WPML Multilingual CMS - en to fa_IR translation catalogue (2242 entries)

en:  %s translation
fa_IR:  %s ترجمه

en:  - (needs update)
fa_IR:  - (نیاز به به روز رسانی)

en:  - A xliff file is attached.
fa_IR:  - فایل xliff متصل است.

en:  Read more about the %s.
fa_IR: درباره چگونگی کار %s بیشتر بخوانید.

en:  There is an issue with automatic translation that needs attention from a translation manager.
fa_IR: یک مشکل در ترجمه خودکار وجود دارد که نیاز به توجه یک مدیر ترجمه دارد.

en:  Your current site key (%s) does not match the selected product (%s).
fa_IR: کلید سایت فعلی شما (%s) با محصول انتخابی (%s) مطابقت ندارد.

en:  and
fa_IR: و

en:  elements
fa_IR:  عناصر

en:  to use auto-updates
fa_IR: برای استفاده از به روز رسانی خودکار

en: "%s" is not a valid XLIFF file.
fa_IR: "%s" یک فایل معتبر XLIFF نیست.

en: %1$d values were expected, but found %2$d.
fa_IR: مقدار %1$d مورد انتظار بود، اما %2$d یافت شد.

en: %1$s (current locale: %2$s) - suggested locale(s): %3$s
fa_IR: %1$s (محل محلی فعلی: %2$s) - زبان پیشنهادی: %3$s

en: %1$s Translation
fa_IR: ترجمه %1$s

en: %1$s and the %2$s use a translation memory, which can reduce the number of words you need to translate.
fa_IR: %1$s و %2$s از حافظه ترجمه استفاده می‌کنند که می‌تواند تعداد کلمات مورد نیاز برای ترجمه را کاهش دهد.

en: %1$s is not translated. %2$sClick here to make this post type translatable.%3$s
fa_IR: %1$s ترجمه نشده است. %2$sاینجا را کلیک کنید تا این نوع پست قابل ترجمه شود.%3$s

en: %1$s is translated via WPML. %2$sClick here to change translation options.%3$s
fa_IR: %1$s از طریق WPML ترجمه شده است. %2$sبرای تغییر گزینه های ترجمه اینجا را کلیک کنید.%3$s

en: %1$s jobs added to the Advanced Translation Editor.
fa_IR: %1$s شغل به ویرایشگر ترجمه پیشرفته اضافه شد.

en: %1$s needs to connect to its server to check for new releases and security updates. Something in the network or security settings is preventing this. Please allow outgoing communication to %2$s to remove this notice.
fa_IR: %1$s باید برای بررسی نسخه ‌های جدید و به‌روزرسانی‌های امنیتی به سرور خود متصل شود. چیزی در شبکه یا تنظیمات امنیتی از این امر جلوگیری می کند. لطفاً برای حذف این اعلان، به %2$s ارتباط خروجی اجازه دهید.

en: %1$s plugin cannot connect to %2$s
fa_IR: افزونه %1$s نمی تواند به %2$s متصل شود

en: %1$s terms (in original language)
fa_IR: اصطلاح های %1$s (در زبان اصلی)

en: %1$s to %2$s
fa_IR: %1$s از %2$s

en: %1$s to %2$s and %3$s
fa_IR: %1$s تا %2$s و %3$s

en: %1$s translation: %2$s
fa_IR: %1$s ترجمه: %2$s

en: %1$sWarning:%2$s You are trying to add a translation using the Fusion Builder Live editor but your site is configured to use the WPML Translation Editor.
fa_IR: %1$sهشدار:%2$s شما می خواهید با استفاده از ویرایشگر Fusion Builder Live ترجمه اضافه کنید اما سایت شما برای استفاده از ویرایشگر ترجمه WPML تنظیم شده است.

en: %1s cannot receive feedback about the translation automatically. Please log-in to %1s website and report these issues manually.
fa_IR: %1s نمیتواند بازخوردی در مورد ترجمه به طور خودکار دریافت کند. لطفا ورود %1s سایت شوید و گزارش کنید این مسائل را به صورت دستی.

en: %d feedback was permanently deleted. | %d feedback were permanently deleted.
fa_IR[0]: بازخوردهای %d بطور دائمی حذف شدند.
fa_IR[1]: بازخورد %d بطور دائمی حذف شد.

en: %d feedback was restored. | %d feedback were restored.
fa_IR[0]: %d بازخورد بازیابی شد.
fa_IR[1]: %d بازخورد بازیابی شد.

en: %d feedback was trashed. | %d feedback were trashed.
fa_IR[0]: بازخوردهای %d حذف شدند.
fa_IR[1]: بازخورد %d حذف شد.

en: %d feedback was updated. | %d feedback were updated.
fa_IR[0]: بازخوردهای %d به روز شدند.
fa_IR[1]: بازخورد %d به روز شد.

en: %d items remaining...
fa_IR: %d مورد باقی مانده ...

en: %d minute
fa_IR: %d دقیقه

en: %d minutes
fa_IR: %d دقیقه

en: %d translation job
fa_IR: %d کار ترجمه

en: %d translation jobs
fa_IR: %d کار ترجمه

en: %d translation jobs have been finished and applied.
fa_IR: %d کار ترجمه تمام شده و اعمال شده است.

en: %s are currently hidden to visitors.
fa_IR: %s در حال حاضر برای بازدید کنندگان پنهان است.

en: %s authentication
fa_IR: تأیید اعتبار%s

en: %s cannot access %s to register. Try again to see if it's a temporary problem. If the problem continues, make sure that this site has access to the Internet.
fa_IR: %s نمی تواند برای ثبت نام به %s دسترسی داشته باشد. دوباره سعی کنید ببینید آیا مشکل موقتی است یا خیر. اگر مشکل ادامه داشت، مطمئن شوید که این سایت به اینترنت دسترسی دارد.

en: %s cannot access %s to register. Try again to see if it's a temporary problem. If the problem continues, make sure that this site has access to the Internet. You can still use the plugin without registration, but you will not receive automated updates.
fa_IR: %s نمی تواند برای ثبت نام به %s دسترسی داشته باشد. دوباره سعی کنید ببینید آیا مشکل موقتی است یا خیر. اگر مشکل ادامه داشت، مطمئن شوید که این سایت به اینترنت دسترسی دارد. همچنان می‌توانید بدون ثبت نام از افزونه استفاده کنید، اما به‌روزرسانی‌های خودکار را دریافت نخواهید کرد.

en: %s cannot update because your site's registration is not valid. Please %sregister %s%s again for this site first.
fa_IR: %s نمی تواند به روز شود زیرا ثبت سایت شما معتبر نیست. لطفاً %s ابتدا %s%s را دوباره برای این سایت ثبت کنید.

en: %s has been sent to remote translators
fa_IR: %s به مترجمان راه دور ارسال شده است

en: %s have been sent to remote translators
fa_IR: %s به مترجمان راه دور ارسال شده است

en: %s is currently hidden to visitors.
fa_IR: %s در حال حاضر برای بازدید کنندگان پنهان است.

en: %s is defined in your theme. The language switcher can only be customized using the theme's CSS.
fa_IR: %s در قالب شما تعریف شده است . سوئیچر زبان تنها می تواند با استفاده از CSS قالب سفارشی شود .

en: %s is registered on this site. You will receive automatic updates until %s
fa_IR: %s در این سایت ثبت شده است. تا %s به‌روزرسانی‌های خودکار را دریافت خواهید کرد

en: %s is registered on this site. Your Lifetime account gives you updates for life.
fa_IR: %s در این سایت ثبت شده است. حساب Lifetime شما به روز رسانی های مادام العمر را در اختیار شما قرار می دهد.

en: %s item | %s items
fa_IR[0]: %s موارد
fa_IR[1]: 1 مورد

en: %s items in basket:
fa_IR: موارد %s در سبد:

en: %s may produce a different word count
fa_IR: %s ممکن است تعداد کلمات متفاوتی تولید کند

en: %s orphan comments found.
fa_IR: %s نظرات بی صاحب یافت شد.

en: %s plugin must be registered in order to receive stability and security updates. Without these updates, the plugin may become incompatible with new versions of WordPress, which include security patches.
fa_IR: برای دریافت ‌بروزرسانی ‌های امنیتی و پایداری، افزونه %s باید ثبت شود. بدون این به روز رسانی ها، این افزونه ممکن است با نسخه های جدید وردپرس که شامل وصله های امنیتی است ناسازگار شود.

en: %s support on wpml.org
fa_IR: پشتیبانی %s در wpml.org

en: %s technical support
fa_IR: پشتیبانی فنی %s

en: %s uses a translation memory, which can reduce the number of words you need to translate.
fa_IR: %s از حافظه ترجمه استفاده می کند که می تواند تعداد کلمات مورد نیاز برای ترجمه را کاهش دهد.

en: %s words
fa_IR: %s کلمه

en: %s, responsible for receiving automated updates for WPML and Toolset, requires the following PHP component(s) in order to function:
fa_IR: %s که مسئول دریافت به‌روزرسانی‌های خودکار برای WPML و Toolset است، برای عملکرد به مؤلفه(های) PHP زیر نیاز دارد:

en: %s: WPML Translation Jobs
fa_IR: %s: مشاغل ترجمه WPML

en: %sRenew here%s.
fa_IR: %s اینجا را تمدید کنید %s.

en: %sTranslation in progress - wait before editing%s
fa_IR: %sترجمه در حال انجام است - قبل از ویرایش%s صبر کنید

en: %sWarning:%s You are trying to add a translation using the standard WordPress editor but your site is configured to use the WPML Translation Editor.
fa_IR: %sهشدار:%s شما در حال تلاش برای اضافه کردن ترجمه با استفاده از ویرایشگر استاندارد وردپرس هستید اما سایت شما برای استفاده از ویرایشگر ترجمه WPML پیکربندی شده است.

en: %sWarning:%s You are trying to edit a translation that is currently in the process of being added using WPML.
fa_IR: %sهشدار:%s شما در حال تلاش برای ویرایش ترجمه ای هستید که در حال حاضر در مرحله افزودن با استفاده از WPML است.

en: %sWarning:%s You are trying to edit a translation using the standard WordPress editor but your site is configured to use the WPML Translation Editor.
fa_IR: %sهشدار:%s شما در حال تلاش برای ویرایش ترجمه با استفاده از ویرایشگر استاندارد وردپرس هستید اما سایت شما برای استفاده از ویرایشگر ترجمه WPML پیکربندی شده است.

en: (No title for this post yet)
fa_IR: (هنوز عنوان برای این پست هنوز رتبه دهی نشده است)

en: (allowed: %s)
fa_IR: (مجاز: %s)

en: (embedded)
fa_IR: (جاسازی شده)

en: (inactive and unknown service)
fa_IR: (خدمات غیر فعال و ناشناخته)

en: (missing title)
fa_IR: (عنوان از دست رفته)

en: * Remember, your login name for %1$s is %2$s. If you need help with your password, use the password reset in the login page.
fa_IR: * به یاد داشته باشید، نام ورود شما برای %1$s %2$s است. اگر برای رمز عبور خود به کمک نیاز دارید، از تنظیم مجدد رمز عبور در صفحه ورود استفاده کنید.

en: * The clean task may take several minutes to complete.
fa_IR: * پاک کردن کار ممکن است چند دقیقه طول بکشد.

en: * Your theme has a %s file, which sets the default values for WPML.
fa_IR: * قالب شما دارای پرونده %s است ، که مقادیر پیش فرض را برای WPML تعیین می کند.

en: -- Please select --
fa_IR: -- لطفا انتخاب کنید --

en: --None--
fa_IR: --هیچ یک--

en: --select--
fa_IR: —انتخاب—

en: 0 items
fa_IR: 0 آیتم

en: 1. Review documents for translation
fa_IR: 1. اسناد را برای ترجمه بررسی کنید

en: 1. Select items for translation
fa_IR: 1. موارد را برای ترجمه انتخاب کنید

en: 1. Translate these strings:
fa_IR: 1. ترجمه این رشته ها :

[ctx: 1/2 Confirm to disconnect duplicates]
en: You are about to translate duplicated posts.
fa_IR: شما در مورد ترجمه پست های تکراری هستید.

[ctx: 1/2 Confirm to make duplicated translations independent]
en: You are updating a duplicate post.
fa_IR: شما یک پست تکراری را به روز می کنید.

en: 2. Select translation options
fa_IR: 2. گزینه های ترجمه را انتخاب کنید

en: 2. Set a batch name and deadline
fa_IR: 2. نام دسته و مهلت تعیین کنید

en: 2. When you're done translating, return here and run the menu synchronization again. This will use the strings that you translated to update the menus.
fa_IR: 2-اگر شما ترجمه بازگشت اینجا انجام داده و منو دوباره هماهنگ سازی را اجرا کنید. این رشته ها است که شما را برای به روز رسانی منوهای ترجمه شده استفاده کنید.

[ctx: 2/2 Confirm to disconnect duplicates]
en: These items will be automatically disconnected from originals, so translation is not lost when you update the originals.
fa_IR: این موارد به صورت خودکار از اصل اصلی جدا می شوند، بنابراین وقتی اصل اصلی را آپدیت می کنید، ترجمه از بین نمی رود.

[ctx: 2/2 Confirm to make duplicated translations independent]
en: To not lose your changes, WPML will set this post to be translated independently.
fa_IR: برای تغییرات خود را از دست ندهید، WPML این پست را به طور مستقل ترجمه می کند.

en: 3. Choose translator or Translation Service
fa_IR: 3. مترجم یا خدمات ترجمه را انتخاب کنید

en: <a href="%s">Send to translation &raquo;</a>
fa_IR: <a href="%s">ارسال به ترجمه &raquo;</a>

en: <i>%s</i> integration
fa_IR: یکپارچه سازی <i>%s</i>

en: <p>Could not add the requested languages. Please <a%s>contact us</a> for support. </p><p>Show <a%s>debug information</a>.</p>
fa_IR: <p> نمیتوان زبانهای درخواستی را اضافه کرد لطفا برای دریافت پشتیبانی <a%s> با ما تماس بگیرید </a> .</p><p> نمایش <a%s> اطلاعات اشکالزدایی </a>.</p>

en: <p>Requested languages are not supported by the translation service (%s). Please <a%s>contact us</a> for support. </p>
fa_IR: <p> زبان درخواست شده توسط سرویس ترجمه (%s) پشتیبانی نمی شود. لطفا برای پشتیبانی <a%s> با ما تماس بگیرید </a></p>

en: <p>Some taxonomy terms are out of sync between languages. This means that content in some languages will not have the correct tags or categories.</p>
    			 <p>In order to synchronize the taxonomies, you need to go over each of them from the following list and click the "Update taxonomy hierarchy" button.</p>
fa_IR: <p>برخی از شرایط طبقه بندی خارج از سنکرون زبان هستند. این به این معنی است که برخی از زبان محتوا درست برچسب یا دسته را داشته باشد.</p>
    			 <p>به منظور همگام يکديگر، شما نیاز به رفتن بیش از هر یک از آنها را از لیست زیر و کلیک بر روی دکمه "سلسله مراتب طبقه بندی به روز رسانی".</p>

en: <p>The administrator has disabled term translation from the translation editor. </p>
    <p>If your access permissions allow you can change this under "Translation Management" - "Multilingual Content Setup" - "Block translating taxonomy terms that already got translated". </p>
    <p>Please note that editing terms from the translation editor will affect all posts that have the respective terms associated.</p>
fa_IR: <p> مدیر ترجمه اصطلاحات را از ویرایشگر ترجمه غیرفعال کرده است. </p>
    <p> اگر مجوز های دسترسی شما اجازه می دهد شما می توانید این را در زیر "مدیریت ترجمه" - "تنظیمات محتوای چند زبانه" - "تبدیل مترجم اصطلاحات طبقه بندی که قبلا ترجمه شده" را تغییر دهید. </p>
    <p> لطفا توجه داشته باشید که اصطلاحات ویرایش از ویرایشگر ترجمه بر تمام پستهایی که اصطلاحات مربوطه مرتبط است مرتبط است. </p>

en: <strong>WPML notice:</strong> Upgrades to this version are only supported from versions %1$s and above. To upgrade from version %2$s, first, download <a%3$s>2.0.4</a>, do the DB upgrade and then go to this version.
fa_IR: <strong>اخطار WPML:</strong> ارتقاء به این نسخه فقط از نسخه‌های %1$s و بالاتر پشتیبانی می‌شود. برای ارتقاء از نسخه %2$s، ابتدا <a%3$s>2.0.4</a> را دانلود کنید، DB را ارتقا دهید و سپس به این نسخه بروید.

en: A PHP extension stopped the file upload. PHP does not provide a way to ascertain which extension caused the file upload to stop; examining the list of loaded extensions with phpinfo() may help.
fa_IR: یک پسوند PHP بارگذاری پرونده را متوقف کرد. PHP راهی برای مشخص کردن اینکه کدام پسوند باعث متوقف شدن آپلود فایل نیست ، ارائه نمی دهد. بررسی لیست برنامه های افزودنی بارگذاری شده با phpinfo () ممکن است کمک کند.

en: A communication error has appeared. Please wait a few minutes and try again.
fa_IR: یک خطای ارتباطی ظاهر شده است. لطفا چند دقیقه صبر کنید و دوباره امتحان کنید.

en: A different domain per language
fa_IR: یک دامنه متفاوت برای هر زبان

en: A memory limit of at least %s is required.
fa_IR: حداقل %s حافظه مورد نیاز است.

en: A memory limit of at least 128MB is required.
fa_IR: حد مجاز حداقل 128 مگابایت مورد نیاز است.

en: A message from %1$s
fa_IR: پیامی از %1$s

en: A new translation for %1$s from %2$s to %3$s was created on the Translation Service. It&#8217;s ready to download and will be applied next time the Translation Service delivers completed translations to your site or when you manually fetch them.
fa_IR: ترجمه جدیدی برای %1$s از %2$s به %3$s در سرویس ترجمه ایجاد شد. آماده دانلود است و دفعه بعد که سرویس ترجمه ترجمه های کامل شده را به سایت شما تحویل می دهد یا زمانی که آنها را به صورت دستی واکشی کنید، اعمال می شود.

en: A page
fa_IR: صفحه

en: AJAX Error:
fa_IR: خطای  AJAX:

en: ATE Job ID
fa_IR: شناسه کار ATE

en: Above post
fa_IR: بالای پست

en: Accordion Item Content
fa_IR: محتوای آیتم آکاردئون

en: Accordion Item Label
fa_IR: برچسب آکاردئون

en: Accordion: Content
fa_IR: آکاردئون: محتوا

en: Accordion: Title
fa_IR: آکاردئون: عنوان

en: Accordion: content
fa_IR: آکاردئون: محتوا

en: Accordion: header content
fa_IR: آکاردئون: محتوای سربرگ

en: Action
fa_IR: عملیات

en: Actions
fa_IR: عملیات

en: Actions that will happen on the translation service
fa_IR: اقداماتی که در سرویس ترجمه اتفاق می افتد

en: Activate
fa_IR: فعال سازی

en: Activate after download
fa_IR: بعد از دانلود فعال کنید

en: Activated
fa_IR: فعال شد

en: Activating %s
fa_IR: فعال کردن %s

en: Activating...
fa_IR: در حال فعالسازی...

en: Active
fa_IR: فعال

en: Active service:
fa_IR: سرویس فعال:

en: Add
fa_IR: اضافه کردن

en: Add %s
fa_IR: افزودن %s

en: Add / Remove languages
fa_IR: اضافه کردن / حذف زبانها

en: Add Language
fa_IR: اضافه کردن زبان

en: Add a Translator
fa_IR: یک مترجم اضافه کنید

en: Add a comma-separated list of URL arguments that you want WPML to pass when switching languages.
fa_IR: یک لیست جدا شده با کاما از آرگومان های URL اضافه کنید برای زمانی که می خواهید WPML هنگام تغییر سوئیچر زبان تغییر کند .

en: Add a language switcher
fa_IR: افزودن یک سوئیچر زبان

en: Add a new language switcher to a menu
fa_IR: یک میانبر جدید زبان را به یک منو اضافه کنید

en: Add a new language switcher to a widget area
fa_IR: افزودن یک تعویض دهنده زبان به بخش ابزارک ها

en: Add a note to the administrator
fa_IR: یک یادداشت به مدیر اضافه کنید

en: Add a note to the translator
fa_IR: یک یادداشت به مترجم اضافه کنید

en: Add menu translation:  %s
fa_IR: افزودن ترجمه فهرست:  %s

en: Add new Translation Priority
fa_IR: اولویت ترجمه جدید اضافه کنید

en: Add note for the translators
fa_IR: یادداشت برای مترجمان اضافه کنید

en: Add selected content to translation basket
fa_IR: محتوای انتخاب شده را به سبد ترجمه اضافه کنید

en: Add selected content to translation basket / Duplicate
fa_IR: محتوای انتخاب شده را به سبد ترجمه/ تکثیر اضافه کنید

en: Add selected strings to translation basket
fa_IR: رشته های انتخاب شده را به سبد ترجمه اضافه کنید

en: Add the following line:
fa_IR: خط زیر را اضافه کنید:

en: Add translation
fa_IR: افزودن ترجمه

en: Add translation to %s
fa_IR: افزودن ترجمه به %s

en: Adding language failed.
fa_IR: افزودن زبان شکست خورد

en: Adding translation for: %s.
fa_IR: اضافه کردن ترجمه برای: %s.

en: Additional CSS
fa_IR: CSS اضافی

en: Adds language information to posts and taxonomies that are missing this information.
fa_IR: زبان اطلاعات می افزاید: به پست و يکديگر، که این اطلاعات از دست رفته.

en: Adjust IDs for multilingual functionality
fa_IR: تنظیم کردن ID ها برای عملکرد چند زبانه

en: Adjust links in posts and strings so they point to the translated content
fa_IR: لینک ها را در پست ها و رشته ها تنظیم کنید تا آنها به محتوای ترجمه شده اشاره کنند

en: Adjust links in posts so they point to the translated content
fa_IR: لینک ها را در پست ها تنظیم کنید تا آنها به محتوای ترجمه شده اشاره کنند

en: Admin
fa_IR: ادمین

en: Admin Strings
fa_IR: رشته های مدیر

en: Admin Strings to Translate
fa_IR: رشته های مدیر برای ترجمه

en: Admin language
fa_IR: زبان مدیر

en: Admin replied
fa_IR: مدیر پاسخ داد

en: Administrator for %s
fa_IR: مدیر برای %s

en: Advanced Translation Editor
fa_IR: ویرایشگر ترجمه پیشرفته

en: Advanced Translation Editor (recommended)
fa_IR: ویرایشگر ترجمه پیشرفته (توصیه می شود)

en: Advanced Translation Editor Error Logs
fa_IR: گزارش های خطای ویرایشگر ترجمه پیشرفته

en: Advanced Translation Editor error:
fa_IR: خطای ویرایشگر ترجمه پیشرفته:

en: Advanced Translation Editor is active
fa_IR: ویرایشگر ترجمه پیشرفته فعال است

en: Advanced Translation Editor is being activated
fa_IR: ویرایشگر ترجمه پیشرفته در حال فعال شدن است

en: Advanced Translation Editor is disabled.
fa_IR: ویرایشگر ترجمه پیشرفته غیرفعال است.

en: Advanced Translation Editor is enabled and active
fa_IR: ویرایشگر ترجمه پیشرفته فعال و فعال است

en: Advanced Translation Editor is not active yet
fa_IR: ویرایشگر ترجمه پیشرفته هنوز فعال نیست

en: Advanced Translation Editor settings
fa_IR: تنظیمات ویرایشگر ترجمه پیشرفته

en: Advanced settings
fa_IR: تنظیمات پیشرفته

en: Affected Taxonomies
fa_IR: يکديگر، آسیب دیده

en: Alert Content
fa_IR: محتوای هشدار دهنده

en: Alert description
fa_IR: توضیحات هشدار

en: Alert title
fa_IR: عنوان هشدار

en: All
fa_IR: همه

en: All %s
fa_IR: همه %s

en: All Gallery Label
fa_IR: برچسب تمام گالری

en: All Installer Instances
fa_IR: همه موارد نصب کننده

en: All Languages
fa_IR: همه زبان ها

en: All Translation Priorities
fa_IR: همه اولویتهای ترجمه

en: All categories and tags will be translated if possible.
fa_IR: تمام دسته بندی و برچسب در صورت امکان ترجمه خواهد شد.

