسکن شد

en: Multibyte String extension
fa_IR: پسوند Multibyte String

en: Loaded
fa_IR: لود شده

en: Not loaded
fa_IR: لود نشده

en: Multibyte String extension is required for WPML String Translation.
fa_IR: افزودنی Multibyte String نیازمند WPML String Translation است.

[ctx: MO Import blocked short 1/3]
en: WPML cannot replace .mo files because of technical problems in the String Translation table.
fa_IR: WPML نمی‌تواند جایگزین فایل‌های .mo به علت مشکلات فنی در جدول ترجمه رشته باشد.

[ctx: MO Import blocked short 2/3]
en: WPML support team knows how to fix it.
fa_IR: تیم پشتیبانی WPML می داند که چگونه آن را حل کند.

[ctx: MO Import blocked short 3/3]
en: Please add a message in the relevant <a href="%s" target="_blank" >support thread</a> and we'll fix it for you.
fa_IR: لطفاً یک پیام در قسمت مربوطه اضافه کنید<a href="%s" target="_blank" >موضوع پشتیبانی</a> و ما آن رای برای شما رفع می‌کنیم.

[ctx: MO Import blocked 1/4]
en: There is a problem with the String Translation table in your site.
fa_IR: مشکل با جدول ترجمه رشته در سایت شما وجود دارد.

[ctx: MO Import blocked 2/4]
en: This problem is not causing a problem running the site right now, but can become a critical issue in the future.
fa_IR: این مشکل در راه‌اندازی سایت نیست اما می‌تواند در آینده یک مسئله حیاتی باشد.

[ctx: MO Import blocked 3/4]
en: WPML support team knows how to fix it.
fa_IR: تیم پشتیبانی WPML می داند که چگونه آن را حل کند.

[ctx: MO Import blocked 4/4]
en: Please add a message in the relevant <a href="%s" target="_blank">support thread</a> and we'll fix it for you.
fa_IR: لطفا یک پیام را در <a href="%s" target="_blank"> موضوع پشتیبانی </a> مرتبط کنید و ما برای شما آن را رفع خواهیم کرد.

en: WPML needs to update the database. This update will help improve WPML's performance when fetching translated strings.
fa_IR: WPML نیاز به آپدیت دیتابیس است. این به‌روز رسانی کمک می‌کند که عملکرد WPML هنگام تهیه رشته‌های ترجمه شده بهبود می‌یابد.

en: Update Now
fa_IR: به روز رسانی کن

en: The database has been updated.
fa_IR: پایگاه داده به روز شده است.

en: Close
fa_IR: بستن

en: We have detected a problem with some tables in the database. Please contact %1$sWPML support%2$s to get this fixed.
fa_IR: ما در برخی از جداول در پایگاه داده مشکلی را شناسایی کرده ایم. لطفاً برای رفع این مشکل با پشتیبانی %1$sWPML%2$s تماس بگیرید.

en: Updated %s translation is available
fa_IR: به‌روز شده %s ترجمه در دسترس است

en: Review changes and update
fa_IR: بررسی تغییرات و به‌روز رسانی

en: No updates found.
fa_IR: هیچ بروزرسانی یافت نشد.

en: Failed downloading the language information file.
fa_IR: دریافت فایل اطلاعات زبان شکست خورد.

en: Errors: %s
fa_IR: خطاها: %s

en: Failed downloading the language information file. Please go back and try a little later.
fa_IR: دریافت فایل اطلاعات زبان شکست خورد. لطفاً به عقب برگردید و بعداً کمی تلاش کنید.

en: Error getting the translation file. Please go back and try again.
fa_IR: خطا در گرفتن فایل ترجمه. لطفاً برگردید و دوباره کنید.

en: Strings translations updated
fa_IR: ترجمه رشته‌ها را به‌روز شد

en: No string found
fa_IR: رشته پیدا نشد

en: Scan successful! WPML found %s strings.
fa_IR: اسکن موفق بود! رشته‌های WPML %s پیدا شد.

en: The following files were processed:
fa_IR: فایل‌های زیر پردازش شدند:

en:  They were added to the string translation table.
fa_IR:  آن‌ها به جدول ترجمه رشته اضافه شدند.