en: All done. What happens next?
fa_IR: همه کار انجام شد. بعد چه اتفاقی می افتد؟

en: All language switchers in your site are affected by the settings in this section.
fa_IR: همه زبان های سوئیچ در سایت شما تحت تاثیر تنظیمات در این بخش قرار دارند.

en: All languages
fa_IR: همه زبان ها

en: All languages are currently displayed.
fa_IR: درحال حاضر تمامی زبان ها نمایش داده شده اند.

en: All languages are currently displayed. Choose what to do when site languages are hidden.
fa_IR: تمام زبان ها در حال حاضر نمایش داده می شوند. چه زمانی باید سایت های سایت پنهان شوند؟

en: All new lines should be replaced by HTML element %s. Use this option if translation tool used by translator does not support new lines characters (for example Virtaal software)
fa_IR: تمام خطوط جدید باید توسط عنصر HTML %s جایگزین شوند. از این گزینه استفاده کنید اگر ابزار ترجمه شده توسط مترجم از شخصیت های خط جدید پشتیبانی نمی کند (مثلا نرم افزار Virtaal)

en: All posts and strings have been processed. %s links were changed to point to the translated content.
fa_IR: تمام پست ها و رشته ها پردازش شده اند. لینک %s به اشاره به محتوای ترجمه تغییر یافته است.

en: All posts have been processed. %s links were changed to point to the translated content.
fa_IR: همه پست ها پردازش شده اند لینک %s به اشاره به محتوای ترجمه تغییر یافته است.

en: All statuses
fa_IR: همه وضعیت ها

en: All term names updated
fa_IR: نام تمام مدت به روز

en: All the site's content
fa_IR: تمام مطالب سایت

en: All translation data will be lost if you reset WPML's data. They cannot be recovered later.
fa_IR: اگر شما تنظیم مجدد داده های WPML را ترجمه تمام داده ها از دست می روند. آنها بعداً بازیافت نمی باشد.

en: All translation statuses
fa_IR: وضعیت همه ترجمه‌ها

en: All types
fa_IR: همه انواع

en: Allow translating the login and registration pages
fa_IR: اجازه ترجمه صفحات ورود و ثبت نام را بدهید

en: Allow visitors to tell you about translation issues by enabling %s
fa_IR: با فعال کردن %s به بازدیدکنندگان اجازه دهید در مورد مشکلات ترجمه به شما اطلاع دهند

en: Allows linking existing translations after changing custom posts definition (name)
fa_IR: اجازه می دهد تا لینک کردن ترجمه های موجود پس از تغییر سفارشی و پست های تعریف (نام)

en: Allows linking existing translations after changing custom taxonomies definition (name)
fa_IR: اجازه می دهد تا پس از تغییر تعاریف طبقه بندی سفارشی (نام) ترجمه های موجود را پیوند دهید

en: Already bought %s?
fa_IR: قبلا %s را خریده اید؟

en: Already purchased %s?
fa_IR: قبلا %s را خریداری کرده اید؟

en: Alt Text
fa_IR: متن Alt

en: Always ask for feedback (no time limit for feedback)
fa_IR: همیشه برای بازخورد درخواست کنید (بدون محدودیت زمانی برای بازخورد)

en: Always redirect visitors based on browser language (redirect to home page if translations are missing)
fa_IR: همیشه بازدید کنندگان را بر اساس زبان مرورگر هدایت کنید (در صورت وجود ترجمه ها به صفحه اصلی هدایت شوید)

en: An attempt to open the URL specified as a root page failed with the following error:
fa_IR: تلاش برای باز کردن URL مشخص شده به عنوان یک صفحه اصلی با خطای زیر انجام نشد:

en: An email has been sent to %s
fa_IR: یک ایمیل به %s ارسال شده است

en: An email has been sent to %s to report the issue. Please check your email for a feedback from their part.
fa_IR: یک ایمیل به %s فرستاده شده تا مشکل را گزارش کند. لطفا ایمیل خود را برای بازخورد از بخش خود بررسی کنید.

en: An error occurred:
fa_IR: یک خطا رخ داد:

en: Anchor text: primary content
fa_IR: متن لنگر: محتوای اولیه

en: Anchor text: secondary content
fa_IR: متن لنگر: محتوای ثانویه

en: Animated Headline: After text
fa_IR: سرفصل متحرک: بعد از متن

en: Animated Headline: Before text
fa_IR: سرفصل متحرک: قبل از متن

en: Animated Headline: Highlighted text
fa_IR: عنوان متحرک: متن برجسته

en: Animated Headline: Link URL
fa_IR: سرعنوان متحرک: آدرس لینک

en: Animated Headline: Rotating text
fa_IR: سرفصل متحرک: چرخش متن

en: Any
fa_IR: یکی

en: Any Translation Service
fa_IR: هر گونه خدمات ترجمه

en: Any WordPress Translator
fa_IR: هر مترجم وردپرس

en: Any existing content (translations) will be overwritten when creating duplicates.
fa_IR: هر گونه محتوای موجود (ترجمه) در هنگام ایجاد تکثیر رونویسی خواهد شد.

en: Any language
fa_IR: هر زبانی

en: Any work that completes after you do this reset cannot be received by your site.
fa_IR: هر کاری که پس از انجام این بازنشانی کامل شود، توسط سایت شما قابل دریافت نیست.

en: Anyone
fa_IR: هر کسی

en: Apply
fa_IR: اعمال

en: Apply changes
fa_IR: اعمال تغییرات

en: Apply to all users
fa_IR: اعمال به همه کاربران

en: Approve Translation Reviews
fa_IR: بررسی های ترجمه را تأیید کنید

en: Approved
fa_IR: تایید شده

en: Archive Button URL
fa_IR: آدرس URL دکمه بایگانی

en: Archive Text
fa_IR: متن بایگانی

en: Archived
fa_IR: بایگانی شده

en: Are you sure you want to delete this language?%sALL the data associated with this language will be ERASED!
fa_IR: مطمئن هستید که می خواهید این زبان را حذف کنیم? %s همه داده های مرتبط با این زبان پاک خواهد شد!

en: Are you sure you want to remove this site key?
fa_IR: آیا مطمئنید که می خواهید این کلید سایت را حذف کنید؟

en: Are you sure you want to reset all translation and language data? This operation cannot be reversed!
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید همه اطلاعات ترجمه و زبان مجددا تنظیم کنید؟ این عملیات غیر قابل بازگردانی است!

en: Are you sure you want to reset the %1$s translation process?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که میخواهید پروسه ترجمه %1$s را بازنشانی کنید؟

en: Are you sure you want to reset to the default settings?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید تنظیمات پیش فرض را دوباره تنظیم کنید؟

en: Are you sure you want to resign from this job?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید از این شغل استعفا دهید؟

en: Are you sure you want to unregister?
fa_IR: آیا مطمئنید که می خواهید ثبت نام را لغو کنید؟

en: As early as possible
fa_IR: در اسرع وقت

en: Ascending
fa_IR: صعودی

en: Ask for feedback about translated content that was %1$s in the last %2$s %3$s
fa_IR: درباره محتوای ترجمه شده که %1$s در %2$s %3$s گذشته بود، بازخورد بخواهید

en: Ask us
fa_IR: از ما بپرس

en: Assign
fa_IR: اختصاص دادن

en: Assign translation status to duplicated content
fa_IR: تعیین وضعیت ترجمه به تکرار مطالب

en: Assigning translator...
fa_IR: تعیین مترجم...

en: At your service
fa_IR: در خدمت شما

en: Audio: embed code
fa_IR: صوتی: کد جاسازی شده

en: Authenticate
fa_IR: تصدیق کردن

en: Author Bio
fa_IR: بیوگرافی نویسنده

en: Author Link
fa_IR: لینک نویسنده

en: Author Name
fa_IR: نام نویسنده

en: Auto sign-in and sign-out users from all domains
fa_IR: ورود به سیستم خودکار و خروج از سیستم کاربران از همه دامنه ها

en: Auto-generate from title (default)
fa_IR: تولید خودکار از عنوان (به طور پیش فرض)

en: Auto-generated title. Click to edit.
fa_IR: عنوان تولید خودکار. برای ویرایش کلیک کنید.

en: Automatic Translation
fa_IR: ترجمه خودکار

en: Automatically clear the cache when strings are translated
fa_IR: هنگامی که رشته های ترجمه شده است به طور خودکار روشن کش

en: Automatically load the theme's .mo file using 'load_textdomain'
fa_IR: بارگیری خودکار فایل .mo قالب با استفاده از 'load_textdomain'

en: Available
fa_IR: در دسترس

en: Available to translate
fa_IR: آماده برای ترجمه

en: Average rating - %s
fa_IR: میانگین امتیاز - %s

en: Back
fa_IR: بازگشت

en: Back to languages
fa_IR: بازگشت به زبانها

en: Background
fa_IR: پس زمینه

en: Background Color
fa_IR: رنگ پس زمینه

en: Backwards compatibility
fa_IR: سازگاری با عقب

en: Batch
fa_IR: دسته ای

en: Batch name
fa_IR: نام دسته

en: Batch name:
fa_IR: نام دسته:

en: Batch rolled back
fa_IR: دسته ای رول شده است

en: Batch synchronization has been sent
fa_IR: همگام سازی دسته ای ارسال شده است

en: Because encryption is not supported on your host, the data will only have a basic encoding with the bse64 algorithm.
fa_IR: از آنجا که رمزگذاری بر روی هاست شما پشتیبانی نمی شود ، داده ها فقط با رمزگذاری پایه الگوریتم bse64 خواهند بود.

en: Because too many %1$s were found, only the first %2$s results are listed. You can refine the results using the Search field below.
fa_IR: از آنجا که بیش از %1$s یافت شده است، تنها نتایج %2$s ذکر شده است. شما می توانید نتایج را با استفاده از فیلد جستجو در زیر اصلاح کنید.

en: Before you can start sending content to translation, you need to complete a short setup.
fa_IR: قبل از اینکه بتوانید ارسال محتوا به ترجمه را آغاز کنید، باید یک تنظیم کوتاه را تکمیل کنید.

en: Below post
fa_IR: پایین نوشته

en: Beta
fa_IR: بتا

en: Blockquote: Content
fa_IR: نقل قول: محتوا

en: Blockquote: Tweet button label
fa_IR: نقل قول: برچسب دکمه توییت

en: Blog posts from the site's default language, or translations when they exist
fa_IR: پست های وبلاگ از زبان پیش فرض سایت و یا ترجمه ها زمانی که آنها وجود دارد

en: Blue
fa_IR: آبی

en: Body
fa_IR: بدنه

en: Border
fa_IR: مرز (border)

en: Bought again?
fa_IR: دوباره خریدم؟

en: Breadcrumbs: home label text
fa_IR: موقعیت کنونی: متن برچسب صفحه اصلی

en: Browser language redirect
fa_IR: تغییر مسیر زبان مرورگر

en: Browser language redirect may affect your site's indexing
fa_IR: تغییر مسیر زبان مرورگر ممکن است روی فهرست بندی (Indexing) سایت شما تأثیر بگذارد

en: Bulk Actions
fa_IR: اقدامات عمده

en: Bulk actions
fa_IR: اعمال توده

en: Button
fa_IR: دکمه

en: Button: Link
fa_IR: دکمه: لینک

en: Button: Link URL
fa_IR: دکمه: لینک URL

en: Button: Text
fa_IR: دکمه: متن

en: Buy %s
fa_IR: خرید %s

en: Call to Action: Button link
fa_IR: فراخوانی برای اقدام: لینک دکمه

en: Call to Action: Button text
fa_IR: فراخوانی برای اقدام: متن دکمه

en: Call to Action: Heading
fa_IR: فراخوانی برای اقدام: سرعنوان

en: Call to Action: Text
fa_IR: فراخوانی برای اقدام: متن

en: Call to action: button
fa_IR: اقدام برای فراخوان: دکمه

en: Call to action: description
fa_IR: فراخوانی برای اقدام: توضیحات

en: Call to action: link
fa_IR: فراخوانی برای عمل: لینک

en: Call to action: ribbon title
fa_IR: فراخوانی برای اقدام: عنوان روبان

en: Call to action: title
fa_IR: اقدام برای فراخوان: عنوان

en: Callout: Call to action text
fa_IR: فراخوان: فراخوانی برای اقدام متن

en: Callout: Heading
fa_IR: فراخوان: عنوان

en: Callout: Link
fa_IR: فراخوان: لینک

en: Callout: Text
fa_IR: فراخوان: متن

en: Can't create a duplicate. A translation is in progress.
fa_IR: نمی توان یک نسخه تکراری ایجاد کرد. ترجمه در حال انجام است.

en: Can't update? Ask your host!
fa_IR: نمیشه آپدیت کرد؟ از میزبان خود بپرسید!

en: Cancel
fa_IR: لغو

en: Cancel Translation Reviews
fa_IR: لغو بررسی های ترجمه

en: Cancel job
fa_IR: لغو کار

en: Cancel jobs
fa_IR: لغو مشاغل

en: Canceling jobs...
fa_IR: لغو مشاغل ...

en: Cancelled
fa_IR: لغو شده

en: Cannot Connect to the Internet
fa_IR: نمی توان به اینترنت وصل شد

en: Cannot edit this item, because it is currently in the translation basket.
fa_IR: نمی توانید این مورد را ویرایش کنید، زیرا در حال حاضر در سبد ترجمه قرار دارد.

en: Canvas content
fa_IR: محتوای بوم

en: Caption
fa_IR: عنوان

en: Card: anchor link
fa_IR: کارت: لینک لنگر

en: Card: anchor text primary content
fa_IR: کارت: لنگر محتوای اصلی متن

en: Card: anchor text secondary content
fa_IR: کارت: محتوای ثانویه متن لنگر

en: Card: back text content
fa_IR: کارت: محتوای متن بازگشت

en: Card: front text content
fa_IR: کارت: محتوای متن فرانت

en: Cards: Read More Text
fa_IR: کارت‌ها: متن مطالعه بیشتر

en: Cards: Separator Between
fa_IR: کارت‌ها: بین جدا کننده

en: Change
fa_IR: تغییر

en: Change default language
fa_IR: تغییر زبان پیش فرض

en: Change language
fa_IR: تغییر زبان

en: Change menu order for %s
fa_IR: تغییر ترتیب منو برای %s

en: Changes in these translations will affect terms in general! (Not only for this post)
fa_IR: تغییرات در این ترجمه ها بر شرایط به طور کلی تاثیر می گذارد! (نه تنها برای این پست)

en: Changing the site's default language can cause some content to disappear.
fa_IR: تغییر زبان پیش فرض سایت باعث می شود که برخی از محتویات ناپدید شوند.

en: Check
fa_IR: بررسی

en: Check Now
fa_IR: اکنون بررسی کنید

en: Check all
fa_IR: بررسی همه

en: Check available Translation Services
fa_IR: خدمات ترجمه موجود را بررسی کنید

en: Check for orphan comments
fa_IR: بررسی نظرات یتیم

en: Check for updates
fa_IR: بررسی برای بروزرسانی

en: Check my order status
fa_IR: وضعیت سفارش من را بررسی کنید

en: Check status
fa_IR: وضعیت را بررسی کنید

en: Check status and get translations
fa_IR: وضعیت را بررسی کنید و ترجمه کنید

en: Check the batch delivery status
fa_IR: وضعیت تحویل دسته ای را بررسی کنید

en: Checking translation jobs status. Please don't close this page!
fa_IR: بررسی وضعیت مشاغل ترجمه لطفا این صفحه را نبندید!

en: Checking...
fa_IR: درحال بررسی...

en: Choose a menu
fa_IR: یک منو انتخاب کنید

en: Choose a widget area
fa_IR: یک منطقه ویجت را انتخاب کنید

en: Choose at least one translation action
fa_IR: حداقل یک عمل ترجمه را انتخاب کنید

en: Choose default format for XLIFF file:
fa_IR: فرمت پیش فرض را برای فایل XLIFF انتخاب کنید:

en: Choose how to determine which language visitors see contents in
fa_IR: انتخاب کنید که بازدید کنندگان کدام محتوا را در داخل سایت ببینند

en: Choose if translations should be published when received. Note: If Publish is selected, the translation will only be published if the original document is published when the translation is received.
fa_IR: انتخاب کنید که آیا ترجمه ها هنگام دریافت باید منتشر شوند. توجه داشته باشید: اگر انتشار انتخاب شده باشد، ترجمه تنها زمانی منتشر می شود که سند اصلی هنگام دریافت ترجمه منتشر شود.

en: Choose language:
fa_IR: انتخاب زبان:

en: Choose mapping
fa_IR: نقشه برداری را انتخاب کنید

en: Choose what to do when translating content with this field:
fa_IR: چه باید بکنید هنگامی که ترجمه مطالب با این زمینه را انتخاب کنید:

en: Classic Translation Editor
fa_IR: ویرایشگر ترجمه کلاسیک

en: Classic Translation Editor (recommended)
fa_IR: ویرایشگر ترجمه کلاسیک (توصیه می شود)

en: Classic: Read More Text
fa_IR: کلاسیک: متن مطالعه بیشتر

en: Classic: Separator Between
fa_IR: کلاسیک: بین جدا کننده

en: Clean orphan comments
fa_IR: نظرات پاک

en: Clean up
fa_IR: پاکسازی

en: Clear Basket
fa_IR: پاک کردن سبد

en: Clear all colors
fa_IR: پاک کردن همه رنگ ها

en: Clear cache now
fa_IR: پاکسازی کَش

en: Clear language information and repopulate languages
fa_IR: پاک کردن اطلاعات زبان و زبان حجاری

en: Clear log
fa_IR: پاک کردن گزارش

en: Clear the cache in WPML
fa_IR: پاک کردن حافظه پنهان در WPML

en: Click %sEdit Translation%s in the toolbar above to review your translation in the editor.
fa_IR: روی %sEdit Translation%s در نوار ابزار بالا کلیک کنید تا ترجمه خود را در ویرایشگر بررسی کنید.

en: Click to see individual components options.
fa_IR: برای مشاهده گزینه های اجزای جداگانه کلیک کنید.

en: Close
fa_IR: بستن

en: Code
fa_IR: کد

en: Color themes:
fa_IR: رنگ قالب ها:

en: Comment Contents
fa_IR: مطالب نظر

en: Comment Image
fa_IR: تصویر دیدگاه

en: Comment Link
fa_IR: پیوند نظر

en: Comment Title
fa_IR: عنوان دیدگاه

en: Commenter Name
fa_IR: نام شرکت شما

en: Commercial
fa_IR: تجاری

en: Communication Log
fa_IR: گزارش ارتباطات

en: Communication logging is currently disabled. To allow WPML support to help you with issues related to sending content to translation, you need to enable the communication logging.
fa_IR: ورود به سیستم ارتباطی در حال حاضر غیر فعال است. برای اجازه دادن به پشتیبانی WPML برای کمک به شما در زمینه مسائل مربوط به ارسال محتوا به ترجمه، باید ورود به سیستم را فعال کنید.

en: Communication:
fa_IR: ارتباطات:

en: Complete
fa_IR: تکمیل

en: Complete the authentication
fa_IR: احراز هویت را کامل کنید

en: Completed
fa_IR: کامل شد

en: Completed: %1$d posts were processed for "%2$s".
fa_IR: تکمیل شده: پستهای %1$d برای "%2$s" پردازش شده است.

en: Component
fa_IR: کامپوننت

en: Configuration for compatibility between your active plugins and theme is updated automatically on daily basis.
fa_IR: پیکربندی سازگاری بین افزونه های فعال و تم به طور خودکار به صورت روزانه بروز است.

en: Configure
fa_IR: پیکربندی

en: Configure WPML
fa_IR: پیکربندی WPML

en: Congratulations for choosing %s to translate your site's content. To avoid high costs and wasted time, please watch our short video.
fa_IR: به خاطر انتخاب %s برای ترجمه محتوای سایت خود تبریک می گوییم. برای جلوگیری از هزینه های زیاد و اتلاف وقت، لطفا ویدیوی کوتاه ما را تماشا کنید.

en: Connect this post?
fa_IR: اتصال این پست?

en: Connect with translations
fa_IR: با ترجمه ها در ارتباط باشید

en: Connection failed! Please refresh the page and try again. (%s)
fa_IR: ارتباط ناموفق بود! لطفا صفحه را مجددا بارگزاری کرده و دوباره تلاش کنید. (%s)

en: Contact
fa_IR: تماس

en: Contact %s for cancellation
fa_IR: برای لغو با %s تماس بگیرید

en: Contact Form: Button Text
fa_IR: فرم تماس: متن دکمه

en: Contact Form: Checkbox Text
fa_IR: فرم تماس: متن چک‌باکس

en: Contact Form: Email Field Placeholder
fa_IR: فرم تماس: نگهدارنده زمینه ایمیل

en: Contact Form: Name Field Placeholder
fa_IR: فرم تماس: نگهدارنده زمینه نام

en: Contact Form: Phone Field Placeholder
fa_IR: فرم تماس: نگهدارنده زمینه تلفن

en: Contact Form: Redirect Link
fa_IR: فرم تماس: لینک ریدایرکت

en: Contact Form: Subject Field Placeholder
fa_IR: فرم تماس: نگهدارنده زمینه موضوع

en: Contact Form: Success Message
fa_IR: فرم تماس: پیام موفق آمیز

en: Contact Form: Terms and Conditions
fa_IR: فرم تماس: مقررات و شرایط

en: Contact Form: Your Message Placeholder
fa_IR: فرم تماس: نگهدارنده پیام شما

en: Contact the translator
fa_IR: تماس با مترجم

en: Content
fa_IR: محتوا

en: Content Area: content
fa_IR: ناحیه محتوا: محتوا

en: Content Slider: Slide call to action link
fa_IR: اسلایدر محتوا: لینک فراخوانی برای اقدام اسلاید

en: Content Slider: Slide call to action text
fa_IR: اسلایدر محتوا: متن فراخوانی برای اقدام اسلاید

en: Content Slider: Slide content
fa_IR: اسلایدر محتوا: محتوای اسلاید

en: Content Slider: Slide heading
fa_IR: اسلایدر محتوا: سرعنوان اسلاید

en: Content in this language cannot be automatically translated unless you map it to a language that's different from the default. <a href='%s' target='_blank' referrerpolicy='no-referrer'>Read more</a>
fa_IR: محتوای این زبان را نمی‌توان به‌طور خودکار ترجمه کرد، مگر اینکه آن را به زبانی متفاوت از پیش‌فرض نگاشت کنید. <a href='%s' target='_blank' referrerpolicy='no-referrer'>بیشتر بخوانید</a>

en: Content in this language cannot be automatically translated unless you map it to a supported language.
fa_IR: محتوای این زبان را نمی‌توان به‌طور خودکار ترجمه کرد مگر اینکه آن را به یک زبان پشتیبانی‌شده نگاشت کنید.

en: Continue to %s
fa_IR: ادامه به %s

en: Copied From the Original
fa_IR: کپی از اصل

en: Copy
fa_IR: کپی

en: Copy & Overwrite all fields
fa_IR: کپی و رونویسی تمام زمینه ها

en: Copy all fields from original
fa_IR: تمام زمینه ها را از اصل کپی کنید

en: Copy content from %s
fa_IR: کپی کردن محتوا از %s

en: Copy from original
fa_IR: کپی از اصلی

en: Copy from original language if translation language uses encoded URLs
fa_IR: کپی از زبان اصلی اگر زبان ترجمه از URL های کد شده استفاده کند

en: Copy from original to translation
fa_IR: کپی از اصل به ترجمه

en: Copy once
fa_IR: کپی یک بار

en: Copy publishing date to translations
fa_IR: تاریخ انتشار ترجمه رونوشت

en: Copy taxonomy to translations
fa_IR: رونوشت طبقه بندی در ترجمه

en: Copy this term from original: %1$s to all other languages?
fa_IR: کپی کردن این اصطلاح از اصل: %1$s به همه زبانهای دیگر؟

en: Copy to all languages
fa_IR: کپی کردن به همه زبانها

en: Copy to empty fields only
fa_IR: کپی فقط برای خالی کردن فیلدها

en: Correct post type assignment for translations of custom post types in case something went wrong.
fa_IR: در صورتی که چیزی اشتباه برطرف شود، نوع پست مورد تایید برای ترجمه انواع پست سفارشی، درست است.

en: Correct terms count in case something went wrong with translated contents.
fa_IR: در صورتی که چیزی را اشتباه با ترجمه مطالب رفت شمارش صحیح شرایط.

en: Corrected by:
fa_IR: اصلاح شده توسط:

en: Could not fetch the status from %s.
fa_IR: وضعیت %s نمیتواند دریافت کند.

en: Could not retrieve file from archive.
fa_IR: فایل را نمی توان از آرشیو بازیابی کرد.

en: Could not send the report to %s.
fa_IR: نمی توان گزارش را به %s ارسال کرد.

en: Could not update the translation pickup mode.
fa_IR: نمی تواند حالت ترجمه را به روز کند.

en: Count time
fa_IR: زمان بشمار

en: Countdown: Label days
fa_IR: شمارش معکوس: برچسب روز

en: Countdown: Label hours
fa_IR: شمارش معکوس: برچسب ساعت

en: Countdown: Label minutes
fa_IR: شمارش معکوس: برچسب دقیقه

en: Countdown: Label seconds
fa_IR: شمارش معکوس: برچسب ثانیه

en: Counter: number prefix
fa_IR: شمارنده: پیشوند شماره

en: Counter: number suffix
fa_IR: شمارنده: پسوند شماره

en: Create duplicate
fa_IR: کپی کردن

en: Create root page.
fa_IR: ایجاد صفحه اصلی.

en: Creating new tables...
fa_IR: ایجاد جدول جدید

en: Current
fa_IR: جاری

en: Current language
fa_IR: زبان کنونی

en: Current language background color
fa_IR: رنگ پس زمینه زبان فعلی

en: Current language font color
fa_IR: رنگ فونت زبان فعلی

en: Current page
fa_IR: صفحه کنونی

en: Custom
fa_IR: سفارشی

en: Custom Fields
fa_IR: زمینه‌‌های سفارشی

en: Custom Fields Translation
fa_IR: ترجمه فیلدهای سفارشی

en: Custom Term Meta Translation
fa_IR: اصطلاح سفارشی متا ترجمه

en: Custom XML Configuration
fa_IR: کانفیگ XML سفارشی

en: Custom fields
fa_IR: موضوعات سفارشی

en: Custom flag
fa_IR: پرچم سفارشی

en: Custom language switchers
fa_IR: سوئیچر زبان سفارشی

[ctx: Custom languuage switcher description: external link text]
en: insert WPML's switchers in custom locations
fa_IR: قرار دادن تعویض زبان WPML در مکان های دلخواه

[ctx: Custom languuage switcher description: text]
en: Need more options? See how you can %s.
fa_IR: آیا نیازمند گزینه های بیشتر هستید؟ ببینید چگونه می توانید %s را داشته باشید.

en: Custom posts slug translation options
fa_IR: گزینه‌های ترجمه نامک نوشته‌های سفارشی

en: Custom taxonomies
fa_IR: طبقه بندی سفارشی

en: Customize
fa_IR: شخصی سازی

en: Customize the language switcher
fa_IR: سوئیچر زبان را سفارشی کنید

en: Dashboard
fa_IR: داشبورد

en: Data saved
fa_IR: داده های ذخیره شده

en: Date
fa_IR: تاریخ

en: De-authorize
fa_IR: لغو احراز هویت

en: Deactivate
fa_IR: غیرفعال‌سازی

en: Deactivate WPML Page Builders
fa_IR: غیره فعال کردن WPML Page Builders

en: Deadline
fa_IR: آخرین مهلت

en: Dear %s,
fa_IR: %s عزیز,

en: Debug information
fa_IR: اطلاعات رفع اشكال

en: Default admin language (currently %s)
fa_IR: زبان پیش فرض مدیر (در حال حاضر%s )

en: Default admin language:
fa_IR: زبان پیش فرض مدیر:

en: Default language (currently %s)
fa_IR: زبان پیشفرض (در حال حاضر %s)

en: Default locale
fa_IR: محلی پیش فرض

en: Delegated
fa_IR: تفویض شده

en: Delete
fa_IR: پاک سازی

en: Delete language switcher
fa_IR: حذف سوئیچر زبان

en: Delete permanently
fa_IR: حذف دائمی

en: Deleted
fa_IR: حذف شده

en: Deleted comments:
fa_IR: نظرات حذف شده:

en: Descending
fa_IR: نزولی

en: Description
fa_IR: شرح

en: Detailed error log
fa_IR: جزئیات گزارش خطا

en: Details
fa_IR: جزئیات

en: Development
fa_IR: توسعه

en: Development Site
fa_IR: سایت توسعه

en: Did you know that you can also set Translation Services and professional translators will handle your translation?
fa_IR: آیا می دانستید که می توانید خدمات ترجمه را نیز تنظیم کنید و مترجمان حرفه ای ترجمه شما را انجام می دهند؟

en: Different languages in directories
fa_IR: زبانهای مختلف در دایرکتوری ها

en: Direction
fa_IR: جهت

en: Disable browser language redirect
fa_IR: غیرفعال کردن تغییر مسیر مرورگر

en: Disable cache for language switcher templates
fa_IR: غیرفعال کردن حافظه پنهان برای قالب های تغییر دهنده زبان

en: Disable logging
fa_IR: غیرفعال کردن گزارش گیری

en: Disable this feature
fa_IR: غیر فعال کردن این ویژگی

en: Dismiss
fa_IR: رد کردن

en: Dismiss this message.
fa_IR: بستن این پیام.

en: Dismiss this notice.
fa_IR: این اطلاعیه را رد کنید.

en: Display 20 results per page
fa_IR: نمایش 20 نتیجه در هر صفحه

en: Display Flag
fa_IR: نمایش پرچم

en: Display all results
fa_IR: نمایش همه نتایج

en: Display alternative languages in the HEAD section.
fa_IR: زبان های جایگزین را در بخش HEAD نمایش دهید.

en: Display hidden languages
fa_IR: نمایش زبان های پنهان

en: Display mode for blog posts has changed
fa_IR: حالت نمایش برای پست های وبلاگ تغییر کرده است

en: Display on language:
fa_IR: نمایش روی زبان:

en: Displaying
fa_IR: نمایش

en: Displaying %1$s&#8211;%2$s of %3$s
fa_IR: نمایش %1$s&#8211;%2$s از %3$s

en: Divider Text
fa_IR: متن جدا کننده

en: Do not make '%s' translatable
fa_IR: '%s' را ترجمه نکنید

en: Do not show it
fa_IR: آن را نشان ندهید

en: Do nothing
fa_IR: هیچ کاری انجام نده

en: Do nothing - all new line characters will stay untouched.
fa_IR: هیچ کاری نکنید - همه کاراکترهای خط جدید دست نخورده باقی خواهند ماند.

en: Do you have an account on %s?
fa_IR: آیا در %s حساب دارید؟

en: Do you really want to remove this item?
fa_IR: آیا واقعا می خواهید این مورد را حذف کنید؟

en: Do you want the WordPress admin to be in a different language?
fa_IR: آیا می خواهید مدیر وردپرس به زبان دیگری باشد؟

en: Do you want to continue?
fa_IR: می خواهید ادامه دهید؟

en: Document status
fa_IR: وضعیت سند

en: Don't map this language
fa_IR: این زبان را ترسیم نکنید

en: Don't send this information and skip compatibility alerts
fa_IR: این اطلاعات را ارسال نکنید و هشدارهای سازگاری را نادیده بگیرید

en: Don't show this again.
fa_IR: این را دوباره نشان نده.

en: Don't show this warning again
fa_IR: این هشدار را دیگر نشان ندهید

en: Don't translate
fa_IR: ترجمه نکن

en: Don't update translation
fa_IR: ترجمه را به روز نکنید

en: Done
fa_IR: انجام شد

en: Done!
fa_IR: انجام شد!

en: Done.
fa_IR: انجام شد.

en: Don’t offer this again
fa_IR: این را دوباره ارائه ندهید

en: Download
fa_IR: دانلود

en: Download failed!
    
    Click OK to revalidate your subscription or CANCEL to try again.
fa_IR: دانلود نشد!
    
    برای تأیید مجدد اشتراک خود، تأیید را کلیک کنید یا برای امتحان مجدد، CANCEL را کلیک کنید.

en: Download failed!
    
    Please refresh the page and try again.
fa_IR: دانلود نشد!
    
    لطفا صفحه را مجددا بارگزاری کرده و دوباره تلاش کنید.

en: Download the translated XLIFF file
fa_IR: فایل XLIFF ترجمه شده را دانلود کنید

en: Downloading
fa_IR: در حال دانلود

en: Downloading XLIFF file...
fa_IR: در حال دانلود فایل XLIFF...

en: Downloading is not possible because WordPress cannot write into the plugins folder. %sHow to fix%s.
fa_IR: دانلود امکان پذیر نیست زیرا وردپرس نمی تواند در پوشه افزونه ها بنویسد. %sنحوه رفع %s.

en: Downloading is not possible. WordPress cannot create required folders because of the
                                            256 characters limitation of the current Windows environment.
fa_IR: دانلود امکان پذیر نیست. وردپرس نمی تواند پوشه های مورد نیاز را ایجاد کند زیرا
                                            محدودیت 256 کاراکتری در محیط فعلی ویندوز.

en: Downloading translations...
fa_IR: دانلود ترجمه ها...

en: Draft
fa_IR: پیش نویس

en: Drag and drop the languages to change their order
fa_IR: زبان ها را برای تغییر سفارش خود بکشید و رها کنید

en: Dropdown
fa_IR: کشویی

en: Dropdown content
fa_IR: محتوای آبشاری

en: Duplicate
fa_IR: کپی

en: Duplicate content
fa_IR: دوبل کردن محتوا

en: Duplicate existing media for translated content
fa_IR: رسانه های موجود را برای محتوای ترجمه شده تکثیر کنید

en: Duplicate featured image from original
fa_IR: کپی تصویر شاخص از اصل نوشته

en: Duplicate featured image to translations
fa_IR: کپی کردن تصویر شاخص برای ترجمه

en: Duplicate featured images for translations
fa_IR: کپی کردن تصویر شاخص برای ترجمه

en: Duplicate media attachments for translations
fa_IR: کپی کردن پیوست های رسانه ای برای ترجمه

en: Duplicate the featured images for translated content
fa_IR: کپی کردن تصاویر شاخص برای محتوای ترجمه شده

en: Duplicate uploaded media from original
fa_IR: کپی کردن رسانه بارگذاری شده از اصل نوشته

en: Duplicate uploaded media to translations
fa_IR: کپی کردن رسانه های بارگذاری شده برای ترجمه

en: Duplicating
fa_IR: کپی کردن

en: Duplicating featured images. %d left
fa_IR: تکرار تصاویر شاخص. %d باقی مانده

en: Duplicating featured images: done!
fa_IR: تکرار تصاویر شاخص: انجام شد!

en: Duplicating media. %d left
fa_IR: کپی رسانه. %d باقی مانده

en: Duplicating media: done!
fa_IR: کپی رسانه: انجام شد!

en: Dynamic content string: %s
fa_IR: رشته محتوای پویا: %s

en: E-mail sent to translation service
fa_IR: ایمیل به خدمات ترجمه ارسال می شود

en: Each user can choose the admin language. You can edit your language preferences by visiting your <a href="%s">profile page</a>.
fa_IR: هر کاربر می تواند زبان مدیر را انتخاب کنید. می توانید تنظیمات برگزیده زبان شما با مراجعه به <a href="%s"> صفحه مشخصات</a> خود را ویرایش کنید.

en: Edit
fa_IR: ویرایش کنید

en: Edit %s translation
fa_IR: ویرایش ترجمه %s

en: Edit Footer Language Switcher
fa_IR: ویرایش تعویض زبان پابرگ

en: Edit Languages
fa_IR: ویرایش زبان ها

en: Edit Menu Language Switcher
fa_IR: ویرایش فهرست تعویض زبان

en: Edit Post Translations Language Switcher
fa_IR: ویرایش نحوه نمایش تغییر دهنده زبان ترجمه های نوشته ها

en: Edit Shortcode Actions Language Switcher
fa_IR: ویرایش شورتکد فعال سازی سوئیچر زبان

en: Edit Translation
fa_IR: ویرایش ترجمه

en: Edit Translation Priority
fa_IR: ویرایش اولویت ترجمه

en: Edit Widget Area Language Switcher
fa_IR: ویرایش بخش ابزارک های تعویض زبان

en: Edit anyway
fa_IR: ویرایش در هر صورت

en: Edit feedback
fa_IR: ویرایش بازخورد

en: Edit independently
fa_IR: ویرایش مستقل

en: Edit language switcher
fa_IR: ویرایش سوئیچر زبان

[ctx: Edit languages page: page title]
en: Edit Languages
fa_IR: ویرایش زبان ها

[ctx: Edit languages page: sentence #1]
en: This table allows you to edit languages for your site. Each row represents a language.
fa_IR: این جدول به شما امکان می دهد زبان های سایت خود را ویرایش کنید. هر سطر یک زبان را نشان می دهد.

[ctx: Edit languages page: sentence #2]
en: For each language, you need to enter the following information:
fa_IR: برای هر زبان ، باید اطلاعات زیر را وارد کنید:

[ctx: Edit languages page: subtitle #1]
en: Code:
fa_IR: کد:

[ctx: Edit languages page: subtitle #1, description]
en: a unique value that identifies the language. Once entered, the language code cannot be changed.
fa_IR: یک مقدار منحصر به فرد که زبان را مشخص می کند. پس از وارد کردن ، کد زبان قابل تغییر نیست.

[ctx: Edit languages page: subtitle #2]
en: Translations:
fa_IR: ترجمه ها:

[ctx: Edit languages page: subtitle #2, description]
en: the way the language name will be displayed in different languages.
fa_IR: نحوه نمایش نام زبان در زبانهای مختلف

[ctx: Edit languages page: subtitle #3]
en: Flag:
fa_IR: پرچم:

[ctx: Edit languages page: subtitle #3, description]
en: the flag to display next to the language (optional). You can either upload your own flag or use one of WPML's built in flag images.
fa_IR: پرچم برای نمایش در کنار زبان (اختیاری). می توانید پرچم خود را بارگذاری کنید یا از یکی از WPML ساخته شده در تصاویر پرچم استفاده کنید.

[ctx: Edit languages page: subtitle #4]
en: Default locale:
fa_IR: محلی پیش فرض:

[ctx: Edit languages page: subtitle #4, description]
en: This determines the locale value for this language. You should check the name of WordPress localization file to set this correctly.
fa_IR: این مقدار محلی برای این زبان را تعیین می کند. برای تنظیم صحیح این موضوع باید نام فایل محلی سازی WordPress را بررسی کنید.

[ctx: Edit languages page: subtitle #5]
en: Encode URLs:
fa_IR: رمزگذاری URL ها:

[ctx: Edit languages page: subtitle #5, description]
en: yes/no, determines if URLs in this language are encoded or use ASCII characters (leave ‘no’ if you are not sure).
fa_IR: بله / خیر ، تعیین می کند که URL ها به این زبان کدگذاری شده اند یا از کاراکترهای ASCII استفاده می کنید (اگر مطمئن نیستید "خیر" را ترک کنید).

[ctx: Edit languages page: subtitle #6]
en: hreflang:
fa_IR: رفلکس:

[ctx: Edit languages page: subtitle #6, description]
en: the code Google expects for this language. The hreflang should contain at least the language code (usually, made of two letters), or, if you want to specify the country/region, it sould be the same information as the locale name, but in a slightly different format. If the locale for Canadian French is fr_CA, the corresponding hreflang would be fr-ca. Instead of an underscore, use a dash (-) and all letters should be lowercase.
fa_IR: کد گوگل انتظار این زبان را دارد. این hreflang باید حداقل دارای کد زبان باشد (معمولاً از دو حرف تهیه شده است) ، یا اگر می خواهید کشور / منطقه را مشخص کنید ، می تواند همان اطلاعات مربوط به نام محلی باشد ، اما با فرمت کمی متفاوت. اگر محلی برای فرانسوی کانادایی fr_CA باشد ، hreflang مربوطه fr-ca خواهد بود. به جای تأکید ، از خط تیره (-) استفاده کنید و همه حروف باید حروف کوچک باشند.

[ctx: Edit languages page: subtitle #7]
en: Language mapping:
fa_IR: نقشه برداری زبان:

[ctx: Edit languages page: subtitle #7, description]
en: To use automatic translation with a custom or country-specific language, you must map it to a supported language. Read more about <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">using automatic translation with custom languages</a>.
fa_IR: برای استفاده از ترجمه خودکار با یک زبان سفارشی یا خاص کشور، باید آن را به یک زبان پشتیبانی شده نگاشت کنید. درباره <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">استفاده از ترجمه خودکار با زبان های سفارشی</a> بیشتر بخوانید.

en: Edit note for the translators
fa_IR: ویرایش یادداشت برای مترجمان

en: Edit root page.
fa_IR: صفحه اصلی را ویرایش کنید.

en: Edit the %s translation
fa_IR: ویرایش ترجمه %s

en: Edit this page to add translations
fa_IR: ویرایش این صفحه را برای اضافه کردن ترجمه

en: Edit translatable strings
fa_IR: ویرایش رشته های قابل ترجمه

en: Edit translation
fa_IR: ویرایش ترجمه

en: Editing language:
fa_IR: ویرایش زبان:

en: Editor for new translations
fa_IR: حتما ویرایشگر را روی حالت (ویرایشگر کلاسیک) تنظیم و ذخیره کنید

en: Editor for translations previously created using Classic Translation Editor
fa_IR: ویرایشگر ترجمه‌هایی که قبلاً با استفاده از ویرایشگر ترجمه کلاسیک ایجاد شده‌اند

en: Element type
fa_IR: نوع عنصر

en: Elements to include in the language switcher.
fa_IR: عناصری که در سوئیچ زبان قرار می گیرند.

en: Empty site key!
fa_IR: کلید سایت خالی!

en: Enable
fa_IR: فعالسازی

en: Enable Translation Feedback
fa_IR: بازخورد ترجمه را فعال کنید

en: Enable Translation Feedback module
fa_IR: فعال کردن ماژول بازخورد ترجمه

en: Enable cache for language switcher templates
fa_IR: فعال کردن کش برای قالب سیستمهای زبان

en: Enable logging
fa_IR: فعال سازی ورود

en: Enable other translation services
fa_IR: فعالسازی سرویس های دیگر ترجمه

en: Encode URLs
fa_IR: رمزگذاری URL ها

en: Ending quote %1$s was expected.
fa_IR: پایان نقل قول %1$s مورد انتظار بود.

en: Enter CSS to add to the page. This is useful when you want to add styling to the language switcher, without having to edit the CSS file on the server.
fa_IR: CSS را وارد کنید تا به صفحه اضافه شود. این مفید است هنگامی که شما می خواهید یک ظاهر طراحی شده را به زبان سوئیچر اضافه کنید، بدون نیاز به ویرایش فایل CSS در سرور.

en: Enter here your %s authentication details
fa_IR: جزئیات احراز هویت %s خود را در اینجا وارد کنید

en: Enter site key
fa_IR: کلید سایت را وارد کنید

en: Enter textdomain:
fa_IR: دامنه متن را وارد کنید:

en: Enter the site key, from your %1$s account, to receive automatic updates for %2$s.
fa_IR: برای دریافت به‌روزرسانی‌های خودکار برای %2$s، کلید سایت را از حساب %1$s خود وارد کنید.

en: Enter the title of the widget or leave empty for no title.
fa_IR: عنوان ویجت را وارد کنید یا برای بدون عنوان خالی بگذارید.

en: Error
fa_IR: خطا

en: Error Logs (%d)
fa_IR: گزارشات خطا (%d)

en: Error adding flag.
fa_IR: خطا در افزودن پرچم.

en: Error adding native name.
fa_IR: خطا در افزودن نام بومی.

en: Error adding translation %1$s for %2$s.
fa_IR: خطا در افزودن ترجمه %1$s برای %2$s.

en: Error details
fa_IR: جزئیات خطا

en: Error uploading flag file.
fa_IR: خطا در آپلود فایل پرچم

en: Error: Language not found.
fa_IR: خطا: زبان یافت نشد.

en: Error: No custom field
fa_IR: خطا: بدون فیلد سفارشی

en: Error: Please activate WPML Translation Management plugin
fa_IR: خطا: لطفا پلاگین مدیریت ترجمه WPML را فعال کنید

en: Error: Please provide translation action
fa_IR: خطا: لطفاً عملیاتی برای ترجمه ارائه دهید

en: Error: Something is wrong with field value. Translation preferences can not be set.
fa_IR: خطا: چیزی اشتباه است با مقدار فیلد میتوانید ترجیحا ان را تنظیم کنید

en: Error: This is a built in language. You can't delete it.
fa_IR: خطا: این ساخته شده در زبان است. شما نمی توانید آن را حذف کنید.

en: Error: WPML Translation Management plugin not initiated
fa_IR: خطا: افزونه مدیریت ترجمه آغاز نشده است

en: Error: data not saved
fa_IR: خطا: داده های ذخیره نشده

en: Errors:
fa_IR: خطاها:

en: Estimated cost: %s USD
fa_IR: هزینه تخمینی: %s USD

en: Event
fa_IR: رویداد

en: Every %d Minutes
fa_IR: هر %d دقیقه

en: Excerpt
fa_IR: خلاصه

en: Experimental
fa_IR: تجربی

en: Expiration date for Translation Feedback module:
fa_IR: تاریخ انقضا برای ماژول بازخورد ترجمه:

en: Export
fa_IR: برون‌ریزی

en: Export XLIFF %s
fa_IR: XLIFF %s را صادر کنید

en: Export all filtered jobs of %1$s from %2$s to %3$s in %4$s:
fa_IR: کارهای فیلتر شده: %1$s را از %2$s به %3$s در %4$s برون ریزی کنید:

en: Export all jobs:
fa_IR: اکسپورت کردن همه:

en: Extend Subscription
fa_IR: تمدید اشتراک

en: Extend your subscription
fa_IR: اشتراک خود را تمدید کنید

en: External Actions
fa_IR: اقدامات خارجی

en: External package ID: %d
fa_IR: شناسه بسته خارجی: %d

en: Extra data
fa_IR: داده های اضافی

en: Failed step: %s
fa_IR: مرحله ناموفق: %s

en: Failed to disconnect posts
fa_IR: قطع ارتباط پست ها با شکست مواجه شد

en: Failed to fix job status. Please try again later.
fa_IR: وضعیت شغلی اصلاح نشد. لطفاً بعداً دوباره امتحان کنید.

en: Failed to update the feedback.
fa_IR: بازخورد به روز رسانی نشد.

en: Failed to write file to disk.
fa_IR: در ذخیره سازی فایل روی دیسک خطایی رخ داده است

en: Feedback
fa_IR: بازخورد

en: Feedback list navigation
fa_IR: ناوبری فهرست بازخورد

en: Feedback:
fa_IR: بازخورد:

en: File extension not allowed.
fa_IR: پسوند فایل مجاز نیست.