en: Scanning file: %s
fa_IR: اسکن فایل: %s

en: Skipping file: %s
fa_IR: رد کردن فایل: %s

en: Some of the strings selected belong to packages. You can only change the language of these strings if all strings in the packages are selected.
fa_IR: بعضی از رشته‌ها به بسته‌ها تعلق دارند. اگر تمام رشته‌ها در بسته‌بندی‌ها انتخاب شوند، می‌توانید زبان این رشته‌ها را فقط تغییر دهید.

en: Package Management
fa_IR: مدیریت پکیج ها

en: Display packages for this kind:
fa_IR: نمایش بسته‌ها برای این نوع:

en: Delete Selected Packages
fa_IR: حذف بسته‌های انتخاب شده

en: Are you sure you want to delete these packages?
    Their strings and translations will be deleted too.
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید این بسته‌ها را حذف کنید؟
    رشته‌ها و ترجمه‌های آن‌ها نیز حذف خواهند شد.

en: Select All
fa_IR: انتخاب همه

en: Kind
fa_IR: نوع

en: Info
fa_IR: اطلاعات

en: Contains %s strings
fa_IR: شامل %s رشته ها

en: Translation is in progress
fa_IR: ترجمه در حال انجام

en: Default package language
fa_IR: زبان بسته پیش فرض

en: No packages found
fa_IR: هیچ بسته ای یافت نشد

en: WPML Translation
fa_IR: ترجمه WPML

en: Send to translation
fa_IR: ارسال به بخش ترجمه

en: Translate strings
fa_IR: ترجمه رشته ها

en: Translation status:
fa_IR: وضعیت ترجمه:

en: Language of this %1$s is %2$s
fa_IR: زبان این %1$s %2$s است

en: There is nothing to translate.
fa_IR: چیزی برای ترجمه وجود ندارد.

en: In progress
fa_IR: در حال پیش رفت

en: Complete
fa_IR: تکمیل

en: Needs update
fa_IR: نیاز به بروزرسانی

en: In translation basket
fa_IR: در سبد ترجمه

en: You cannot add packages in this language to the basket since it already contains posts, packages or strings of another source language!
    					Either submit the current basket and then add the post or delete the posts of differing language in the current basket
fa_IR: شما نمی‌توانید بسته‌های این زبان را به سبد اضافه کنید زیرا از قبل حاوی نوشته‌ها است, بسته‌ها یا رشته‌های یک زبان منبع دیگر!
    					یا سبد فعلی و یا ثبت کنید سپس نوشته را اضافه کنید و یا نوشته‌های مختلف زبان در سبد فعلی حذف کنید

en: Please select at least one language to translate into.
fa_IR: لطفا حداقل یک زبان برای ترجمه را انتخاب کنید.

en: Please select at least one document to translate.
fa_IR: لطفا حداقل یک سند را برای ترجمه انتخاب کنید.

en: Post "%1$s" will be ignored for %2$s, because translation is already in progress.
fa_IR: پست "%1$s" برای %2$s نادیده گرفته خواهد شد، زیرا ترجمه در حال انجام است.

en: Post "%1$s" will be ignored for %2$s, because translation is already waiting for translator.
fa_IR: پست "%1$s" برای %2$s نادیده گرفته خواهد شد، زیرا ترجمه از قبل منتظر مترجم است.

en: Packages
fa_IR: بسته ها

en: WPML Package Translation is enabled but not effective. It requires <a href="%s">WPML</a>, String Translation and Translation Management in order to work.
fa_IR: بسته‌بندی ترجمه WPML فعال است اما موثر نیست. این نیاز به <a href="%s">WPML</a>, String Translation و Translation Management برای کار کردن دارد.

en: String Translation
fa_IR: ترجمه رشته

en: Configure
fa_IR: پیکربندی

en: Slug translations
fa_IR: ترجمه نامک

en: Translate custom post and taxonomy base slugs (via WPML String Translation).
fa_IR: ترجمه پست سفارشی و طبقه بندی لغات پایه (از طریق ترجمه رشته WPML).