en: Filter
fa_IR: فیلتر

en: Finalizing upgrade...
fa_IR: ارتقاء داده شده نهایی...

en: Find how you can update PHP.
fa_IR: پیدا کردن چگونگی به روز رسانی پی اچ پی.

en: Finished Post Duplication
fa_IR: تکثیر پست تکمیل شد

en: First available
fa_IR: اولین در دسترس

en: First menu item
fa_IR: اولین آیتم منو

en: First page
fa_IR: صفحه اول

en: Fix WPML Translation Jobs "tp_id" field
fa_IR: فیلد "tp_id" کارهای ترجمه WPML را برطرف کنید

en: Fix WPML tables collation
fa_IR: رفع مجموعه جداول WPML

en: Fix element_type collation
fa_IR: رفع element_type میترا

en: Fix it to continue translating automatically
fa_IR: برای ادامه ترجمه خودکار، آن را برطرف کنید

en: Fix post type assignment for translations
fa_IR: رفع تکلیف نوع پست برای ترجمه

en: Fix terms count
fa_IR: تعداد دفعات مشاهده شرایط ثابت

en: Fixes the "tp_id" field of WPML ranslation jobs and set the status to "in progress" (it requires manual action to re-sync translation status + download translations). It accepts comma separated values of translation job IDs (rid).
fa_IR: فیلد «tp_id» کارهای ترجمه WPML را رفع می‌کند و وضعیت را روی «در حال انجام» تنظیم می‌کند (برای همگام ‌سازی مجدد وضعیت ترجمه + دانلود ترجمه‌ها به اقدام دستی نیاز است). مقادیر جدا شده با کاما از شناسه های کار ترجمه (رید) را می پذیرد.

en: Fixes the collation of WPML tables in order to match the collation of default WP tables.
fa_IR: مرتب سازی جداول WPML را به منظور مطابقت با ترکیب جداول WP پیش فرض برطرف می کند.

en: Fixes the collation of the element_type column in icl_translations in case this setting changed for your posts.post_type column.
fa_IR: در صورتی که تغییر این تنظیم برای ستون posts.post_type رفع گردد، ستون element_type در icl_translations نیز رفع میگردد.

en: Flag
fa_IR: پرچم

en: Flag for %s
fa_IR: پرچم گذاری برای %s

en: Flip Box: Button link
fa_IR: Flip Box: لینک دکمه

en: Flip Box: Button text
fa_IR: جعبه تلنگر: متن دکمه

en: Flip Box: Description text side A
fa_IR: جعبه تلنگر: متن توضیحات کناره A

en: Flip Box: Description text side B
fa_IR: جعبه تلنگر: متن توضیحات کناره B

en: Flip Box: Title text side A
fa_IR: جعبه تلنگر: قسمت متن عنوان A

en: Flip Box: Title text side B
fa_IR: جعبه تلنگر: متن عنوان کناره B

en: Footer
fa_IR: فوتر

en: Footer language switcher
fa_IR: سوئیچ زبان پاورقی

en: For "%s"
fa_IR: برای "%s"

en: For WPML components you can receive updates from your %s or automatically, after you register WPML.
fa_IR: برای اجزای WPML شما می توانید به روز رسانی از %s یا به طور خودکار پس از WPML ثبت نام دریافت کنید.

en: For advanced access or to completely uninstall WPML and remove all language information, use the %stroubleshooting%s page.
fa_IR: برای دسترسی پیشرفته یا به طور کامل WPML را حذف کنید و تمام اطلاعات زبان را حذف کنید، از %sعیب یابی%s استفاده کنید.

en: For retrieving Installer debug information use the %s page.
fa_IR: برای بازیابی اطلاعات اشکال زدایی Installer از صفحه %s استفاده کنید.

en: For retrieving debug information for communication between your%1$s site and the translation system, use the <a href="%2$s">communication log</a> page.
fa_IR: برای بازیابی اطلاعات اشکال زدایی برای ارتباط بین سایت%1$s خود و سیستم ترجمه، از صفحه <a href="%2$s">گزارش ارتباط</a> استفاده کنید.

en: For retrieving debug information if asked by support person, use the %sdebug information%s page.
fa_IR: برای بازیابی اطلاعات اشکال زدایی از طرف کاربر پشتیبانی می شود، از %sاطلاعات اشکالزدایی%s استفاده کنید.

en: Form: Acceptance Text
fa_IR: فرم: متن پذیرش

en: Form: Button text
fa_IR: فرم: متن دکمه

en: Form: Checkbox Options
fa_IR: فرم: تنظیمات چکباکس

en: Form: Email Content
fa_IR: از: محتوای ایمیل

en: Form: Email from name
fa_IR: فرم: نام فرم ایمیل

en: Form: Email subject
fa_IR: فرم: موضوع ایمیل

en: Form: Email subject 2
fa_IR: فرم: موضوع 2 ایمیل

en: Form: Error message
fa_IR: پیام خطای فرم

en: Form: Field HTML
fa_IR: فرم: فیلد HTML

en: Form: Field label
fa_IR: فرم: برچسب زمینه

en: Form: Field placeholder
fa_IR: فرم: نگهدارنده زمینه

en: Form: Invalid message
fa_IR: فرم: پیام نامعتبر

en: Form: Next Button
fa_IR: فرم: دکمه بعدی

en: Form: Previous Button
fa_IR: فرم: دکمه قبلی

en: Form: Redirect to URL
fa_IR: فرم: ریدایرکت به URL

en: Form: Required message
fa_IR: فرم: پیام ضروری

en: Form: Step Next Label
fa_IR: فرم: برچسب مرحله بعدی

en: Form: Step Previous Label
fa_IR: فرم: مرحله قبلی برچسب

en: Form: Success message
fa_IR: فرم: پیام موفق

en: Form: name
fa_IR: فرم: نام

en: From
fa_IR: از

en: From %1$s to %2$s:
fa_IR: از %1$s تا %2$s:

en: Gallery Title:
fa_IR: عنوان گالری:

en: Gallery custom link
fa_IR: لینک سفارشی گالری

en: Generated by WPML plugin, running on %s.
fa_IR: تولید شده توسط پلاگین WPML، در حال اجرا بر روی %s.

en: Get a key for this site
fa_IR: یک کلید برای این سایت دریافت کنید

en: Get translations
fa_IR: دریافت ترجمه

en: Getting started guide
fa_IR: دریافت آموزش برای شروع

en: Give a name to the batch. If omitted, the default name will be applied.
fa_IR: یک نام را به دسته بگذارید اگر حذف شود، نام پیش فرض اعمال خواهد شد.

en: Go back
fa_IR: بازگشت

en: Go to %s and click the %sAutomatic Translation%s tab to create an account and start each month with 2,000 free translation credits!
fa_IR: به %s بروید و روی برگه %sترجمه خودکار%s کلیک کنید تا یک حساب ایجاد کنید و هر ماه را با 2000 اعتبار ترجمه رایگان شروع کنید!

en: Go to WPML Network settings.
fa_IR: رفتن به تنظیمات شبکه WPML.

en: Go to previous page
fa_IR: رفتن به صفحه قبلی

en: Go to the %s to choose the content and send it to translation.
fa_IR: برای انتخاب محتوا به %s بروید و آن را برای ترجمه ارسال کنید.

en: Go to the first page
fa_IR: برو به صفحه اول

en: Go to the last page
fa_IR: برو به آخرین صفحه

en: Go to the next page
fa_IR: برو به صفحه بعد

en: Go to your %s to choose your admin language.
fa_IR: برای انتخاب زبان مدیریت خود به %s خود بروید.

en: Good news! Your site has no orphan comments.
fa_IR: خبر خوب! سایت شما دارای نظرات بی صاحب نیست.

en: Got it
fa_IR: فهمیدم

en: Got renewal already?
fa_IR: در حال حاضر تمدید شده است؟

en: Gray
fa_IR: خاکستری

en: Great! You just need to extend your subscription.
fa_IR: عالی! فقط باید اشتراک خود را تمدید کنید.

en: Group does not exist.
fa_IR: گروه وجود ندارد.

en: HTML file
fa_IR: فایل HTML

en: Have you already renewed your license?
fa_IR: آیا قبلا مجوز خود را تمدید کرده اید؟

en: Heading
fa_IR: هدینگ

en: Heading: Link
fa_IR: سرعنوان: لینک

en: Heading: Link URL
fa_IR: سرعنوان: آدرس لینک

en: Headline text content
fa_IR: محتوای متن سرعنوان

en: Height
fa_IR: ارتفاع

en: Help
fa_IR: کمک

en: Hey, we've noticed that you're running an outdated version of PHP. PHP is the programming language that WordPress and all its plugins and themes are built on. The version that is currently used for your site is no longer supported. Newer versions of PHP are both faster and more secure. In fact, your version of PHP no longer receives security updates, which is why we're sending you to this notice.
fa_IR: سلام، ما متوجه شده ایم که شما یک نسخه قدیمی از PHP را اجرا می کنید. PHP زبان برنامه نویسی است که وردپرس و تمامی افزونه ها و تم های آن بر روی آن ساخته شده اند. نسخه ای که در حال حاضر برای سایت شما استفاده می شود دیگر پشتیبانی نمی شود. نسخه های جدیدتر PHP هم سریعتر و هم ایمن تر هستند. در واقع، نسخه PHP شما دیگر به‌روزرسانی‌های امنیتی را دریافت نمی‌کند، به همین دلیل است که شما را به این اطلاعیه ارسال می‌کنیم.

en: Hi %s,
fa_IR: سلام %s,

en: Hidden languages:
fa_IR: زبان پنهان:

en: Hide
fa_IR: مخفی

en: Hide completed
fa_IR: پنهان کردن کامل شد

en: Hide language switchers on the root page
fa_IR: کلیدهای صفحه را در صفحه اصلی مخفی کنید

en: Hide languages
fa_IR: پنهان کردن زبان ها

en: Hide system fields
fa_IR: پنهان کردن زمینه های سیستم

en: Hide this
fa_IR: مخفی کردن این

en: Hide this notice.
fa_IR: پنهان کردن این پیام.

en: Hierarchy Synchronization
fa_IR: همگام سازی سلسله مراتبی

en: High priority
fa_IR: اولویت بالا

en: Hosts have the ability to update your PHP version, but sometimes they don't dare to do that because they're afraid they'll break your site.
fa_IR: هاست ها این توانایی را دارند که نسخه PHP شما را به روز کنند، اما گاهی اوقات جرات انجام این کار را ندارند زیرا می ترسند سایت شما را خراب کنند.

en: Hover
fa_IR: هاور

en: How new lines characters in XLIFF files should be handled?
fa_IR: چگونه شخصیت خطوط جدید در فایل های XLIFF باید مورد استفاده قرار گیرد؟

en: How should the site receive completed translations from Translation Service?
fa_IR: چگونه باید سایت ترجمه های کامل شده از سرویس ترجمه را دریافت کند؟

en: How to fix
fa_IR: چگونه رفع خطا کنم؟

en: How to handle languages without translation
fa_IR: نحوه مدیریت زبان های بدون ترجمه

en: How to handle media for new content:
fa_IR: نحوه اداره رسانه برای محتوای جدید:

en: How to translate Block editor content
fa_IR: چگونه برای ترجمه بلوک محتوای ویرایشگر

en: How to translate login and registration pages
fa_IR: نحوه ترجمه صفحات ورود و ثبت نام

en: How to translate your site's content
fa_IR: حالت ترجمه را روی حالت دستی تنظیم کنید. روی حالت خودکار قرار ندهید

en: How to work correctly with %s
fa_IR: نحوه درست کار با %s

en: I am about to reset all translation and language data.
fa_IR: من در مورد تنظیم مجدد همه اطلاعات WPML مطمئن هستم.

en: I am about to stop any ongoing work done by %1$s.
fa_IR: من در حال تلاش برای متوقف کردن کارهای انجام شده توسط %1$s هستم.

en: I can see a lot of language errors
fa_IR: خطاهای زبانی زیادی را می توانم ببینم

en: I can't understand anything
fa_IR: من نمی توانم چیزی درک کنم

en: I do not remember
fa_IR: یادم نمی آید

en: I moved the site to this new URL
fa_IR: من سایت را به این آدرس جدید منتقل کردم

en: I understand - continue editing
fa_IR: من متوجه‌ام - ویرایش را ادامه دهید

en: I will add it manually (%1$sinstructions%2$s)
fa_IR: من آن را به صورت دستی اضافه خواهم کرد (%1$sinstructions%2$s)

en: I will clear the cache manually after translating strings
fa_IR: من کش دستی پس از ترجمه رشته روشن خواهد شد

en: ICanLocalize migration could not complete
fa_IR: انتقال ICanLocalize کامل نشد

en: ID
fa_IR: ID(ایدی)

en: Icon Box: Description text
fa_IR: جعبه آیکون: متن توضیحات

en: Icon Box: Link
fa_IR: آیکون جعبه: لینک

en: Icon Box: Title text
fa_IR: جعبه آیکون : متن عنوان

en: Icon List: Link URL
fa_IR: لیست آیکون: لینک URL

en: Icon List: Text
fa_IR: لیست آیکون: متن

en: Icon link
fa_IR: لینک آیکون

en: Icon style:
fa_IR: سبک آیکون:

en: Icon: Link
fa_IR: آیکون: لینک

en: Icon: Link URL
fa_IR: آیکون: لینک URL

en: Icon: Text
fa_IR: آیکون: متن

en: If some content appears gone, it might be because you switched the site's default language from %1$s to %2$s.
fa_IR: اگر برخی از محتواها از بین رفته اند، ممکن است به این دلیل باشد که زبان پیش فرض سایت را از %1$s به %2$s تغییر داده اید.

en: If this is not your production site (it's a staging or testing site), please do not run the update.
fa_IR: اگر این سایت تولید شما نیست (این یک سایت مرحله‌بندی یا آزمایشی است)، لطفاً به‌روزرسانی را اجرا نکنید.

en: If you are a human, do not fill in this field.
fa_IR: اگر یک انسان هستید ، این بخش را پر نکنید.

en: If you are in a production site, you have to run this update before you can send more content for translation and receive completed translations.
fa_IR: اگر در یک سایت تولیدی هستید، قبل از ارسال محتوای بیشتر برای ترجمه و دریافت ترجمه های تکمیل شده، باید این به روز رسانی را اجرا کنید.

en: If you are using the Advanced Translation Editor, you will lose the translations that are in progress, as well as the existing translation memory and glossary. You will also lose access to purchases, invoices, and history related to your work with the Advanced Translation Editor.
fa_IR: اگر از ویرایشگر ترجمه پیشرفته استفاده می کنید، ترجمه هایی را که در حال انجام هستند، و همچنین حافظه ترجمه موجود و واژه نامه، از دست می دهید. همچنین دسترسی به خرید، فاکتورها و تاریخ مربوط به کار شما با ویرایشگر پیشرفته ترجمه را از دست خواهید داد.

en: If you cannot upgrade your PHP version yourself, you can send an email to your host. We have %1$sexamples here%2$s. If they don't want to upgrade your PHP version, we would suggest you switch hosts. Have a look at one of our recommended %3$sWordPress hosting partners%2$s, they've all been vetted by the Yoast support team and provide all the features a modern host should provide.
fa_IR: اگر خودتان نمی توانید نسخه PHP خود را ارتقا دهید، می توانید یک ایمیل به هاست خود ارسال کنید. %1$sexamples اینجا%2$s داریم. اگر آنها نمی خواهند نسخه PHP شما را ارتقا دهند، پیشنهاد می کنیم هاست را تغییر دهید. به یکی از %3$s شرکای میزبانی %2$s وردپرس پیشنهادی ما نگاهی بیندازید، همه آنها توسط تیم پشتیبانی Yoast بررسی شده اند و همه ویژگی هایی را ارائه می دهند که یک میزبان مدرن باید ارائه دهد.

en: If you cannot upgrade your PHP version yourself, you can send an email to your host. We have %1$sexamples here%2$s. If they don't want to upgrade your PHP version, we would suggest you switch hosts. Have a look at one of the recommended %3$sWordPress hosting partners%2$s.
fa_IR: اگر خودتان نمی توانید نسخه PHP خود را ارتقا دهید، می توانید یک ایمیل به هاست خود ارسال کنید. %1$sexamples اینجا%2$s داریم. اگر آنها نمی خواهند نسخه PHP شما را ارتقا دهند، پیشنهاد می کنیم هاست را تغییر دهید. به یکی از %3$s شرکای میزبانی %2$s وردپرس توصیه شده نگاهی بیندازید.

en: If you don't have one, you can create it after clicking the authenticate button.
fa_IR: اگر ندارید، می توانید پس از کلیک بر روی دکمه احراز هویت، آن را ایجاد کنید.

en: If you have sent content to %1$s, you should cancel the projects in %1$s system. Any work that completes after you do this reset cannot be received by your site.
fa_IR: اگر محتوا را به %1$s ارسال کرده‌اید، باید پروژه‌ها را در سیستم %1$s لغو کنید. هر کاری که پس از انجام این بازنشانی کامل شود، توسط سایت شما قابل دریافت نیست.

en: If you wish to use %1$s, please go to %2$s and use the %3$s button.
fa_IR: اگر می‌خواهید از %1$s استفاده کنید، لطفاً به %2$s بروید و از دکمه %3$s استفاده کنید.

en: If you wish to use only local translators, please go to %1$s and use the %2$s button.
fa_IR: اگر می‌خواهید فقط از مترجم‌های محلی استفاده کنید، لطفاً به %1$s بروید و از دکمه %2$s استفاده کنید.

en: If your site uses nginx, you may need to adjust your server settings.
fa_IR: اگر سایت شما از nginx استفاده می کند، ممکن است لازم باشد تنظیمات سرور خود را تنظیم کنید.

en: Ignore and don't ask me again
fa_IR: نادیده بگیر و دیگر از من نپرس

en: Image Box: Description text
fa_IR: جعبه تصویر: متن توضیحات

en: Image Box: Link
fa_IR: باکس تصویر: لینک

en: Image Box: Title text
fa_IR: جعبه تصویر: متن عنوان

en: Image: Caption
fa_IR: تصویر: زیرنویس

en: Image: Link URL
fa_IR: تصویر: لینک URL

en: Import / Export XLIFF
fa_IR: درون ریزی / برون بری XLIFF

en: In basket
fa_IR: در سبد

en: In order to see the products information, please run the %smanual updates check%s to initialize the products list or (temporarily) remove the above code.
fa_IR: برای مشاهده اطلاعات محصولات، لطفاً بررسی%s  به‌روزرسانی‌های دستی%s را اجرا کنید تا فهرست محصولات را مقداردهی کنید یا (به طور موقت) کد بالا را حذف کنید.

en: In progress
fa_IR: در حال پیش رفت

en: In progress (connecting)
fa_IR: در حال انجام (اتصال)

en: In progress - needs retry
fa_IR: در حال انجام - نیاز به تلاش مجدد دارد

en: In the translation basket
fa_IR: در سبد ترجمه

en: In this version of WPML, you can give your taxonomy terms the same name across multiple languages. You need to update %d taxonomy terms on your website so that they display the same name without any language suffixes.
fa_IR: در این نسخه از WPML، شما می توانید اصطلاحات طبقه بندی خود را به همان نام در چند زبان ارائه دهید. شما باید شرایط اصطلاحات طبقه بندی %d را در وب سایت خود بهروزرسانی کنید تا آنها یک نام مشابه بدون هیچ پسوند زبان نشان دهند.

en: Inactive
fa_IR: غیر فعال

en: Include XLIFF files in notification emails
fa_IR: شامل فایل های XLIFF در ایمیل های اعلان

en: Include XLIFF files in the notification emails
fa_IR: فایل های XLIFF را در ایمیل های اعلان قرار دهید

en: Incompatible Archive.
fa_IR: بایگانی ناسازگار.

[ctx: Incomplete local jobs after TS activation: [confirmation] 01 Message]
en: Are you sure you want to do this?
fa_IR: آیا مطمئنید که می خواهید این کار را انجام دهید؟

[ctx: Incomplete local jobs after TS activation: [confirmation] 01 No]
en: No
fa_IR: خیر

[ctx: Incomplete local jobs after TS activation: [confirmation] 01 Yes]
en: Yes
fa_IR: بلی

[ctx: Incomplete local jobs after TS activation: [response] 00 Title]
en: Incomplete local translation jobs
fa_IR: مشاغل ترجمه ناقص محلی

[ctx: Incomplete local jobs after TS activation: [response] 01 Cancelled]
en: Cancelled local translation jobs:
fa_IR: شغل ترجمه محلی لغو شده:

[ctx: Incomplete local jobs after TS activation: [response] 02 Open]
en: Open local translation jobs:
fa_IR: شغل ترجمه محلی را باز کنید:

[ctx: Incomplete local jobs after TS activation: [response] 03 Error]
en: Unable to cancel some or all jobs
fa_IR: قادر به لغو برخی یا همه مشاغل نیست

[ctx: Incomplete local jobs after TS activation: [response] 04 Error]
en: Unable to complete the action
fa_IR: قادر به تکمیل عمل نیست

[ctx: Incomplete local jobs after TS activation: [response] 10 Close button]
en: Local translation jobs will be kept and the above notice hidden.
fa_IR: شغل ترجمه محلی حفظ خواهد شد و پیام بالا پنهان خواهد شد.

[ctx: Incomplete local jobs after TS activation: [response] 20 Close button]
en: Close
fa_IR: بستن

en: Incorrect setup
fa_IR: تنظیم نادرست

en: Individual components
fa_IR: اجزای فردی

en: Info
fa_IR: اطلاعات

en: Information about new versions is invalid. It may be a temporary communication problem, please check for updates again.
fa_IR: اطلاعات مربوط به نسخه های جدید نامعتبر است. ممکن است یک مشکل ارتباطی موقتی باشد، لطفاً دوباره برای به‌روزرسانی بررسی کنید.

en: Information about versions of %s are invalid. It may be a temporary communication problem, please check for updates again.
fa_IR: اطلاعات مربوط به نسخه های %s نامعتبر است. ممکن است یک مشکل ارتباطی موقتی باشد، لطفاً دوباره برای به‌روزرسانی بررسی کنید.

en: Initializing...
fa_IR: در حال راه‌اندازی ...

en: Install
fa_IR: نصب کنید

en: Install and activate
fa_IR: نصب و فعال کنید

en: Installed
fa_IR: نصب شده

en: Installer
fa_IR: نصب کننده

en: Installer Log
fa_IR: گزارش نصب

en: Installer Support
fa_IR: پشتیبانی نصب کننده

en: Installer System Status
fa_IR: وضعیت سیستم نصب کننده

en: Installer cannot contact our updates server to get information about the available products and check for new versions. If you are seeing this message for the first time, you can ignore it, as it may be a temporary communication problem. If the problem persists and your WordPress admin is slowing down, you can disable automated version checks. Add the following line to your wp-config.php file:
fa_IR: نصب کننده نمی تواند برای دریافت اطلاعات در مورد محصولات موجود و بررسی نسخه های جدید با سرور بروزرسانی ما تماس بگیرد. اگر برای اولین بار است که این پیام را می بینید، می توانید آن را نادیده بگیرید، زیرا ممکن است یک مشکل ارتباطی موقت باشد. اگر مشکل ادامه داشت و مدیر وردپرس شما کند می شود، می توانید بررسی خودکار نسخه را غیرفعال کنید. خط زیر را به فایل wp-config.php خود اضافه کنید:

en: Installer cannot display the products information because the automatic updating for %s was explicitly disabled with the configuration below (usually in wp-config.php):
fa_IR: نصب کننده نمی تواند اطلاعات محصولات را نمایش دهد زیرا به روز رسانی خودکار %s به صراحت با پیکربندی زیر غیرفعال شده است (معمولاً در wp-config.php):

en: Installing %s
fa_IR: در حال نصب %s

[ctx: Integration requirement notice title for translation editor: enable action]
en: Enable it now
fa_IR: اکنون آن را فعال کنید

en: Invalid Request
fa_IR: درخواست نامعتبر

en: Invalid Request.
fa_IR: درخواست نامعتبر است.

en: Invalid character in language code.
fa_IR: کاراکتر کد زبان نامعتبر است.

en: Invalid language code
fa_IR: کد زبان نامعتبر

en: Invalid nonce.
fa_IR: نامعتبر است.

en: Invalid product
fa_IR: محصول نامعتبر

en: Invalid request!
fa_IR: درخواست نامعتبر

en: Invalid site key for the current site.
fa_IR: کلید سایت برای سایت فعلی نامعتبر است.

en: Invalid site key for the current site. If the error persists, try to un-register first and then register again with the same site key.
fa_IR: کلید سایت برای سایت فعلی نامعتبر است. اگر خطا ادامه داشت، سعی کنید ابتدا ثبت نام را لغو کنید و سپس دوباره با همان کلید سایت ثبت نام کنید.

en: Issue tracking in %s
fa_IR: ردیابی شماره در %s

en: Issues with translations
fa_IR: مسائل با ترجمه

en: It could be improved
fa_IR: این می تواند بهبود یابد

en: It is OK
fa_IR: خوبه

en: It is perfect!
fa_IR: عالی است!

en: It looks like languages per directories will not function.
fa_IR: به نظر میرسد زبان در هر دایرکتوری ها عمل نمی کند.

en: It looks like the %1$s extension, which is required by WPML, is not installed. Please refer to this link to know how to install this extension: %2$s.
fa_IR: به نظر می رسد افزودنی %1$s که توسط WPML لازم است نصب نشده است. لطفاً برای دانستن نحوه نصب این برنامه افزودنی به این لینک مراجعه کنید: %2$s.

en: It means you will not receive updates. This can lead to stability and even security issues.
fa_IR: به این معنی است که شما به روز رسانی دریافت نمی کنید. این می تواند به ثبات و حتی مسائل امنیتی منجر شود.

en: It was not possible to refresh the active translation service information.
fa_IR: امکان بازخوانی اطلاعات خدمات ترجمه فعال وجود نداشت.

en: It's not possible to use automatic translation with your current language setup, as the following languages are mapped to the same language as the default: %s
fa_IR: استفاده از ترجمه خودکار با تنظیمات زبان فعلی شما ممکن نیست، زیرا زبان های زیر به همان زبان پیش فرض نگاشت شده اند: %s

en: Item cannot be added (parent not translated)
fa_IR: مورد را نمی توان اضافه کرد (والدین ترجمه نشده اند)

en: Item changed position
fa_IR: موقعیت تغییر کرد

en: Item will be added
fa_IR: مورد اضافه می شود

en: Item will be copied
fa_IR: کپی خواهد شد

en: Item will be removed
fa_IR: مورد حذف می شود

en: Items
fa_IR: آیتم ها

en: Items sent for translation!
fa_IR: موارد ارسال شده برای ترجمه!

en: Job %1$s: %2$s - %3$s
fa_IR: شغل %1$s: %2$s - %3$s

en: Job ID
fa_IR: شناسه کار

en: Job ID is missing
fa_IR: شناسه کار گم شده است

en: Job removed
fa_IR: حذف شد

en: Job status updated.
fa_IR: وضعیت کار به روز شد.

en: Job still in progress.
fa_IR: کار هنوز در حال انجام است.

en: Job waiting for a translator in %s
fa_IR: شغل منتظر یک مترجم در %s

en: Jobs
fa_IR: مشاغل

en: Jobs canceled
fa_IR: مشاغل لغو شد

en: Jobs could not be created in Advanced Translation Editor. Please try again or contact the WPML support for help.
fa_IR: شغل در ویرایشگر ترجمه پیشرفته ایجاد نشد. لطفاً دوباره امتحان کنید یا برای دریافت راهنمایی با پشتیبانی WPML تماس بگیرید.

en: Jobs that are waiting for translation
fa_IR: مشاغلی که منتظر ترجمه هستند

en: Label translation
fa_IR: برچسب ترجمه

en: Language
fa_IR: زبان

en: Language Flag
fa_IR: پرچم زبان

en: Language Switcher
fa_IR: تعویض زبان

en: Language URL format
fa_IR: فرمت URL زبان

en: Language filtering for AJAX operations
fa_IR: فیلتر زبان برای عملیات AJAX

en: Language filtering has been disabled because you already have items in %s in the basket.
fa_IR: فیلتر زبان غیر فعال شده است زیرا شما در حال حاضر موارد موجود در %s در سبد دارید.

en: Language mapping
fa_IR: نقشه برداری زبان

en: Language menu items style:
fa_IR: سبک آیتم های زبان:

en: Language name
fa_IR: نام زبان

en: Language name added as a parameter
fa_IR: نام زبان به عنوان پارامتر اضافه شده است

en: Language name in current language
fa_IR: نام زبان در زبان فعلی

en: Language of this %s
fa_IR: زبان این %s

en: Language pair
fa_IR: جفت زبان

en: Language pairs not refreshed, please try again
fa_IR: جفت‌های زبان به‌روزرسانی نشدند، لطفاً دوباره امتحان کنید

en: Language pairs refreshed
fa_IR: زبان رفرش شد

en: Language suffixes were removed from the selected terms.
fa_IR: پسوندهاي زبان از شرایط انتخاب شده حذف شدند.

en: Language switcher colors
fa_IR: رنگ های سوئیچر زبان

en: Language switcher options
fa_IR: گزینه های تغییر  زبان

[ctx: Language switcher preview]
en: Action
fa_IR: عملیات

[ctx: Language switcher preview]
en: Actions
fa_IR: عملیات

[ctx: Language switcher preview]
en: Position
fa_IR: موقعیت

[ctx: Language switcher preview]
en: Preview
fa_IR: پیش نمایش

en: Language switcher style:
fa_IR: استایل سوئیچر زبان:

en: Language switcher type
fa_IR: نوع تعویض زبان

en: Languages
fa_IR: زبان ها

en: Last Update Time could not be determined
fa_IR: آخرین زمان به روز رسانی نمی تواند تعیین شود

en: Last attempt was on
fa_IR: آخرین تلاش انجام شد

en: Last check: %s
fa_IR: آخرین بررسی: %s

en: Last checked on %s
fa_IR: آخرین بررسی در %s

en: Last error
fa_IR: آخرین خطا

en: Last menu item
fa_IR: آخرین آیتم منو

en: Last page
fa_IR: آخرین صفحه

en: Later in the head section (priority %d)
fa_IR: بعداً در بخش Head (اولویت %d)

en: Learn how to translate content that comes from Block editor
fa_IR: بیاموزید که چگونه مطالب ترجمه شده از ویرایشگر Block را ترجمه کنید

en: Learn more
fa_IR: بیشتر بدانید

en: Learn more about WPML's Advanced Translation Editor
fa_IR: درباره ویرایشگر ترجمه پیشرفته WPML بیشتر بدانید

en: Learn more about passing data between domains
fa_IR: درباره انتقال داده ها بین دامنه ها بیشتر بدانید

en: Learn more about the required server settings.
fa_IR: درباره تنظیمات سرور مورد نیاز بیشتر بدانید.

en: Learn more about translation editor options
fa_IR: درباره گزینه های ویرایشگر ترجمه بیشتر بیاموزید

en: Learn more about translation feedback
fa_IR: درباره بازخورد ترجمه بیشتر بدانید

en: Learn more: %s
fa_IR: بیشتر بدانید: %s

en: Leave the text box to auto-save
fa_IR: برای ذخیره خودکار جعبه متن را خالی بگذارید

en: Legend:
fa_IR: شرح و توضیح

en: Let's get it working for you. Please contact %1sWPML support%2s and give them the following error details:
fa_IR: بیایید کار را برای شما انجام دهیم. لطفا با %1sWPML پشتیبانی%2s تماس بگیرید و جزئیات خطای زیر را به آنها بدهید:

en: Link to home of language for missing translations
fa_IR: انتقال به صفحه اصلی زبان برای محتواهای بدون ترجمه

en: Link to original document %d
fa_IR: پیوند به سند اصلی %d

en: Links to translation of posts
fa_IR: لینک به ترجمه پست ها

en: List of languages
fa_IR: لیست زبان ها

[ctx: List of translation jobs: %s replaced by "list of translation jobs"]
en: You can see all the jobs that you sent and their deadlines in the %s.
fa_IR: می توانید تمام کارهایی که ارسال کرده اید و مهلت های آنها را در %s مشاهده کنید.

[ctx: List of translation jobs: used to build a link to the translation jobs page]
en: list of translation jobs
fa_IR: لیست مشاغل ترجمه

en: Loaded
fa_IR: لود شده

en: Loading
fa_IR: بارگذاری

en: Loading ...
fa_IR: در حال بارگذاری ...

en: Loading Language Data for {post_name}
fa_IR: بارگذاری داده های زبان برای {post_name}

en: Loading jobs...
fa_IR: در حال بارگیری مشاغل...

en: Local
fa_IR: محلی

en: Localization options
fa_IR: گزینه های محلی سازی

en: Log is empty
fa_IR: گزارش خالی است

en: Login Page:
fa_IR: صفحه ورود:

en: Login and registration pages
fa_IR: صفحات ورود و ثبت نام

en: Login: Button text
fa_IR: ورود: متن دکمه

en: Login: Password label
fa_IR: ورود: برچسب رمز عبور

en: Login: Password placeholder
fa_IR: ورود: نگهدارنده رمز عبور

en: Login: User label
fa_IR: ورود: برچسب کاربر

en: Login: User placeholder
fa_IR: ورود: نگهدارنده کاربر

en: Looking for a different translation service?
fa_IR: به دنبال خدمات ترجمه متفاوتی هستید؟

en: Looks like this site is a copy of a different site, or moved to a different URL.
fa_IR: به نظر می رسد این سایت یک کپی از یک سایت دیگر است یا به یک URL دیگر منتقل شده است.

en: Looks like this site is a copy of a different site, or moved to a different URL. Please contact your translation manager to update Translation Management plugin configuration.
fa_IR: به نظر می رسد این سایت یک کپی از یک سایت دیگر است یا به یک URL دیگر منتقل شده است. لطفاً برای بروزرسانی پیکربندی افزونه مدیریت ترجمه، با مدیر ترجمه خود تماس بگیرید.

en: Looks like you are running a multilingual WooCommerce site. To easily translate WooCommerce products and categories, you should use %s
fa_IR: به نظر میرسد شما یک سایت WooCommerce چند زبانه را اجرا میکنید. به راحتی محصولات و دسته بندی های WooCommerce را ترجمه کنید، باید از %s استفاده کنید

en: Lottie: Link URL
fa_IR: Lottie: آدرس URL

en: Main Page (no parent)
fa_IR: صفحه اصلی (بدون مادر)

en: Make %s the original language for this %s
fa_IR: %s را به زبان اصلی برای این %s

en: Make '%s' appear as translated
fa_IR: '%s' به صورت ترجمه نمایش داده می شود

en: Make '%s' translatable
fa_IR: '%s' را ترجمه کنید

en: Make themes work multilingual
fa_IR: چند زبانه کردن قالب ها

en: Manage Languages
fa_IR: مدیریت زبان ها

en: Manage Media translation
fa_IR: مدیریت ترجمه رسانه

en: Manage Navigation
fa_IR: مدیریت ناوبری

en: Manage Sticky Links
fa_IR: مدیریت لینک های استیکی

en: Manage String Translation
fa_IR: مدیریت رشته ترجمه

en: Manage Support
fa_IR: مدیریت پشتیبانی

en: Manage Taxonomy Translation
fa_IR: مدیریت طبقه بندی ترجمه

en: Manage Theme and Plugin localization
fa_IR: مدیریت بومی سازی قالب و افزونه

en: Manage Translation Analytics
fa_IR: مدیریت آنالیز ترجمه

en: Manage Translation Management
fa_IR: مدیریت ترجمه مدیریت

en: Manage Troubleshooting
fa_IR: مدیریت عیب یابی

en: Manage WPML Menus Sync
fa_IR: مدیریت همگام سازی منوها WPML

en: Manage WooCommerce Multilingual
fa_IR: مدیریت فروشگاه وکامرس چند زبانه

en: Manage your translators
fa_IR: مدیریت ترجمه ها

en: Map: Address
fa_IR: آدرس: نقشه

en: Margin
fa_IR: حاشیه

en: Mark as fixed
fa_IR: انتخاب به عنوان تعمیر شده

en: Mark as new
fa_IR: علامت گذاری به عنوان جدید

en: Mature
fa_IR: کامل

en: Max execution time
fa_IR: حداکثر زمان اجرا

en: Max input vars
fa_IR: حداکثر ورودی vars

en: Max memory limit
fa_IR: محدودیت حداکثر حافظه

en: Media Carousel: link URL
fa_IR: کاروسل رسانه: URL لینک

en: Media Translation
fa_IR: ترجمه رسانه

en: Media Translation Documentation
fa_IR: مستندات ترجمه رسانه

en: Media attachments
fa_IR: پیوست های رسانه

en: Memory limit
fa_IR: محدودیت حافظه

en: Memory usage
fa_IR: استفاده از حافظه

en: Menu
fa_IR: منو

en: Menu Anchor
fa_IR: لنگر منو

en: Menu Option: auto_add
fa_IR: گزینه منو: auto_add

en: Menu Options will be updated
fa_IR: گزینه های منو به روز می شوند

en: Menu language switcher
fa_IR: تعویض زبان فهرست

en: Menu synchronization will sync the menu structure from the default language of %s to the secondary languages.
fa_IR: همگام سازی منو ساختار منو را از زبان پیش فرض %s با زبان های ثانویه همگام سازی می کند.

en: Menu(s) syncing complete.
fa_IR: منو(ها) همگام سازی شد.

en: Messages and notifications
fa_IR: پیام ها و اعلان ها

en: Migration to ICL 2.0
fa_IR: مهاجرت به ICL 2.0

en: Minimize
fa_IR: کوچک کردن

en: Minimum WPML requirements
fa_IR: حداقل الزامات WPML

en: Minor edit
fa_IR: ویرایش جزئی

en: Minor edit - don't update translation
fa_IR: ویرایش جزئی - ترجمه را به روز نمی کند

en: Missing a temporary folder.
fa_IR: یک پوشه‌ی موقت گم شده است .

en: Missing key "%s".
fa_IR: کلید "%s" گم شده است.

en: Missing or wrong data:
fa_IR: اطلاعات گم شده یا نادرست:

en: Missing post ID
fa_IR: شناسه پست ناموجود

en: Missing step
fa_IR: گام از دست رفته

en: Modal content
fa_IR: محتوای مودال

en: More
fa_IR: بیشتر

en: More details
fa_IR: جزئیات بیشتر

en: Move to trash
fa_IR: انتقال به زباله‌دان

en: Multilingual Content Setup
fa_IR: راه اندازی محتوای چند زبانه

[ctx: Multilingual WordPress with WPML: first part]
en: Multilingual WordPress
fa_IR: وردپرس چند زبانه

[ctx: Multilingual WordPress with WPML: second part]
en: with WPML
fa_IR: با WPML

en: Multiple options
fa_IR: چند آپشن

en: My test translation went fine.
fa_IR: ترجمه آزمایشی من خوب شد.

en: NO
fa_IR: خیر

en: Name
fa_IR: اسم

en: Native language name
fa_IR: نام بومی زبان

en: Navigation
fa_IR: ناوبری

en: Need help translating? Read how to use %s.
fa_IR: برای ترجمه به کمک نیاز دارید؟ نحوه استفاده از %s را بخوانید.

en: Need help with translation?
fa_IR: برای ترجمه به کمک نیاز دارید؟

en: Need help?
fa_IR: کمک خواستن؟

en: Need help? See
fa_IR: کمک خواستن؟ دیدن

en: Need translators?
fa_IR: آیا نیازمند ترجمه است؟

en: Needs refresh - Some items of this type are not counted
fa_IR: نیاز به تجدید - برخی از موارد از این نوع شمارش نمی شود

en: Needs review
fa_IR: نیاز به بررسی دارد

en: Needs update
fa_IR: نیاز به بروزرسانی

en: Needs updating
fa_IR: نیاز به آپدیت

en: Network settings
fa_IR: تنظیمات شبکه

en: Never show this
fa_IR: هرگز این را نمایش نده

en: New
fa_IR: جدید

en: New Menu Language Switcher
fa_IR: فهرست تعویض زبان جدید

en: New Translation Priority Name
fa_IR: نام اولویت ترجمه جدید

en: New Widget Area language switcher
fa_IR: بخش جدید ابزارک تعویض زبان

en: New lines character
fa_IR: کارکتر خط های جدید

en: New translation job from %s
fa_IR: کار ترجمه جدید از %s

en: Next
fa_IR: بعد

en: Next Label
fa_IR: برچسب بعدی

en: Next page
fa_IR: صفحه بعدی

en: No
fa_IR: خیر

en: No %1$s found.
fa_IR: هیچ %1$s یافت نشد.

en: No Batch
fa_IR: بدون دسته

en: No Translation requests selected.
fa_IR: هیچ درخواست ترجمه انتخاب شده.

en: No custom fields found. It is possible that they will only show up here after you add more posts after installing a new plugin.
fa_IR: هیچ فیلد سفارشی یافت نشد ممکن است پس از ارسال پست های بیشتر پس از نصب افزونه جدید، آنها فقط در اینجا نمایش داده شوند.

en: No documents found
fa_IR: هیچ اسنادی یافت نشد

en: No duplicate posts found to disconnect.
fa_IR: هیچ پست تکراری پیدا نشد که قطع شود.

en: No entries
fa_IR: هیچ ورودی وجود ندارد

en: No errors were found in the assignment of post types.
fa_IR: هیچ خطا در واگذاری پست انواع یافت می شد.

en: No feedback found.
fa_IR: هیچ بازخوردی پیدا نشد.

en: No file was uploaded.
fa_IR: هیچ فایلی آپلود نشده است.

en: No items found in basket
fa_IR: هیچ موردی در سبد یافت نشد

en: No menus found
fa_IR: فهرستی یافت نشد

en: No posts found
fa_IR: هیچ پستی یافت نشد

en: No repositories defined.
fa_IR: هیچ مخزن تعریف نشده است.

en: No selected translators!
fa_IR: هیچ مترجمی انتخاب نشده است!

en: No such post for ID = %d
fa_IR: هیچ پست برای شناسه = %d

en: No term meta found. It is possible that they will only show up here after you add/create them.
fa_IR: هیچ مورد متا یافت نشد. ممکن است که آنها پس از اضافه کردن / ایجاد آنها فقط در اینجا نمایش داده شوند.

en: No translation jobs found
fa_IR: هیچ شغل ترجمه یافت نشد

en: No translation jobs were selected for export.
fa_IR: هیچ کار ترجمه برای برون ریزی انتخاب نشده است.

en: No translation languages configured for this user.
fa_IR: هیچ زبان ترجمه برای این کاربر پیکربندی نشده است.

en: No translator available for this language pair.
fa_IR: هیچ مترجمی برای این جفت زبان در دسترس نیست.

en: No worries, the full functionality is preserved in WPML String Translation.
fa_IR: نگران نباشید، قابلیت‌های کامل در WPML String Translation حفظ شده است.

en: No worries. We can check that for you.
fa_IR: جای نگرانی نیست ما می توانیم آن را برای شما بررسی کنیم.

en: None found
fa_IR: چیزی یافت نشد

en: None of your content can be automatically translated until you <a href="%s" target="_blank" referrerpolicy="no-referrer">map your default language to a supported language</a>.
fa_IR: هیچ یک از محتوای شما به طور خودکار ترجمه نمی شود مگر اینکه <a href="%s" target="_blank" referrerpolicy="no-referrer">زبان پیش فرض خود را به یک زبان پشتیبانی شده نقشه برداری کنید</a>.

en: Normal
fa_IR: معمولی

en: Not available
fa_IR: در دسترس نیست

en: Not implemented yet.
fa_IR: هنوز اجرا نشده است.

en: Not installed
fa_IR: نصب نشده

en: Not loaded
fa_IR: لود نشده

en: Not needed
fa_IR: نیاز نیست

en: Not set
fa_IR: تنظیم نشده

en: Not sure? %s.
fa_IR: مطمئن نیستم؟ %s.

en: Not translatable
fa_IR: قابل ترجمه نیست

en: Not translated
fa_IR: ترجمه نشده است

en: Not translated or needs updating
fa_IR: ترجمه نشده و یا نیاز به بروز رسانی

en: Not valid
fa_IR: معتبر نیست

en: Note for the translators
fa_IR: یادداشت برای مترجمان

en: Note: Custom taxonomies and custom fields are shared across different post types.
fa_IR: توجه داشته باشید: زمینه های سفارشی و سفارشی يکديگر، در سراسر انواع مختلف پست مشترک هستند.

en: Note: WPML must be activated on the primary site or must be network activated.
fa_IR: توجه داشته باشید: WPML در سایت اصلی یا شبکه باید فعال شود.

en: Note: if you edited the custom post declaration you may need to re-configure WPML to mark it as translatable.
fa_IR: توجه داشته باشید: اگر شما ویرایش اعلام پست سفارشی شما WPML به آن به عنوان قابل ترجمه به پیکربندی مجدد نیاز ممکن است.

en: Note: if you edited the custom taxonomy declaration you may need to re-configure WPML to mark it as translatable.
fa_IR: توجه داشته باشید: اگر شما ویرایش اعلامیه طبقه بندی سفارشی شما WPML به آن به عنوان قابل ترجمه به پیکربندی مجدد نیاز ممکن است.

en: Nothing Found Message
fa_IR: هیچ پیامی یافت نشد

en: Nothing Sync
fa_IR: همگام سازی نشد

en: Nothing found
fa_IR: چیزی پیدا نشد

en: Nothing to configure.
fa_IR: هیچ چیز برای پیکربندی.

en: Nothing to sync.
fa_IR: چیزی برای همگام سازی نیست

en: Notice does not exist.
fa_IR: اطلاعیه وجود ندارد.

en: Notice does not exists.
fa_IR: اطلاعیه وجود ندارد.

en: Notification emails to the translation manager
fa_IR: ایمیل های اعلان به مدیر ترجمه

en: Notification emails to translators
fa_IR: ایمیل های اعلان به مترجمان

en: Notification emails:
fa_IR: اعلان ایمیل ها:

en: Notify the translation manager when jobs are completed %s
fa_IR: هنگامی که کارها تکمیل شدند %s به مدیر ترجمه اطلاع دهید

en: Notify the translation manager when jobs are late by %s days
fa_IR: هنگامی که کارها %s روز تأخیر دارند، به مدیر ترجمه اطلاع دهید

en: Notify translators when new jobs are waiting for them
fa_IR: هنگامی که مشاغل جدید در انتظار مترجمان است، به آنها اطلاع دهید

en: Notify translators when they are removed from jobs
fa_IR: هنگامی که مترجمان از کار حذف شدند، به آنها اطلاع دهید

en: Number Counter: Number Prefix
fa_IR: شماره شمارنده: پیشوند شماره

en: Number Counter: Number Suffix
fa_IR: شماره شمارنده: پسوند شماره

en: Number Counter: Text after number
fa_IR: شماره شمارنده: متن بعد از شماره

en: Number Counter: Text before number
fa_IR: شماره شمارنده: متن قبل از شماره

en: Number of attempts made
fa_IR: تعداد تلاش های انجام شده

en: Number of pages
fa_IR: تعداد صفحات

en: Number of strings
fa_IR: تعداد رشته ها

en: Number of words
fa_IR: تعداد کلمات

en: OK
fa_IR: تایید

en: OK. You need to set up renewal for %s.
fa_IR: خوب. باید تمدید را برای %s تنظیم کنید.

en: OTGS Installer
fa_IR: نصب کننده OTGS

en: Ok
fa_IR: تایید

en: Ok!
fa_IR: تایید!