en: Save
fa_IR: ذخیره

en: %d new translation was added. | %d new translations were added.
fa_IR[0]: %d ترجمه جدید اضافه شد
fa_IR[1]: ٪d ترجمه جدید اضافه شد

en: %d translation was updated. | %d translations were updated.
fa_IR[0]: ترجمه های %d به روز شد/شدند.
fa_IR[1]: ترجمه %d به روز شد/شدند.

en: No action performed. Please select the strings that you need to update or add.
fa_IR: هیچ عملی انجام نشده است. لطفاً رشته‌هایی را که برای به‌روز رسانی یا افزودن نیاز دارید انتخاب کنید.

en: Auto-download WordPress translations
fa_IR: دانلود خودکار ترجمه‌های وردپرس

en: Success!
fa_IR: موفقیت!

en: Check other languages
fa_IR: بررسی زبان‌های دیگر

en: Missing version number for translation.
fa_IR: شماره نسخه گمشده برای ترجمه.

en: Invalid language: %s
fa_IR: زبان نامعتبر: %s

en: This update includes %d new strings and %d updated strings. You can review the strings below. Then, go to the <a%s>bottom of this page</a> and click on the Proceed button.
fa_IR: این به روز رسانی شامل %d رشته های جدید و %d رشته های به روز شده است. شما می توانید رشته های زیر را بررسی کنید. سپس، به پایین <a%s> این صفحه </a> بروید و روی دکمه ادامه کلیک کنید.

en: Updated translations (%d)
fa_IR: ترجمه بروزرسانی شد (%d)

en: Existing translation
fa_IR: ترجمه موجود

en: New translation
fa_IR: ترجمه جدید

en: New translations (%d)
fa_IR: ترجمه‌های جدید (%d)

en: Translation
fa_IR: ترجمه

en: Add the new translations.
fa_IR: افزودن ترجمه جدید

en: Proceed
fa_IR: ادامه

en: There is nothing to be updated or to be added.
fa_IR: هیچ چیزی برای به‌روز شدن و اضافه شدن وجود ندارد.

en: Admin Texts Translation
fa_IR: ترجمه متون مدیریت

en: Return to String Translation
fa_IR: بازگشت به ترجمه رشته

en: String translation
fa_IR: ترجمه رشته

en: These are the strings that we found in your .po file. Please carefully review them. Then, click on the 'add' or 'cancel' buttons at the %1$sbottom of this screen%2$s. You can exclude individual strings by clearing the check boxes next to them.
fa_IR: اینها رشته هایی هستند که در فایل .po شما یافتیم. لطفا آنها را با دقت بررسی کنید. سپس، روی دکمه‌های «افزودن» یا «لغو» در %1$sپایین این صفحه %2$s کلیک کنید. می‌توانید با پاک کردن کادرهای کناری رشته‌ها، رشته‌ها را حذف کنید.

en: Name: %s
fa_IR: نام: %s

en: Add selected strings
fa_IR: رشته های انتخاب شده را اضافه کنید

en: Display:
fa_IR: نمایش:

en: All strings
fa_IR: همه رشته ها

en: Translation needed
fa_IR: ترجمه مورد نیاز

en: Partial Translation
fa_IR: ترجمه جزئی

en: In domain:
fa_IR: در دامنه:

en: All domains
fa_IR: همه دامنه ها

en: With Priority:
fa_IR: با اولویت:

en: All Translation Priorities
fa_IR: همه اولویتهای ترجمه

en: Search for:
fa_IR: جستجو برای:

en: Exact match
fa_IR: مطابقت کامل

en: Search in both the original language and in translations. Searching in translations may take a bit of time.
fa_IR: جستجو در زبان اصلی و در ترجمه. جستجو در ترجمه ها ممکن است کمی وقت بگذارد.