en: Old Name
fa_IR: نام قدیمی

en: One more step before you can translate on %s
fa_IR: یک مرحله دیگر قبل از این بتوانید %s را ترجمه کنید

en: One more step before you can use %s
fa_IR: یک مرحله دیگر قبل از اینکه بتوانید از %s استفاده کنید

en: One of the selected strings is in a language that is not activate. It can not be added to the translation basket.
fa_IR: یکی از رشته های انتخاب شده در زبان است که فعال نیست. این را نمی توان به سبد ترجمه اضافه کرد.

en: One or more strings sent to %s
fa_IR: یک یا چند رشته به %s فرستاده می شود

en: Only select this option if you have no pending jobs or you are sure of what you are doing.
fa_IR: فقط در صورتی این گزینه را انتخاب کنید که هیچ شغل معلقی ندارید یا از کاری که انجام می دهید مطمئن هستید.

en: Only show taxonomy terms that haven't been translated yet
fa_IR: فقط اصطلاحات طبقه بندی را نشان دهید که هنوز ترجمه نشده اند

en: Only translated blog posts (never display posts from the default language on translation languages)
fa_IR: فقط پستهای وبلاگ ترجمه شده (هرگز نمایش پست از زبان پیش فرض در زبان های ترجمه)

en: Open in Translation Editor
fa_IR: در ویرایشگر ترجمه باز کنید

en: Operate WooCommerce Multilingual. Everything on WCML except the settings tab.
fa_IR: فروشگاه وکامرس چند زبانه عمل می کنند. همه چیز در WCML جز بند "تنظیمات".

en: Operation complete!
fa_IR: عملیات کامل شد!

en: Optional
fa_IR: اختیاری

en: Order of languages
fa_IR: سفارش زبان

en: Original
fa_IR: اصلی

en: Original Page
fa_IR: صفحه اورجینال

en: Original language
fa_IR: زبان اصلی

en: Original post:
fa_IR: پست اصلی:

en: Original term
fa_IR: اصطلاح اصلی

en: Original:
fa_IR: اصلی:

en: Other Partner Translation Services from Around the World
fa_IR: سایر خدمات ترجمه شریک از سراسر جهان

en: Other Translation Services
fa_IR: سایر خدمات ترجمه

en: Other language background color
fa_IR: رنگ زمینه زبان دیگر

en: Other language font color
fa_IR: رنگ دیگر فونت زبان

en: Overdue translation jobs report
fa_IR: گزارش کارهای ترجمه معوقه

en: Overwrite existing translations
fa_IR: ترجمه های موجود را نادیده بگیرید

en: Overwrite with %s content.
fa_IR: بازنویسی با %s محتوا.

en: PHP %1$s and above are recommended. PHP %2$s is the minimum requirement.
fa_IR: PHP %1$s و بالاتر توصیه می شود. حداقل PHP %2$s مورد نیاز است.

en: PHP Extension
fa_IR: اکستنشن پی اچ پی

en: PHP Setting
fa_IR: تنظیمات پی اچ پی

en: PRO translation has been reset.
fa_IR: ترجمه PRO بازنشانی شده است.

en: Package "%1$s" will be ignored for %2$s, because it is an original post.
fa_IR: بسته "%1$s" برای %2$s نادیده گرفته خواهد شد، زیرا یک پست اصلی است.

en: Package "%1$s" will be ignored for %2$s, because translation is already in progress.
fa_IR: بسته "%1$s" برای %2$s نادیده گرفته خواهد شد، زیرا ترجمه در حال انجام است.

en: Padding
fa_IR: پدینگ

en: Page URL
fa_IR: آدرس صفحه

en: Page builders options
fa_IR: تنظیمات صفحه ساز ها

en: Partial translation
fa_IR: ترجمه جزئی

en: Partner Translation Services
fa_IR: خدمات ترجمه شریک

en: Pass arguments via GET (the url)
fa_IR: ارسال آرگمان ها از طریق GET (آدرس)

en: Pass arguments via POST
fa_IR: ارسال آرگمان ها از طریق POST (آدرس)

en: Pass session arguments between domains through the language switcher
fa_IR: ارسال آرگمان های session در دامنه هنگام سوئیچر زبان

en: Path
fa_IR: مسیر

en: Pending Review
fa_IR: بررسی در انتظار

en: Pending review
fa_IR: بررسی در انتظار

en: Photo: Link
fa_IR: عکس: لینک

en: Placeholder
fa_IR: متن جایگزین

en: Please activate translation service first.
fa_IR: لطفا ابتدا خدمات ترجمه را فعال کنید.

en: Please be advised that editing this term's translation here will change the value of the term in general. The changes made here, will not only affect this post!
fa_IR: لطفا توجه داشته باشید که اصلاح ترجمه این اصطلاح در اینجا ارزش کل اصطلاح را به طور کلی تغییر خواهد داد. تغییرات ساخته شده در اینجا، نه تنها بر این پست تاثیر می گذارد!

en: Please choose
fa_IR: لطفا انتخاب کنید

en: Please contact WPML support and give them the following debug information:
fa_IR: لطفاً با پشتیبانی WPML تماس بگیرید و اطلاعات اشکال زدایی زیر را به آنها بدهید:

en: Please contact your administrator.
fa_IR: لطفا با مدیر خود تماس بگیرید.

en: Please give some examples of errors and how would you improve them:
fa_IR: لطفا چند نمونه از خطاها و نحوه بهبود آنها را ارائه دهید:

en: Please go to the %1$s page and click on "%2$s" to fix this problem.
fa_IR: لطفاً به صفحه %1$s کلیک کنید بر روی "%2$s" برای رفع این مشکل است.

en: Please go to the %1$sPlugins%2$s page and enable the WPML Multilingual CMS plugin before trying to configure the plugin.
fa_IR: لطفاً قبل از تلاش برای پیکربندی افزونه، به صفحه %1$sPlugins%2$s بروید و افزونه WPML CMS چند زبانه را فعال کنید.

en: Please install %s to allow translating %s.
fa_IR: لطفاً %s را نصب کنید تا امکان ترجمه %s فراهم شود.

en: Please log-out and login again in order to be able to access the admin features in all language domains.
fa_IR: لطفا از سیستم خارج شوید و مجددا وارد شوید تا قادر به دسترسی به ویژگی های مدیریتی در تمام حوزه های زبان شوید.

en: Please make backup of your database before using this.
fa_IR: لطفا قبل از استفاده از این نسخه پشتیبان از پایگاه داده خود راتهیه فرمایید.

en: Please make sure that you've saved all the changes. We will have to reload the page.
fa_IR: لطفا مطمئن شوید که تمام تغییرات ذخیره کرده اید.

en: Please make sure to save your post, if you've made any change, before proceeding with this action!
fa_IR: لطفا در صورت اطمینان به صرفه جویی در پست های خود را اگر شما هر گونه تغییر قبل از اقدام با این عمل ساخته شده!

en: Please note that all translations you have sent to remote translation services will be lost if you reset WPML's data. They cannot be recovered later.
fa_IR: لطفا توجه داشته باشید که همه ترجمه هایی که به خدمات ترجمه از راه دور ارسال کرده اید از دست خواهند رفت اگر داده های WPML را تنظیم مجدد کنید. آنها نمی توانند بعداً بازیافت شوند.

en: Please note that currently, you can translate the slugs of taxonomy terms but it is not possible to %s.
fa_IR: لطفا توجه داشته باشید که در حال حاضر شما می توانید لغات اصطلاحات طبقه بندی را ترجمه کنید اما %s امکان پذیر نیست.

en: Please note that the site key is case sensitive.
fa_IR: لطفا توجه داشته باشید که کلید سایت به حروف کوچک و بزرگ حساس است.

en: Please note: language codes cannot be changed after adding languages. Make sure you enter the correct code.
fa_IR: لطفاً توجه داشته باشید: کدهای زبان پس از افزودن زبانها قابل تغییر نیستند. حتما کد صحیح را وارد کنید.

en: Please open the confirmation email that you received and click on the link inside it to confirm your email.
fa_IR: لطفا ایمیل تاییدی که دریافت کرده اید را باز کنید و برای تایید ایمیل خود روی لینک داخل آن کلیک کنید.

en: Please rate this translation:
fa_IR: لطفا این ترجمه را ارزیابی کنید:

en: Please refer to the <a href="%s">Translation Management dashboard</a> for the exact status of this translation.
fa_IR: لطفا به <a href="%s"> داشبورد مدیریت ترجمه </a> برای وضعیت دقیق این ترجمه مراجعه کنید.

en: Please register WPML to enable the professional translation option
fa_IR: برای اینکه از سرویس ترجمه رادیب استفاده کنید با بخش پشتیبانی رادیب در ارتباط باشید

en: Please save the settings first by clicking Save.
fa_IR: لطفاً ابتدا با کلیک روی ذخیره ، تنظیمات را ذخیره کنید.

en: Please select at least one document to translate.
fa_IR: لطفا حداقل یک سند را برای ترجمه انتخاب کنید.

en: Please select at least one language to translate into.
fa_IR: لطفا حداقل یک زبان برای ترجمه را انتخاب کنید.

en: Please select what to show for the root url.
fa_IR: لطفاً چه چیزی را برای نشانی اینترنتی ریشه نشان دهید.

en: Please try again in a few minutes. If the problem persists, please contact %s.
fa_IR: لطفا چند دقیقه ی دیگر دوباره سعی کنید. اگر مشکل ادامه داشت، لطفاً با %s تماس بگیرید.

en: Please update all components which you are using.
fa_IR: لطفا تمام اجزای مورد استفاده را بروز رسانی کنید.

en: Please wait a few minutes and try again to see if there’s a temporary problem.
fa_IR: لطفاً چند دقیقه صبر کنید و دوباره امتحان کنید تا ببینید آیا مشکل موقتی وجود دارد یا خیر.

en: Please, check the %2$s page for more details.
fa_IR: لطفاً برای جزئیات بیشتر، صفحه %2$s را بررسی کنید.

en: Please, enter required data.
fa_IR: لطفا اطلاعات مورد نیاز را وارد کنید

en: Please, enter valid data.
fa_IR: لطفا اطلاعات معتبر وارد نمایید

en: Plugin
fa_IR: پلاگین

en: Plugin Name
fa_IR: نام افزونه

en: Plural
fa_IR: جمع

en: Position of hreflang links
fa_IR: موقعیت لینک hreflang

en: Position of link(s):
fa_IR: موقعیت لینک (ها):

en: Position:
fa_IR: موقعیت:

en: Post "%1$s" will be ignored for %2$s, because it is an original post.
fa_IR: پست "%1$s" برای %2$s نادیده گرفته خواهد شد، زیرا یک پست اصلی است.

en: Post "%1$s" will be ignored for %2$s, because translation is already in progress.
fa_IR: پست "%1$s" برای %2$s نادیده گرفته خواهد شد، زیرا ترجمه در حال انجام است.

en: Post Translation Text
fa_IR: متن ترجمه های پست

en: Post Translations
fa_IR: ترجمه پست

en: Post Types Translation
fa_IR: ترجمه نوع پست

en: Post not found
fa_IR: پست پیدا نشد

en: Post parent
fa_IR: نوشته والد

en: Post type and source language assignment have been fixed for
fa_IR: نوع نوشته و مبداء زبان اختصاص تعمیر برای

en: Post types
fa_IR: پست تایپها

en: Post without a title
fa_IR: پست بدون عنوان

en: Posts Slider: More Link Text
fa_IR: نوشته‌های اسلایدر: متن لینک بیشتر

en: Posts and pages synchronization
fa_IR: همگام سازی پست ها و صفحات

en: Posts: Button Text
fa_IR: نوشته‌ها: متن دکمه

en: Posts: Cards Read more text
fa_IR: نوشته‌ها: متن بیشتر مطالعه کارت‌ها

en: Posts: Classic Read more text
fa_IR: نوشته‌ها: متن بیشتر مطالعه کلاسیک

en: Posts: More Link Text
fa_IR: نوشته‌ها: متن لینک بیشتر

en: Posts: Next Label
fa_IR: نوشته‌ها: برچسب بعدی

en: Posts: No Results Message
fa_IR: نوشته‌ها: بدون پیام نتایج

en: Posts: Previous Label
fa_IR: نوشته‌ها: برچسب قبلی

en: Posts: Terms Label
fa_IR: نوشته‌ها: برچسب دوره‌ها

en: Preferences saved.
fa_IR: تنظیمات ذخیره شده.

en: Prefix
fa_IR: پیشوند

en: Preparing your content for translation
fa_IR: آماده سازی مطالب خود برای ترجمه

en: Preserve URL arguments
fa_IR: آرشیو URL را حفظ کنید

en: Preserving URL arguments
fa_IR: حفظ کردن آرگومان‌های URL

en: Preview is not available
fa_IR: پیش نمایش در دسترس نیست

en: Preview update failed
fa_IR: بروزرسانی پیشنمایش انجام نشد

en: Previous Label
fa_IR: برچسب قبلی

en: Previous page
fa_IR: صفحه قبلی

en: Price Table: Button link
fa_IR: جدول قیمت گذاری: لینک دکمه

en: Price Table: Button text
fa_IR: جدول قیمت گذاری: متن دکمه

en: Price Table: Footer additional info
fa_IR: جدول قیمت گذاری: اطلاعات اضافی پانوشت

en: Price Table: Heading
fa_IR: جدول قیمت گذاری: سرعنوان

en: Price Table: Period
fa_IR: جدول قیمت گذاری: دوره

en: Price Table: Ribbon title
fa_IR: جدول قیمت گذاری: عنوان روبان

en: Price Table: Sub heading
fa_IR: جدول قیمت گذاری: زیرسرعنوان

en: Price list: title
fa_IR: لیست قیمت: عنوان

en: Price table: text
fa_IR: جدول قیمت گذاری: متن

en: Pricing list: description
fa_IR: لیست قیمت گذاری: توضیحات

en: Pricing list: link
fa_IR: لیست قمیت گذاری: لینک

en: Pricing table: Button link
fa_IR: جدول قیمت گذاری: لینک دکمه

en: Pricing table: Button text
fa_IR: جدول قیمت گذاری: متن دکمه

en: Pricing table: Duration
fa_IR: جدول قیمت گذاری: مدت زمان

en: Pricing table: Feature
fa_IR: جدول قیمت‌ گذاری: ویژگی

en: Pricing table: Price
fa_IR: جدول قیمت گذاری: قیمت

en: Pricing table: Title
fa_IR: جدول قیمت گذاری: عنوان

en: Priority
fa_IR: اولویت

en: Privacy and data usage policy
fa_IR: سیاست حفظ حریم خصوصی و استفاده از داده ها

en: Private
fa_IR: خصوصی

en: Problem receiving translation jobs?
fa_IR: در دریافت مشاغل ترجمه مشکل دارید؟

en: Processing posts... %1$s of %2$s done.
fa_IR: پردازش پست های ... %1$s از %2$s انجام می شود.

en: Processing strings... %1$s of %2$s done.
fa_IR: پردازش رشته های ... %1$s از %2$s انجام می شود.

en: Processing translation
fa_IR: پردازش ترجمه

en: Processing translation (could take a few minutes)
fa_IR: پردازش ترجمه (ممکن است چند دقیقه طول بکشد)

en: Processing translations...
fa_IR: در حال ترجمه…

en: Production
fa_IR: محصول

en: Progress: Inner text
fa_IR: پردازش: متن درون‌خطی

en: Progress: Title
fa_IR: پردازش: عنوان

[ctx: Promote translation services: %s replaced by "professional translation services integrated with WPML"]
en: Need faster translation work? Try one of the %s.
fa_IR: به کار ترجمه سریعتر نیاز دارید؟ یکی از %s را امتحان کنید.

[ctx: Promote translation services: used to build a link to the translation services page]
en: professional translation services integrated with WPML
fa_IR: خدمات ترجمه حرفه ای یکپارچه با WPML

en: Publish status
fa_IR: وضعیت انتشار

en: Published
fa_IR: منتشر شده

en: Quote content
fa_IR: نقل قول محتوا

en: Quote: cite content
fa_IR: نقل‌قول: محتوا ذکر

en: REST API is disabled, blocking some features of WPML
fa_IR: قابلیت REST API غیرفعال است و برخی از ویژگی‌های WPML را مسدود می‌کند

en: REST enabled
fa_IR: REST فعال

en: Rate translation
fa_IR: ارزیابی ترجمه

en: Rate translation of this page
fa_IR: ارزیابی ترجمه این صفحه

en: Rating
fa_IR: امتیاز

en: Rating:
fa_IR: امتیاز:

en: Read how this works
fa_IR: چگونه کار می‌کند

en: Read more
fa_IR: بیشتر بخوانید

en: Read more...
fa_IR: ادامه مطلب...

en: Ready!
fa_IR: آمادە!

en: Recalculate
fa_IR: محاسبه مجدد

en: Redirect visitors based on browser language only if translations exist
fa_IR: فقط در صورت وجود ترجمه ، بازدید کنندگان را بر اساس زبان مرورگر هدایت کنید

en: Refresh
fa_IR: تازه کردن

en: Refresh Translation Services
fa_IR: رفرش سرویس های ترجمه

en: Refresh account status
fa_IR: بازخوانی وضعیت حساب

en: Refresh information
fa_IR: بازخوانی اطلاعات

en: Refresh job status
fa_IR: وضعیت شغلی را تازه کنید

en: Refresh language pairs
fa_IR: تازه کردن جفت های زبان

en: Refreshing translation service information...
fa_IR: در حال تازه کردن اطلاعات خدمات ترجمه...

en: Refreshing translation status
fa_IR: به روز رسانی وضعیت ترجمه

en: Refreshing...
fa_IR: در حال بازسازی ...

en: Register
fa_IR: ثبت نام

en: Register %s
fa_IR: ثبت %s

en: Registered
fa_IR: ثبت شده است

en: Release notes
fa_IR: یادداشت های انتشار

en: Released
fa_IR: منتشر شد

en: Remember my preference.
fa_IR: ترجیح من را به خاطر بسپار

en: Remember to authenticate this site's connection with %1$s. Before you authenticate, you cannot send jobs to translation to %1$s.
fa_IR: به یاد داشته باشید که اتصال این سایت را با %1$s تأیید اعتبار کنید. قبل از احراز هویت، نمی‌توانید کارها را به %1$s برای ترجمه ارسال کنید.

en: Remember to remove %s from this website
fa_IR: فراموش نکنید که %s را از این وب سایت حذف کنید

en: Remember to remove %s from this website.
fa_IR: فراموش نکنید که %s را از این وب سایت حذف کنید.

en: Remember to remove %s from this website. %sCheck my order status%s
fa_IR: فراموش نکنید که %s را از این وب سایت حذف کنید. %sوضعیت سفارش من%s را بررسی کنید

en: Remember visitors' language preference for %s hours (please enter 24 or multiples of it).
fa_IR: ترجیح زبان بازدید کنندگان را برای %s ساعت به یاد داشته باشید (لطفا 24 یا چند برابر آن را وارد کنید).

en: Remind me again in 4 weeks.
fa_IR: 4 هفته دیگر دوباره به من یادآوری کن.

en: Remote XML Config Log
fa_IR: گزارش پیکربندی XML از راه دور

en: Remove %s
fa_IR: حذف %s

en: Remove all messages and notifications
fa_IR: تمام پیام ها و اعلان ها را حذف کنید

en: Remove all messages and notifications, for all users.
fa_IR: تمام پیامها و اعلانها را برای همه کاربران حذف کنید.

en: Remove comments that don't match the content's language
fa_IR: که زبان محتوا را با هم مطابقت ندارند حذف

en: Remove current site key (%s)
fa_IR: حذف کلید سایت فعلی (%s)

en: Remove debug logs of String Translation cache
fa_IR: حذف سیاهه های مربوط به دیباگ رشته ترجمه کش

en: Remove from Translation Basket
fa_IR: حذف از سبد ترجمه

en: Remove ghost entries from the translation tables
fa_IR: حذف ورودی های شبح از جداول ترجمه

en: Remove language suffixes from taxonomy names.
fa_IR: حذف پسوند زبان از نام طبقه بندی.

en: Remove the 'filter_var' string from the 'disable_functions' directive or...
fa_IR: رشته filter_var را از دستور disable_functions یا ... حذف کنید

en: Removed from translation job on %s
fa_IR: از کار ترجمه در %s حذف شده است

en: Removes entries from the WPML tables that are not linked properly. Cleans the table off entries left over upgrades, bug fixes or undetermined factors.
fa_IR: ورودی هایی از جداول WPML که به درستی پیوند ندارند حذف می کند. جدول ورودی های باقی مانده از نسخه های قبل ، رفع اشکال یا عوامل نامشخص را پاک می کند.

en: Removes invalid rows stored in option and hide admin notice.
fa_IR: حذف ردیف های نامعتبر در گزینه ذخیره و مخفی کردن اطلاعیه مدیر.

en: Rename label to %s
fa_IR: تغییر نام برچسب به %s

en: Renew %s
fa_IR: %s را تمدید کنید

en: Replied
fa_IR: پاسخ داد

en: Reply to admin
fa_IR: پاسخ به مدیر

en: Reply to admin:
fa_IR: پاسخ به مدیر:

en: Reply to translator
fa_IR: پاسخ به مترجم

en: Reply to translator:
fa_IR: پاسخ به مترجم:

en: Report to
fa_IR: گزارش دادن به

en: Reporting to
fa_IR: گزارش دادن به

en: Reporting to wpml.org
fa_IR: گزارش به wpml.org

en: Request Arguments
fa_IR: درخواست استدلال

en: Request URL
fa_IR: درخواست URL

en: Request activation
fa_IR: درخواست فعال سازی

en: Request activation from
fa_IR: درخواست فعال سازی از

en: Request activation to receive an email with directions to activate the service.
fa_IR: درخواست فعال سازی برای دریافت ایمیلی با دستورالعمل های فعال سازی سرویس.

en: Request to use WPML's Advanced Translation Editor by %s
fa_IR: درخواست استفاده از ویرایشگر ترجمه پیشرفته WPML توسط %s

en: Required
fa_IR: ضروری

en: Required PHP Libraries
fa_IR: کتابخانه های PHP مورد نیاز

en: Resend that email
fa_IR: آن ایمیل را دوباره ارسال کنید

en: Reset
fa_IR: تنظیم مجدد

en: Reset & Fetch
fa_IR: بازنشانی و واکشی

en: Reset and deactivate WPML
fa_IR: تنظیم مجدد و غیر فعال WPML

en: Reset and fetch  local preferred translation service to use Preferred Translation Service configured on WPML.org account.
fa_IR: برای استفاده از سرویس ترجمه ترجیحی که در حساب WPML.org پیکربندی شده است، سرویس ترجمه ترجیحی محلی را بازنشانی و واکشی کنید.

en: Reset filter
fa_IR: تنظیم مجدد فیلتر

en: Reset filters
fa_IR: بازنشانی فیلترها

en: Reset languages
fa_IR: تنظیم مجدد زبانها

en: Reset preferred translation service
fa_IR: بازنشانی خدمات ترجمه ترجیحی

en: Reset professional translation state
fa_IR: تنظیم مجدد وضعیت ترجمه حرفه ای

en: Reset settings
fa_IR: بازنشانی تنظیمات

en: Resign
fa_IR: استعفا

en: Response
fa_IR: ریسپانسیو

en: Restore
fa_IR: بازگردانی

en: Restore default
fa_IR: بازیابی پیش فرض

en: Restore dismissed and hidden messages and notifications.
fa_IR: پیام های پنهان و اخراج و اعلان ها را بازیابی کنید.

en: Restore messages and notification
fa_IR: بازیابی پیام ها و اطلاع رسانی

en: Resume Upgrade Process
fa_IR: روند ارتقاء رزومه

en: Retry
fa_IR: تلاش مجدد

en: Return to the plugins page
fa_IR: به صفحه افزونه ها برگردید

en: Return to the updates page
fa_IR: به صفحه به روز رسانی بازگردید

en: Reusable Block
fa_IR: استفاده مجدد از بلوک

en: Review
fa_IR: مرور

en: Review %s language
fa_IR: زبان %s را مرور کنید

en: Reviewed by:
fa_IR: بازبینی شده بوسیله:

en: Rollback jobs...
fa_IR: شغل بازنشستگی ...

en: Rollback migration (use at your own risk!)
fa_IR: مهاجرت برگشتی (با مسئولیت خود استفاده کنید!)

en: Run Upgrade Process
fa_IR: اجرای فرآیند ارتقاء

en: Run now
fa_IR: الان اجرا کن

en: Running now batch #%d
fa_IR: در حال حاضر درحال اجرا #%d

en: Running this update on a non-production site will make it impossible to correctly run it on the production site.
fa_IR: اجرای این به روز رسانی در یک سایت غیر تولیدی، اجرای صحیح آن را در سایت تولید غیرممکن می کند.

en: SEO Options
fa_IR: تنظیمات سئو

en: Same as the original document
fa_IR: همانند سند اصلی

en: Save
fa_IR: ذخیره

en: Save & Close
fa_IR: ذخیره و بستن

en: Saving of Language mapping to ATE failed
fa_IR: ذخیره نگاشت زبان در ATE انجام نشد

en: Saving...
fa_IR: در حال ذخیره سازی ...

en: Scan now and adjust links
fa_IR: اکنون اسکن کنید و پیوندها را تنظیم کنید

en: Scanning Results
fa_IR: نتایج بررسی

en: Scanning now, please don't close this page.
fa_IR: اکنون در حال اسکن کردن ، لطفاً این صفحه را نبندید.

en: Scheduled
fa_IR: زمان بندی شده

en: Search
fa_IR: جستجو کردن

en: Search Dropdown: placeholder
fa_IR: جستجوی کرکره‌ای: نگهدارنده

en: Search Inline: placeholder
fa_IR: جستجو درون خطی: نگهدارنده

en: Search Modal: placeholder
fa_IR: جستجوی مودال: نگهدارنده

en: Search for
fa_IR: جستجو برای

en: Search results for &#8220;%s&#8221;
fa_IR: نتایج جستجو برای &#8220;%s&#8221;

en: See the %1$s and let us know in %2$s.
fa_IR: %1$s را ببینید و در %2$s به ما اطلاع دهید.

en: Select All
fa_IR: انتخاب همه

en: Select Language
fa_IR: انتخاب زبان

en: Select Validation
fa_IR: اعتبار سنجی را انتخاب کنید

en: Select a preset
fa_IR: یک پیش فرض را انتخاب کنید

en: Select additional options
fa_IR: انتخاب گزینه های بیشتر

en: Select all
fa_IR: انتخاب همه

en: Select bulk action
fa_IR: اقدام فله ای را انتخاب کنید

en: Select how to display the language switcher in the menu. Choose "List of languages" to display all the items at the same level or "Dropdown" to display the current language as parent and other languages as children.
fa_IR: نحوه نمایش سوئیچ زبان در منو را انتخاب کنید. "فهرست زبان ها" را انتخاب کنید تا همه موارد را در همان سطح یا "کشویی" نمایش دهید تا زبان کنونی را به عنوان والد و سایر زبان ها به عنوان کودکان نمایش دهد.

en: Select status
fa_IR: انتخاب وضعیت

en: Select the menus, in which to display the language switcher.
fa_IR: سوئیچر زبان شامل چه چیزهایی می شود

en: Select the position to display the language switcher in the menu.
fa_IR: موقعیت را برای نمایش سوئیچ زبان در منو انتخاب کنید.

en: Select the position to display the post translations links.
fa_IR: موقعیت را برای نمایش پیوندهای ترجمه پست انتخاب کنید.

en: Select the style of the language switcher.
fa_IR: سبک سوئیچ زبان را انتخاب کنید.

en: Select the taxonomy to translate:
fa_IR: یک طبقه بندی برای ترجمه انتخاب کنید:

en: Select the widget area where to include the language switcher.
fa_IR: منطقه ویجت را انتخاب کنید که شامل سوئیچر زبان باشد.

en: Select the xliff file or zip file to upload from your computer:&nbsp;
fa_IR: فایل xliff یا فایل زیپ را برای آپلود از رایانه خود انتخاب کنید :&nbsp;

en: Select this option if your theme or plugins use AJAX operations on the front-end, that WPML needs to filter. WPML will set a cookie using JavaScript which will allow it to return the correct content for AJAX operations.
fa_IR: اگر موضوع یا افزونه های خود از عملیات AJAX در قسمت جلویی استفاده می کنند ، این WPML را باید فیلتر کند ، این گزینه را انتخاب کنید. WPML یک کوکی را با استفاده از JavaScript تنظیم می کند که به شما امکان می دهد محتوای صحیح را برای عملیات AJAX برگرداند.

en: Select translator
fa_IR: مترجم را انتخاب کنید

en: Select your language:
fa_IR: زبان خود را انتخاب کنید:

en: Send
fa_IR: ارسال

en: Send all items for translation
fa_IR: ارسال همه به بخش ترجمه

en: Send me a notification email when there is something new to translate
fa_IR: وقتی چیزی جدید برای ترجمه وجود دارد، یک ایمیل اعلان به من بدهید

en: Send theme and plugins information, in order to get faster support and compatibility alerts
fa_IR: برای دریافت سریعتر هشدارهای پشتیبانی و سازگاری، اطلاعات تم و افزونه ها را ارسال کنید

en: Send to translation the content of raw HTML cells
fa_IR: ارسال محتویات ریشه سلول های HTML خام به ترجمه

en: Send to translator
fa_IR: ارسال به مترجم

en: Sending for translation
fa_IR: ارسال برای ترجمه

en: Sending your jobs to professional translation
fa_IR: ارسال شغل خود به ترجمه حرفه ای

en: Sending your jobs to translation
fa_IR: ارسال شغل خود برای ترجمه

en: Sent on
fa_IR: ارسال شده است

en: Sent to translation service
fa_IR: ارسال به خدمات ترجمه

en: Sent to translator
fa_IR: فرستادن به مترجم

en: Service activated.
fa_IR: سرویس فعال شد.

en: Service credentials updated.
fa_IR: اعتبار خدمات به روز شد.

en: Service invalidated.
fa_IR: سرویس لغو اعتبار شد.

en: Services Refreshed.
fa_IR: خدمات به روز شد.

en: Set Up Renewal For %s
fa_IR: تنظیم تمدید برای %s

en: Set admin language as editing language.
fa_IR: زبان مدیریت را به عنوان زبان ویرایش تنظیم کنید.

en: Set language information
fa_IR: تعیین زبان اطلاعات

en: Set language information for existing media
fa_IR: تنظیم اطلاعات زبان برای رسانه های موجود

en: Set page parent for translation according to page parent of the original language
fa_IR: تنظیم صفحه اصلی برای ترجمه با توجه به صفحه پدر و مادر از زبان اصلی

en: Set-up the translation
fa_IR: ترجمه را تنظیم کنید

[ctx: Sets the translation status to DUPLICATE in the icl_translation_status table, for posts that are marked as duplicated]
en: Partially done
fa_IR: تا حدی انجام می شود

[ctx: Sets the translation status to DUPLICATE in the icl_translation_status table, for posts that are marked as duplicated]
en: Partially done.
fa_IR: نیمه تمام.

[ctx: Sets the translation status to DUPLICATE in the icl_translation_status table, for posts that are marked as duplicated]
en: There might be more content to fix: please repeat the process.
fa_IR: ممکن است محتوای بیشتر حل: لطفاً روند را تکرار کنید.

[ctx: Sets the translation status to DUPLICATE in the icl_translation_status table, for posts that are marked as duplicated]
en: translation jobs updated
fa_IR: کار ترجمه آپدیت شد

en: Sets the translation status to DUPLICATE in the icl_translation_status table, for posts that are marked as duplicated.
fa_IR: وضعیت ترجمه به تکراری در جدول icl_translation_status برای پست های که به عنوان تکرار مشخص شده را تنظیم می کند.

en: Setting language to media. %d left
fa_IR: تنظیمات زبان برای مدیا. %d مانده

en: Setting language to media: done!
fa_IR: تنظیم زبان برای مدیا: انجام شد!

en: Settings
fa_IR: پیکربندی

en: Settings saved
fa_IR: تنظیمات ذخیره شد

en: Settings updated
fa_IR: تنظیمات به روز شد

en: Setup
fa_IR: نصب

en: Setup WPML
fa_IR: راه اندازی WPML

en: Show
fa_IR: نمایش

en: Show "Multilingual Content Setup" meta box on post edit screen.
fa_IR: باکس متا "تنظیم محتوای چند زبانه" را در صفحه ویرایش پست نشان دهید.

en: Show Active Language - has to be ON with Dropdown
fa_IR: نمایش زبان فعال - باید با Dropdown روشن باشد

en: Show Translation Feedback module for these languages:
fa_IR: نمایش ماژول بازخورد ترجمه برای این زبانها:

en: Show content in:
fa_IR: نمایش مطلب در:

en: Show details
fa_IR: نمایش جزئیات

en: Show differences
fa_IR: تفاوت ها را نشان دهید

en: Show language switcher in footer
fa_IR: نمایش تعویض زبان در پابرگ

en: Show links above or below posts, offering them in other languages
fa_IR: نمایش پیوندها در بالا یا پایین پست ها، ارائه آنها به زبان های دیگر

en: Show on the left side of the screen
fa_IR: نمایش در سمت چپ صفحه

en: Show on the right side of the screen
fa_IR: نمایش در سمت راست صفحه

en: Show other professional translation options
fa_IR: نمایش تنظیمات ترجمه حرفه ای دیگر

en: Show system fields
fa_IR: نمایش زمینه های سیستم

en: Show this notice.
fa_IR: نمایش این اطلاعیه.

en: Showing content in:
fa_IR: نمایش محتوا در:

en: SimpleXML extension
fa_IR: افزودنی SimpleXML

en: SimpleXML extension is required for using XLIFF files in WPML Translation Management.
fa_IR: افزودنی SimpleXML برای استفاده از فایل های XLIFF در مدیریت ترجمه WPML مورد نیاز است.

en: SimpleXML missing!
fa_IR: SimpleXML وجود ندارد!

en: Since WPML 3.6.0, the language switchers are not using CSS IDs and the CSS classes have changed. This was required to fix some bugs and match the latest standards. If your theme or your custom CSS is not relying on these old selectors, it's recommended to skip the backwards compatibility. However, it's still possible to re-activate this option later.
fa_IR: از WPML نسخه 3.6.0 ، تعویض کننده زبان از شناسه های CSS استفاده نمی کنند و کلاس های CSS تغییر کرده است. این مورد برای رفع برخی از اشکالات و مطابقت با آخرین استانداردها لازم بود. اگر قالب یا CSS سفارشی شما به این انتخاب کنندگان قدیمی تکیه نمی کند، توصیه می شود از سازگاری نسخه های قبل رد شوید. با این حال ، هنوز امکان فعال سازی مجدد این گزینه بعدا وجود دارد.

en: Singular
fa_IR: مفرد

en: Site
fa_IR: سایت

en: Site Languages
fa_IR: زبان سایت

en: Site Moved or Copied - Action Required
fa_IR: سایت منتقل یا کپی شد - اقدام لازم است

en: Site key
fa_IR: کلید سایت

en: Site-key was set by %s, most likely in wp-config.php. Please remove the constant before attempting to register.
fa_IR: کلید سایت توسط %s تنظیم شده است، به احتمال زیاد در wp-config.php. لطفاً قبل از اقدام به ثبت نام ثابت را حذف کنید.

en: Site-key was set by %s, most likely in wp-config.php. Please remove the constant before attempting to unregister.
fa_IR: کلید سایت توسط %s تنظیم شده است، به احتمال زیاد در wp-config.php. لطفاً قبل از اقدام برای لغو ثبت، ثابت را حذف کنید.

en: Skip backwards compatibility
fa_IR: رد شدن از سازگاری نسخه های قبلی

en: Skip language
fa_IR: رد کردن زبان

en: Slides: button text
fa_IR: اسلایدها: متن دکمه

en: Slides: description
fa_IR: اسلایدها: توضیحات

en: Slides: heading
fa_IR: اسلایدها: سرعنوان

en: Slides: link URL
fa_IR: اسلایدها: لینک URL

en: Slug
fa_IR: نامک

en: Slug translation is currently disabled in WPML. %1$sClick here to enable.%2$s
fa_IR: ترجمه Slug در حال حاضر در WPML غیرفعال است. %1$sبرای فعال کردن اینجا را کلیک کنید.%2$s

en: Slugs are currently not translated.
fa_IR: راب در حال حاضر ترجمه نشده است.

en: Slugs are currently translated. Click the link above to edit the translations.
fa_IR: راب در حال حاضر ترجمه شده است. با کلیک بر روی لینک ویرایش ترجمه ها.

en: Some WPML Language Switcher settings were reinitialized because they were corrupted. Please re-configure them:
fa_IR: برخی از تنظیمات WPML Language Switcher دوباره راه اندازی شدند زیرا خراب بودند. لطفا آنها را دوباره پیکربندی کنید:

en: Some communications with the translation proxy are locked.
fa_IR: برخی از ارتباطات با پروکسی ترجمه قفل شده است.

en: Some content may not be translated to all languages. Choose what should appear in the language switcher when translation is missing.
fa_IR: برخی از مطالب ممکن است به تمام زبان ها ترجمه نشوند هنگامی که ترجمه از دست رفته است، چه چیزی باید در سوئیچر زبان نمایش داده شود را انتخاب کنید.

en: Some features related to String Translations may not work correctly without utf8mb4 character.
fa_IR: برخی از ویژگی های مربوط به String Translations ممکن است به درستی بدون شخصیت utf8mb4 کار نکند.

en: Some fields in translation are already filled!
fa_IR: برخی از زمینه های ترجمه در حال حاضر پر شده است!

en: Some of the content that you selected for translation includes fields that are encoded. Translators will not be able to work on this kind of content, so we removed it from the job.
fa_IR: برخی از محتوایی که برای ترجمه انتخاب کرده‌اید شامل فیلدهایی است که کدگذاری شده‌اند. مترجمان نمی‌توانند روی این نوع محتوا کار کنند، بنابراین آن را از کار حذف کردیم.

en: Some parameters are missing for this request.
fa_IR: برخی از پارامترها برای این درخواست گم شده اند.

en: Something went wrong and we could not install all updates from the %s channel. Click here to %stry again%s. If the errors persist, please switch back to the Production channel and contact the %s%s support%s.
fa_IR: مشکلی پیش آمد و ما نتوانستیم همه به‌روزرسانی‌ها را از کانال %s نصب کنیم. برای %stry دوباره %s اینجا را کلیک کنید. اگر خطاها ادامه یافت، لطفاً به کانال تولید برگردید و با پشتیبانی %s%s%s تماس بگیرید.

en: Something went wrong. Please try again or contact the support.
fa_IR: مشکلی پیش آمد. لطفا دوباره امتحان کنید یا با پشتیبانی تماس بگیرید.

en: Sorry, the email could not be sent to %s for an unknown reason.
fa_IR: با عرض پوزش، ایمیل به دلیل نامعلومی به %s ارسال نشد.

en: Sorry, you are not allowed to manage Installer for this site.
fa_IR: متأسفیم، شما مجاز به مدیریت Installer برای این سایت نیستید.

en: Sort
fa_IR: مرتب سازی

en: Start
fa_IR: ابتدا

en: Start the update
fa_IR: بروزرسانی را شروع کنید

en: Start update
fa_IR: شروع به روزرسانی

en: Started...
fa_IR: شروع شده...

en: Starting number
fa_IR: شماره شروع

en: Starting the upgrade process...
fa_IR: با شروع روند ارتقاء...

en: Starting...
fa_IR: در حال شروع...

en: Status
fa_IR: وضعیت

en: Status checked:
fa_IR: وضعیت بررسی شد:

en: Status is up to date.
fa_IR: وضعیت به روز است.

en: Status:
fa_IR: وضعیت:

en: Sticky
fa_IR: چسبنده

en: Stop showing this message
fa_IR: جلوگیری از نمایش این پیام

en: Store a language cookie to support language filtering for AJAX
fa_IR: یک کوکی زبان برای پشتیبانی از فیلتر زبان برای AJAX ذخیره کنید

en: String
fa_IR: رشته

en: String "%1$s" will be ignored for %2$s, because translation is already waiting for translator.
fa_IR: رشته "%1$s" برای %2$s نادیده گرفته خواهد شد، زیرا ترجمه از قبل منتظر مترجم است.

en: String package job
fa_IR: کار بسته String

en: Strings
fa_IR: رشته ها

en: Strings for menus will be updated
fa_IR: رشته ها برای منوها به روز می شوند

en: Strings in different languages are selected. They can not be added to the translation basket.
fa_IR: رشته ها در زبان های مختلف انتخاب می شوند. آنها نمی توانند به سبد ترجمه افزوده شوند.

en: Strings in the basket
fa_IR: رشته ها در سبد

en: Style
fa_IR: استایل 1

en: Styling the language switcher with additional CSS
fa_IR: دیزاین سوئیچر زبان با CSS اضافی

en: Submitted data is not valid.
fa_IR: داده های ارسال شده معتبر نیستند.

en: Subscribe form: Button Text
fa_IR: فرم اشتراک: متن دکمه

en: Subscribe form: Checkbox Text
fa_IR: فرم اشتراک: متن چک‌باکس

en: Subscribe form: Notification Subject
fa_IR: فرم اشتراک: موضوع اطلاعیه

en: Subscribe form: Redirect Link
fa_IR: فرم اشتراک: لینک ریدایرکت

en: Subscribe form: Success Message
fa_IR: فرم اشتراک: پیام موفق آمیز

en: Subscribe form: Terms and Conditions
fa_IR: فرم اشتراک: قوانین و مقررات و شرایط

en: Subscription is expired.
fa_IR: اشتراک منقضی شده است.

en: Success! You can now send content to %s.
fa_IR: موفقیت! اکنون می توانید محتوای را به %s ارسال کنید.

en: Successfully disconnected posts
fa_IR: ارسال پست موفقیت آمیز بود

en: Suffix
fa_IR: پسوند

en: Suggested deadline:
fa_IR: دِدلاین پیشنهاد شده:

en: Support
fa_IR: پشتیبانی

en: Switch
fa_IR: تعویض

en: Sync
fa_IR: همگام سازی

en: Synchronize comment status
fa_IR: نظر وضعیت همگام سازی

en: Synchronize comments on duplicate content
fa_IR: نظر در مورد مطالب تکراری را همگام سازی

en: Synchronize local job ids with ATE jobs
fa_IR: هماهنگ کردن موارد کار محلی با مشاغل ATE

en: Synchronize local job ids with their ATE counterparts. You will have to refresh a few times any admin page to accomplish the process.
fa_IR: آگهی های شغلی محلی را با همتایان ATE خود هماهنگ کنید. برای انجام مراحل باید چندین بار از صفحه سرپرست تجدید کنید.

en: Synchronize menus between languages.
fa_IR: همگام سازی منوها زبان.

en: Synchronize page order for translations
fa_IR: همگام سازی ترتیب صفحه برای ترجمه

en: Synchronize page template
fa_IR: همگام سازی قالب صفحه

en: Synchronize password for password protected posts
fa_IR: همگام سازی مهم پرچم

en: Synchronize ping status
fa_IR: پینگ وضعیت همگام سازی

en: Synchronize posts format
fa_IR: همگام سازی فرمت پست

en: Synchronize posts taxonomies
fa_IR: همگام سازی يکديگر، پست

en: Synchronize private flag
fa_IR: همگام سازی پرچم خصوصی

en: Synchronize sticky flag
fa_IR: همگام سازی مهم پرچم

en: Synchronize taxonomy hierarchy according to: %1$s language.
fa_IR: همگام سازی سلسله مراتب طبقه بندی با توجه به: زبان %1$s.

en: Synchronize translators and translation managers
fa_IR: مترجمان و مدیران ترجمه را همگام کنید

en: Synchronizing batch...
fa_IR: همگام سازی دسته...

en: Syncing menus %1 of %2
fa_IR: همگام سازی فهرست های %1 از %2

en: Tab Item Content
fa_IR: محتوای آیتم تب

en: Tab Item Label
fa_IR: برچسب آیتم زبانه

en: Table of Contents - Title
fa_IR: فهرست مطالب - عنوان

en: Tabs: Content
fa_IR: تب: محتوا

en: Tabs: Title
fa_IR: تب: عنوان

en: Tabs: content
fa_IR: زبانه‌ها: محتوا

en: Tabs: label
fa_IR: زبانه‌ها: برچسب

[ctx: Take a translation job waiting for a translator]
en: take it
fa_IR: آن را بگیر

en: Take me back
fa_IR: من را برگردان

en: Target Language
fa_IR: زبان مقصد

en: Taxonomies Translation
fa_IR: اصطلاحات ترجمه

en: Taxonomy
fa_IR: طبقه بندی

en: Taxonomy Translation
fa_IR: ترجمه طبقه بندی

en: Taxonomy translation
fa_IR: ترجمه طبقه بندی

en: Taxonomy visibility in the translation editor
fa_IR: مشاهده طبقه بندی در ویرایشگر ترجمه

en: Technical support for clients is available via %sWPML forums%s.
fa_IR: پشتیبانی فنی برای مشتریان از طریق %sانجمن WPML%s در دسترس است.

en: Tell me more
fa_IR: مطالعه بیشتر

en: Tell the world your site is running multilingual with WPML (places a message in your site's footer) - <a href="%s">read more</a>
fa_IR: به جهانیان بگویید که سایت شما با WPML چند زبانه اجرا می شود (پیامی را در فوتر سایت خود قرار می دهید) - <a href="%s">بیشتر بخوانید</a>

en: Tell us which one
fa_IR: به ما بگویید کدام یک

en: Term Meta
fa_IR: اصطلاح متا

en: Term translation
fa_IR: ترجمه اصطلاح

en: Terms translation is disabled
fa_IR: شرایط ترجمه غیرفعال است

en: Testimonial Carousel: Content
fa_IR: کروسل نظرات مشتریان: محتوا

en: Testimonial Carousel: Name
fa_IR: کروسل توصیه‌نامه: نام

en: Testimonial Carousel: Title
fa_IR: کروسل توصیه‌نامه: عنوان

en: Testimonial content
fa_IR: محتوای توصیه نامه

en: Testimonial job
fa_IR: کار توصیه نامه

en: Testimonial name
fa_IR: نام نظر مشتری

en: Testimonial: Heading
fa_IR: توصیه‌نامه: سرعنوان

en: Text Color
fa_IR: رنگ متن

en: Text Editor
fa_IR: ویرایشگر متن

en: Text content
fa_IR: محتوای متن

en: Text editor
fa_IR: ویرایشگر متن

en: Text for alternative languages for posts:
fa_IR: متن برای زبان های جایگزین برای پست ها:

en: Thank you for choosing. You can always change your selection in %sPost Types Translation setup%s.
fa_IR: با تشکر از شما برای انتخاب شما همیشه می توانید انتخاب خود را در انواع پست %sتغییر دهید تنظیمات ترجمه%s.

en: Thank you for registering WPML on this site. You will receive automatic updates when new versions are available.
fa_IR: با تشکر از شما برای ثبت WPML در این سایت. با در دسترس بودن نسخه های جدید ، به روزرسانی های خودکار دریافت خواهید کرد.

en: Thank you for your rating and comment!
fa_IR: با تشکر از امتیاز و نظر شما!

en: Thank you for your rating!
fa_IR: ممنون بابت نظر دادن!

en: The %s uses a translation memory, which can reduce the number of words you need to translate.
fa_IR: %s از حافظه ترجمه استفاده می کند که می تواند تعداد کلمات مورد نیاز برای ترجمه را کاهش دهد.