en: Include translations
fa_IR: شامل ترجمه‌ها

en: Search
fa_IR: جستجو کردن

en: Showing only strings that contain %s
fa_IR: نمایش فقط رشته‌هایی که حاوی %s هستند

en: Exit search
fa_IR: خروج از جستجو

en: Languages of domains
fa_IR: زبان های دامنه

en: Display %d results per page
fa_IR: نمایش نتایج %d در هر صفحه

en: Displaying %1$s&#8211;%2$s of %3$s
fa_IR: نمایش %1$s&#8211;%2$s از %3$s

en: Strings per page:
fa_IR: رشته ها در صفحه:

en: Display all results
fa_IR: نمایش همه نتایج

en: You have selected strings belonging to a package. Please select all strings from the affected package or unselect these strings.
fa_IR: شما رشته‌های که متعلق به یک بسته هستند را انتخاب کرده‌اید. لطفاً همه رشته‌ها را از بسته تحت تاثیر انتخاب کنید یا این رشته‌ها را انتخاب کنید.

en: Selected strings are not in the site's default language and will not be translated automatically if you're using the "Translate Everything Automatically" mode. Instead, after sending them for translation here, you need to go to the WPML -> Translations page and translate them manually.
fa_IR: رشته‌های انتخاب شده به زبان پیش‌فرض سایت نیستند و اگر از حالت «ترجمه خودکار همه چیز» استفاده می‌کنید، به‌طور خودکار ترجمه نمی‌شوند. در عوض، پس از ارسال آنها برای ترجمه در اینجا، باید به صفحه WPML -> Translations بروید و آنها را به صورت دستی ترجمه کنید.

en: Delete selected strings
fa_IR: حذف رشته‌های انتخاب شده

en: Are you sure you want to delete these strings?
    Their translations will be deleted too.
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید این رشته‌ها را حذف کنید؟
    ترجمه‌های آن‌ها نیز همچنین حذف خواهند شد.

en: WPML could not delete the strings
fa_IR: افزونه WPML نمی‌تواند این رشته‌ها را حذف کند

en: Click to toggle
fa_IR: برای تغییر کلیک کنید

en: Track where strings appear on the site
fa_IR: پیگیری جایی که رشته‌ها در سایت نمایش داده می‌شوند

en: WPML can keep track of where strings are used on the public pages. Activating this feature will enable the 'view in page' functionality and make translation easier.
fa_IR: WPML می‌تواند رشته‌های که در صفحات عمومی استفاده می‌شوند را پیگیری کند. فعال کردن این ویژگی قابلیت مشاهده در صفحه را فعال کرده و ترجمه را ساده تر می‌کند.

[ctx: String Tracking warning: sentence 1, anchor text]
en: String Tracking
fa_IR: پیگیری رشته

[ctx: String Tracking warning: sentence 1]
en: %s allows you to see where strings come from, so you can translate them accurately.
fa_IR: %s اجازه می‌دهد تا ببینید که رشته‌ها آمده اند، بنابراین شما می‌توانید آن‌ها را با دقت ترجمه کنید.

[ctx: String Tracking warning: sentence 2]
en: It needs to parse the PHP source files and the output HTML.
fa_IR: لازم است فایل‌های منبع PHP و HTML حروجی را تجزیه کند.

[ctx: String Tracking warning: sentence 3]
en: This feature is CPU-intensive and should only be used while you are developing sites.
fa_IR: این ویژگی CPU-intensive است و فقط باید در هنگام ایجاد سایت‌ها استفاده شود.

[ctx: String Tracking warning: sentence 4]
en: Remember to turn it off before going to production, to avoid performance problems.
fa_IR: به یاد داشته باشید قبل از رفتن به تولید آن را خاموش کنید تا از مشکلات عملکرد جلوگیری شود.

en: Performance considerations
fa_IR: ملاحظات عملکرد

en: Highlight color for strings
fa_IR: رنگ برجسته برای رشته‌ها

en: Auto register strings for translation
fa_IR: ثبت خودکار شته‌ها برای ترجمه

en: Look for strings while pages are rendered
fa_IR: در حین ارائه صفحات ، رشته ها را جستجو کنید

en: Strings from all text domains will be auto-registered
fa_IR: رشته‌ها از تمام text domains خودکار ثبت می‌شوند

en: Strings from all text domains are excluded
fa_IR: رشته‌ها از همه text domains حذف می‌شوند

en: You excluded:
fa_IR: شما حذف کردید:

en: You included:
fa_IR: شما شامل:

en: and others
fa_IR: و دیگران

en: Edit
fa_IR: ویرایش کنید

en: Auto-register strings from these text domains
fa_IR: ثبت خودکار رشته‌ها از این text domains

en: Select all
fa_IR: انتخاب همه

en: Import / export .po
fa_IR: درون ریزی / برون ریزی .po

en: Import
fa_IR: درون‌ریزی

en: .po file:
fa_IR: فایل .po:

en: Also create translations according to the .po file
fa_IR: همچنین ترجمه‌ها با توجه به ایجاد فایل .po

en: Select what the strings are for:
fa_IR: رشته‌ها را انتخاب کنید:

en: new
fa_IR: جدید

en: select from existing
fa_IR: از موجود انتخاب کنید

en: Submit
fa_IR: ثبت

en: Please enter a domain!
fa_IR: لطفاً یک دامنه را وارد کنید!

en: Please select the .po file to upload!
fa_IR: لطفاً یک فایل .po را برای آپلود انتخاب کنید!

en: Export strings into .po/.pot file
fa_IR: برون‌ریزی رشته‌ها به فایل .po/.pot

en: PO export may be glitchy. We are working to fix it.
fa_IR: برون ریزی PO ممکن است دچار خستگی شود. ما در حال کار بر روی آن هستیم.

en: Select domain:
fa_IR: انتخاب دامنه:

en: Also include translations
fa_IR: همچنین شامل ترجمه‌ها

en: More options
fa_IR: گزینه های بیشتر

en: none
fa_IR: هیچکدام

en: edit
fa_IR: ویرایش

en: Translating users of types: %s
fa_IR: ترجمه کاربران از انواع: %s

en: Translate texts in admin screens &raquo;
fa_IR: ترجمه متن‌ها در صفحه‌های مدیریت &raquo;

en: WPML Update is Incomplete
fa_IR: به روز رسانی WPML ناقص است

en: You are running updated %s, but the following component is not updated:
fa_IR: شما %s به روزرسانی می کنید، اما جزء زیر به روز نمی شود:

en: You are running updated %s and %s, but the following components are not updated:
fa_IR: شما %s و %s را بهروزرسانی میکنید، اما اجزاء زیر به روز نمی شوند:

en: The following components are not updated:
fa_IR: اجزاء زیر به روز نمی شوند:

note: translators: %s: Version number
en: required version: %s
fa_IR: نیازمند نسخه : %s

en: WPML.org account
fa_IR: حساب WPML.org

en: Your site will not work as it should in this configuration
fa_IR: سایت شما در این پیکربندی کار نخواهد کرد

en: Please update all components which you are using.
fa_IR: لطفا تمام اجزای مورد استفاده را بروز رسانی کنید.

en: For WPML components you can receive updates from your %s or automatically, after you register WPML.
fa_IR: برای اجزای WPML شما می توانید به روز رسانی از %s یا به طور خودکار پس از WPML ثبت نام دریافت کنید.

note: translators: 1: Current PHP version number, 2: Plugin version, 3: Minimum required PHP version number
en: Your server is running PHP version %1$s but %2$s requires at least %3$s.
fa_IR: سرور شما نسخه %1$s از PHP را اجرا می کند اما %2$s حداقل به %3$s نیاز دارد.

note: translators: Link to errata page
en: You can find version of the plugin suitable for your environment <a href="%s">here</a>.
fa_IR: می‌توانید نسخه افزونه مناسب برای محیط خود را در <a href="%s">اینجا</a> پیدا کنید.

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: WPML String Translation
fa_IR: افزونه WPML | ادان WPML String Translation

note: Description of the plugin/theme
en: Adds theme and plugins localization capabilities to WPML | <a href="https://wpml.org">Documentation</a> | <a href="https://wpml.org/version/string-translation-3-2-6/">WPML String Translation 3.2.6 release notes</a>
fa_IR: قابلیت های محلی سازی تم و افزونه ها را به WPML | <a href="https://wpml.org">اسناد</a> | <a href="https://wpml.org/version/string-translation-3.2.6/">یادداشت‌های انتشار WPML String Translation 3.2.6</a>