en: The 'Reset' action will deactivate the WPML plugin after it deletes the WPML tables (tables with the 'icl_' prefix) from the database. The action will NOT delete any content (posts, taxonomy terms etc.). It only affects translation and language information that WPML associates with each content type.
fa_IR: عمل "تنظیم مجدد" افزونه WPML را پس از حذف جداول WPML (جدول با پیشوند "icl_") از پایگاه داده غیرفعال می کند. این اقدام هیچ محتوایی (پست ها، شرایط طبقه بندی و غیره) را حذف نمی کند. این فقط بر روی ترجمه و اطلاعات زبانی تأثیر می گذارد که WPML با هر نوع محتوا مرتبط می کند.

en: The Language code already exists.
fa_IR: کد زبان قبلاً وجود دارد.

en: The Language name already exists.
fa_IR: نام زبان قبلاً وجود دارد.

en: The Media Translation plugin needs to add languages to your site's media. Without this language information, existing media files will not be displayed in the WordPress admin.
fa_IR: افزونه ترجمه رسانه نیاز به اضافه کردن زبان برای رسانه های سایت دارد . بدون این اطلاعات زبان، فایل های رسانه ای موجود در قسمت مدیریت وردپرس نمایش داده نخواهد شد .

en: The URL of the HTML file is required
fa_IR: آدرس URL فایل HTML لازم است

en: The WPML Multilingual CMS plugin is not currently enabled.
fa_IR: پلاگین WPML چند زبانه سیستم مدیریت محتوا در حال حاضر فعال است.

en: The WPML Page Builders plugin that you're using is now part of WPML.
fa_IR: افزونه صفحه‌ساز WPML که شما از آن استفاده می‌کند در حال حاضر بخشی از WPML است.

en: The archive contains one or more empty files.
fa_IR: آرشیو حاوی یک یا چند فایل خالی است.

en: The authentication didn't work. Please make sure you entered your details correctly and try again.
fa_IR: احراز هویت کار نکرد. لطفا مطمئن شوید که مشخصات خود را به درستی وارد کرده اید و دوباره امتحان کنید.

en: The basket is empty
fa_IR: سبد خالی است

en: The batch name was appended with the source language of its elements.
fa_IR: نام دسته ای با زبان اصلی عناصر آن افزوده شد.

en: The body does not contain the required fields
fa_IR: بدنه شامل فیلدهای لازم نیست

en: The button is disabled because all existing menus have language switchers. You can edit the settings of the existing language switchers.
fa_IR: این دکمه غیرفعال است زیرا تمام منوهای موجود دارای سوئیچهای زبان هستند. شما می توانید تنظیمات سوئیچر زبان موجود را ویرایش کنید.

en: The button is disabled because all existing widget areas have language switchers. You can edit the settings of the existing language switchers.
fa_IR: این دکمه غیرفعال است چرا که تمامی ابزارک های موجود دارای تغییر دهنده زبان هستند. شما می توانید تنظیمات تغییر دهنده زبان موجود را ویرایش کنید.

en: The button is disabled because there are no menus in the site. Add a menu and you can later enable a language switcher in it.
fa_IR: این دکمه غیرفعال است زیرا هیچ منوهای موجود در سایت وجود ندارد. یک منو اضافه کنید و بعدا می توانید یک سوئیچر زبان را در آن فعال کنید.

en: The button is disabled because there are no registered widget areas in the site.
fa_IR: این دکمه غیرفعال است زیرا مناطق ویجت ثبت شده در سایت وجود ندارد.

en: The communication error with Translation Proxy has appeared. Please try later.
fa_IR: خطای ارتباط با پروکسی ترجمه ظاهر شد. لطفا بعدا تلاش کنید.

en: The communication log is empty.
fa_IR: مجله ارتباط خالی است.

en: The constant DISABLE_WP_CRON should not be set to true.
fa_IR: ثابت DISABLE_WP_CRON نباید روی درست تنظیم شود.

en: The constant WPML_ENVIRONMENT is set to "Test".
fa_IR: WPML_ENVIRONMENT ثابت روی "تست" تنظیم شده است.

en: The current content of this %s will be permanently lost. WPML will copy the %s content and replace the current content.
fa_IR: محتوای فعلی این %s به طور دائم از بین می رود. WPML محتوای %s را کپی کرده و محتوای فعلی را جایگزین می کند.

en: The data will be encrypted with the %s algorithm.
fa_IR: داده ها با الگوریتم %s رمزگذاری می شوند.

en: The deadline that you set for the following jobs has passed:
fa_IR: مهلتی که برای مشاغل زیر تعیین کرده اید به پایان رسیده است:

en: The default locale already exists.
fa_IR: محل پیش فرض قبلاً وجود دارد.

en: The eval() PHP function must be enabled.
fa_IR: تابع پی اچ پی eval () باید فعال باشد .

en: The filter extension is enabled by default as of PHP 5.2, therefore it must have been disabled by either you or your host.
fa_IR: پسوند فیلتر به طور پیش فرض از PHP 5.2 فعال است، بنابراین باید توسط شما یا میزبان شما غیرفعال شده باشد.

en: The filter extension is enabled by default as of PHP 5.2.0. Before this time an experimental PECL extension was
                used, however, the PECL version is no longer recommended to be used or updated. (source:
fa_IR: افزونه فیلتر به طور پیش فرض از PHP 5.2.0 فعال است. پیش از این، یک PECL آزمایشی تجربی بود
                 با این حال، نسخه PECL دیگر توصیه نمیشود برای استفاده یا به روزرسانی استفاده شود. (منبع:

en: The following components are not updated:
fa_IR: اجزاء زیر به روز نمی شوند:

en: The following exception has occurred while running the migration, please try again later or contact support if the problem persists.
fa_IR: استثناء زیر هنگام اجرای مهاجرت رخ داده است، لطفا بعدا دوباره امتحان کنید یا اگر مشکلی ادامه پیدا کند، با پشتیبانی تماس بگیرید.

en: The following language(s) on your site must be mapped to a supported language in order to use automatic translation: %s
fa_IR: برای استفاده از ترجمه خودکار، زبان(های) زیر در سایت شما باید به یک زبان پشتیبانی شده نگاشت شود: %s

en: The following terms do not have a translation in the chosen language and will be disconnected from this post:
fa_IR: شرایط زیر ترجمه در زبان انتخاب ندارد و قطع از این پست:

en: The hreflang already exists.
fa_IR: hreflang از قبل موجود است.

en: The items you have selected are now in the translation basket &ndash;
fa_IR: مواردی که انتخاب کرده اید اکنون در سبد ترجمه &ndash;

en: The job is already canceled
fa_IR: کار از قبل لغو شده است

en: The job is already finished
fa_IR: کار از قبل تمام شده است

en: The language %s was deleted.
fa_IR: زبان %s حذف شد.

en: The language mapping could not be saved for languages: %s
fa_IR: نگاشت زبان را نمی توان برای زبان ها ذخیره کرد: %s

en: The length of the batch name exceeds the maximum length of %s
fa_IR: طول نام گروه بیش از حداکثر طول %s است

en: The menus on this page may not sync because it requires more input variables. Please modify the %1$s setting in your php.ini or .htaccess files to %2$s or more.
fa_IR: منوهای این صفحه ممکن است همگام نشوند زیرا به متغیرهای ورودی بیشتری نیاز دارد. لطفاً تنظیمات %1$s را در فایل‌های php.ini یا htaccess. به %2$s یا بیشتر تغییر دهید.

en: The number of words WPML will send to translation (%s):
fa_IR: تعداد کلماتی که WPML به ترجمه ارسال می کند (%s):

en: The number of words WPML will send to translation:
fa_IR: تعداد کلماتی که WPML به ترجمه ارسال می کند:

en: The original has been deleted!
fa_IR: اصلی حذف شده است!

en: The original post cannot be retrieved
fa_IR: پست اصلی نمیتواند بازیابی شود

en: The plugins will update to the most recent version in the channel that you selected.
fa_IR: افزونه ها در کانالی که انتخاب کرده اید به آخرین نسخه به روز می شوند.

en: The remote XML Config Log is empty
fa_IR: گزارش پیکربندی XML از راه دور خالی است

en: The selected menus have been synchonized.
fa_IR: فهرست های انتخابی همگام شده اند.

en: The selected strings can now be translated using the %1$s string translation %2$s screen
fa_IR: اکنون می توان رشته های انتخاب شده را با استفاده از صفحه %2$s ترجمه رشته %1$s ترجمه کرد

en: The site will fetch translations manually
fa_IR: سایت ترجمه ها را به صورت دستی دریافت خواهد کرد

en: The taxonomy hierarchy is already synchronized.
fa_IR: سلسله مراتب طبقه بندی از قبل همگام شده است.

en: The taxonomy hierarchy is now synchronized.
fa_IR: سلسله مراتب طبقه بندی در حال حاضر هماهنگ شده است.

en: The translation for %1$s from %2$s to %3$s was canceled on the Translation Service. You can send this document to translation again from the Translation Dashboard.
fa_IR: ترجمه %1$s از %2$s به %3$s در سرویس ترجمه لغو شد. می توانید این سند را دوباره از داشبورد ترجمه برای ترجمه ارسال کنید.

en: The translation job (%s) doesn't belong to you.
fa_IR: کار ترجمه (%s) به شما تعلق ندارد.

en: The translation job was completed on time.
fa_IR: کار ترجمه به موقع انجام شد.

en: The translation preference for this field are being controlled by a language configuration XML file. If you want to control it manually, remove the entry from the configuration file.
fa_IR: اولویت ترجمه برای این زمینه توسط زبان فایل پیکربندی XML است. اگر می خواهید آن را به صورت دستی کنترل کنید باید  ورود از فایل پیکربندی را حذف کنید.

en: The translation process with %1$s was reset.
fa_IR: فرآیند ترجمه با %1$s بازنشانی شد.

en: The translator %1$s is requesting to use the Advanced Translation Editor on site %2$s.
fa_IR: مترجم %1$s درخواست استفاده از ویرایشگر ترجمه پیشرفته در سایت %2$s را دارد.

en: The translator %1$shas completed the translation job for "%2$s" from %3$s to %4$s.
fa_IR: مترجم %1$shas کار ترجمه "%2$s" را از %3$s به %4$s انجام داد.

en: The translator %1$shas updated the translation job for "%2$s" from %3$s to %4$s.
fa_IR: مترجم %1$shas کار ترجمه "%2$s" را از %3$s به %4$s به روز کرد.

en: The trashed feedback will be permanently deleted after %d days.
fa_IR: بازخورد ترافیکی بعد از %d روز(ها) به طور دائم حذف خواهد شد.

en: The type of the post cannot be retrieved
fa_IR: نوع پست نمیتواند بازیابی شود

en: The upgrade is complete.
fa_IR: ارتقا کامل است.

en: The uploaded file exceeds %s bytes.
fa_IR: فایل ارسالی %s بایت است.

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini.
fa_IR: فایل آپلود فراتر از دستور upload_max_filesize در php.ini است.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
fa_IR: فایل آپلود شده تنها تا حدی آپلود شد.

en: The uploaded xliff file does not seem to be properly formed.
fa_IR: به نظر نمیرسد فایل xliff آپلود شده درست شود.

en: The uploaded xliff file doesn't belong to this system.
fa_IR: فایل xliff ارسال شده متعلق به این سیستم نیست.

en: The user could not be created
fa_IR: کاربر ایجاد نشد

en: The web server cannot write to the .htaccess file
fa_IR: سرور وب به فایل htaccess نوشتن نیست

en: The xliff file could not be read.
fa_IR: فایل xliff قابل خواندن نیست.

en: Theme and Plugins compatibility with WPML
fa_IR: تم ها و پلاگین ها سازگاری با WPML

en: Theme and plugins localization
fa_IR: بومی سازی قالب و افزونه ها

en: Theme and plugins reporting
fa_IR: گزارش قالب و افزونه ها

en: There are %s jobs waiting for a translator:
fa_IR: %s مشاغل در انتظار مترجم هستند:

en: There are %s jobs, which you can take (not specifically assigned to you):
fa_IR: %s مشاغلی وجود دارد که می توانید آنها را انجام دهید (به طور خاص به شما اختصاص داده نشده است):

en: There are base64 encoded fields in this document
fa_IR: در این سند فیلدهای کدگذاری شده base64 وجود دارد

en: There are no templates available.
fa_IR: هیچ قالب موجود نیست.

en: There is 1 job waiting for a translator:
fa_IR: 1 شغل در انتظار مترجم است:

en: There is 1 job, which you can take (not specifically assigned to you):
fa_IR: 1 کار وجود دارد که می توانید آن را انجام دهید (به طور خاص به شما اختصاص داده نشده است):

en: There is a problem connecting to automatic translation. Please check your internet connection and try again in a few minutes. If you continue to see this message, please %s.
fa_IR: مشکلی در اتصال به ترجمه خودکار وجود دارد. لطفاً اتصال اینترنت خود را بررسی کنید و چند دقیقه دیگر دوباره امتحان کنید. اگر همچنان این پیام را می بینید، لطفا %s.

en: There is a problem with your translation service.
fa_IR: مشکلی با سرویس ترجمه شما وجود دارد.

en: There is an issue with automatic translation that needs your attention.
fa_IR: مشکلی در ترجمه خودکار وجود دارد که نیاز به توجه شما دارد.

en: There is content in the following languages but it won't be visible on the site because those languages are not activated.
fa_IR: محتوا در زبان‌های زیر وجود دارد اما در سایت قابل مشاهده نیست زیرا این زبان‌ها فعال نیستند.

en: There is new translated content on this site. You can scan posts and strings to adjust links to point to translated content.
fa_IR: محتوای جدید ترجمه شده در این سایت وجود دارد. شما می توانید پست ها و رشته ها را برای تنظیم لینک ها به مطالب ترجمه شده اسکن کنید.

en: There was a problem communicating with ATE: %s
fa_IR: مشکلی در برقراری ارتباط با ATE وجود داشت: %s

en: There was a problem switching to the %s channel. You can %sretry%s. If the problem continues, please %sdownload %s%s and install again manually
fa_IR: هنگام تعویض به %s کانال مشکلی پیش آمد. می توانید %sدوباره تلاش کنید%s. اگر مشکل ادامه داشت، لطفاً آن را %sدانلود %s %s کنید و دوباره به صورت دستی نصب کنید

en: There was an error uploading the file, please try again!
fa_IR: مشکلی هنگام آپلود فایل، لطفا دوباره سعی کنید!

en: These languages are enabled for this site:
fa_IR: این زبانها برای این سایت فعال هستند:

en: These plugins are known to have compatibiliy issues with WPML:
fa_IR: این افزونه به مسائل compatibiliy با WPML شناخته شده است:

en: This %s
fa_IR: این %s

en: This action is not allowed
fa_IR: این عمل مجاز نیست

en: This batch name already exists and was modified to ensure unique naming
fa_IR: این نام دسته ای قبلا وجود داشته و برای اطمینان از نامگذاری منحصر به فرد اصلاح شده است

en: This can be a result of either:
fa_IR: این می تواند نتیجه یا:

en: This content came from the Block editor and you need to translate it carefully so that formatting is not broken.
fa_IR: این محتوا از ویرایشگر Block آمده است و شما باید آن را با دقت ترجمه کنید تا قالب بندی خراب نشود.

en: This content is being automatically translated. If you want to do something different with it cancel translation jobs first.
fa_IR: این محتوا به صورت خودکار ترجمه می شود. اگر می‌خواهید کار متفاوتی با آن انجام دهید، ابتدا کارهای ترجمه را لغو کنید.

en: This deadline is what WPML suggests according to the amount of work that you already sent to this translator. You can modify this date to set the deadline manually.
fa_IR: این مهلت همان چیزی است که WPML با توجه به میزان کاری که قبلا برای این مترجم ارسال کرده اید، پیشنهاد می کند. می توانید این تاریخ را تغییر دهید تا مهلت را به صورت دستی تعیین کنید.

en: This document is a duplicate of %s and it is maintained by WPML.
fa_IR: این سند کپی از %s است و توسط WPML نگهداری می شود.

en: This document is a duplicate of:
fa_IR: این سند تکثیر شده هست از:

en: This feature turns themes into multilingual, without having to edit their PHP files.
fa_IR: این ویژگی بدون نیاز به ویرایش فایلهای PHP آنها، قالب ها را به چند زبانه تبدیل می کند.

en: This feature uses Javascript. Make sure that your site doesn't have JS errors.
fa_IR: این ویژگی از Javascript استفاده می کند. اطمینان حاصل کنید که سایت شما دارای خطاهای JS نیست.

en: This function is available through the Network Admin section.
fa_IR: این تابع از طریق بخش مدیریت شبکه در دسترس است.

en: This information allows our support team to see the versions of WordPress, plugins and theme on your site. Provide this information if requested in our support forum. No passwords or other confidential information is included.
fa_IR: این اطلاعات به تیم پشتیبانی ما اجازه می دهد تا نسخه وردپرس، افزونه ها و قالب سایت شما را مشاهده کنیم. این اطلاعات را در صورت درخواست در تیکت پشتیبانی به ما ارائه دهید. هیچگونه کلمه عبور یا سایر اطلاعات محرمانه در اطلاعات زیر موجود نمی باشد.

en: This is a copy of my original site
fa_IR: این یک کپی از سایت اصلی من است

en: This is a development / staging site
fa_IR: این یک سایت توسعه / مرحله بندی است

en: This is a local job so it does not have an XLIFF file to download
fa_IR: این یک کار محلی است بنابراین فایل XLIFF برای دانلود ندارد

en: This is a local job, no need to check its status
fa_IR: این یک کار محلی است، بدون نیاز به بررسی و وضعیت آن

en: This is a log of the communication between your site and the translation system. It doesn't include any private information and allows WPML support to help with problems related to sending content to translation.
fa_IR: این یک گزارش از ارتباط بین سایت شما و سیستم ترجمه است. این اطلاعات هیچ گونه اطلاعات خصوصی را شامل نمی شود و اجازه پشتیبانی WPML را برای کمک به مشکلات مربوط به ارسال محتوا به ترجمه می دهد.

en: This is a quick reminder about translation jobs that you sent and are behind schedule.
fa_IR: این یک یادآوری سریع در مورد کارهای ترجمه ای است که ارسال کرده اید و از برنامه عقب مانده اند.

en: This is a translation of
fa_IR: این ترجمه ایست از

en: This is indeed my production site
fa_IR: این در واقع سایت تولید من است

en: This is the order in which the languages will be displayed in the language switcher.
fa_IR: این ترتیبی است که در آن زبان ها در بخش سوئیچر زبان سایت نمایش داده می شوند.

en: This job cannot be edited anymore because a newer job for this element exists.
fa_IR: این کار دیگر نمی تواند ویرایش شود زیرا یک کار جدید برای این عنصر وجود دارد.

en: This language selector determines which content to display. You can choose items in a specific language or in all languages. To change the language of the WordPress Admin interface, go to your profile.
fa_IR: این انتخاب‌گر زبان را تعیین می‌کند که کدام محتوا را نمایش دهد. شما می‌توانید موارد را در یک زبان خاص یا در همه زبان‌ها انتخاب کنید. برای سوئیچر زبانرابط کاربری وردپرس به پروفایل خود بروید.

en: This may solve issues like missing languages in the language switcher.
fa_IR: ممکن است حل این مسائل مانند زبان انتخاب زبان از دست رفته.

en: This means that %s isn't yet aware of the problem in the translation and cannot fix it.
fa_IR: این به این معنی است که %s هنوز از مشکل در ترجمه آگاه نیست و نمی تواند آن را حل کند.

en: This message was automatically sent by Translation Management running on %1$s. To stop receiving these notifications contact the system administrator at %2$s.
    
    This email is not monitored for replies.
fa_IR: این پیام به‌طور خودکار توسط مدیریت ترجمه در %1$s ارسال شد. برای توقف دریافت این اعلان‌ها با سرپرست سیستم از طریق %2$s تماس بگیرید.
    
    این ایمیل برای پاسخ بررسی نمی شود.

en: This message was automatically sent by Translation Management running on %1$s. To stop receiving these notifications, go to Notification Settings, or contact the system administrator at %2$s.
    
    This email is not monitored for replies.
fa_IR: این پیام به‌طور خودکار توسط مدیریت ترجمه در %1$s ارسال شد. برای توقف دریافت این اعلان‌ها، به تنظیمات اعلان بروید یا با سرپرست سیستم از طریق %2$s تماس بگیرید.
    
    این ایمیل برای پاسخ بررسی نمی شود.

en: This normally takes a few seconds, but may last up to several minutes of very large databases.
fa_IR: این به طور معمول چند ثانیه طول می کشد، اما ممکن است تا چند دقیقه از پایگاه داده های بسیار بزرگ گذشته شود .

en: This operation copies the content from the original language onto this translation. It's meant for when you want to start with the original content, but keep translating in this language. This button is only enabled when there's no content in the editor.
fa_IR: این عملیات محتوا را از زبان اصلی بر روی این ترجمه کپی می کند. منظور زمانی است که می خواهید با محتوای اصلی شروع کنید، اما ترجمه را با این زبان ادامه دهید. این دکمه فقط زمانی فعال می شود که هیچ محتوایی در ویرایشگر وجود نداشته باشد.

en: This operation will remove WPML's language table and recreate it. You should use it if you just installed WPML and you're not seeing a complete list of available languages.
fa_IR: این عملیات جدول زبان WPML را حذف و مجددا ایجاد خواهد کرد. شما باید آن را اگر شما فقط نصب WPML و شما هنوز در حال دیدن لیست کامل زبان های موجود استفاده کنید.

en: This operation will reset WPML's language tables and reinstall it. Any custom languages that you added will be removed.
fa_IR: این عملیات را WPML را زبان جداول تنظیم مجدد و نصب مجدد آن. هر زبان سفارشی است که اضافه حذف خواهد شد.

en: This operation will synchronize this translation with the original language. When you edit the original, this translation will update immediately. It's meant when you want the content in this language to always be the same as the content in the original language.
fa_IR: این عمل ترجمه را با زبان اصلی همگام می کند. هنگام ویرایش نسخه اصلی ، این ترجمه بلافاصله به روز می شود. منظور این است که وقتی می خواهید محتوا به این زبان همیشه برابر با مطالب موجود در زبان اصلی باشد.

en: This option conflicts with "%1$s".
fa_IR: این گزینه با "%1$s" در تضاد است.

en: This option is not yet available for Multisite installs
fa_IR: این گزینه هنوز برای نصب های شبکه در دسترس نیست

en: This page does not have a language since it's the site's root page.
fa_IR: از آنجا که صفحه سایت ریشه این صفحه زبان ندارد.

en: This page lets you install plugins and update existing plugins. To remove any of these plugins, go to the %splugins%s page and if you have the permission to remove plugins you should be able to do this.
fa_IR: این صفحه به شما امکان نصب افزونه ها و به روز رسانی افزونه های موجود را می دهد. برای حذف هر یک از این افزونه ها، به صفحه %splugins%s بروید و اگر مجوز حذف افزونه ها را دارید، باید بتوانید این کار را انجام دهید.

en: This page that you are editing is being translated right now. If you edit now, some or all of the translation for this page may be missing. It's best to wait until translation completes, then edit and update the translation.
fa_IR: این صفحه را که ویرایش می‌کنید هم اکنون ترجمه می‌شود. اگر اکنون ویرایش کنید، ممکن است برخی از ترجمه‌های این صفحه از دست نرود. بهتر است منتظر بمانید تا ترجمه تمام شود، سپس ترجمه را ویرایش و به‌روز کنید.

en: This page was translated from:
fa_IR: این صفحه از این ترجمه شده است:

en: This plugin has been deactivated as it is now part of the WPML Multilingual CMS plugin. You can safely delete it.
fa_IR: این افزونه غیرفعال شده است. می توانید با خیال راحت آن را حذف کنید.

en: This post is already duplicated.
fa_IR: این نوشته قبلاً کپی شده است.

en: This post is also available in:
fa_IR: این پست همچنین در دسترس است:

en: This post is also available in: %s
fa_IR: این نوشته نیز در این زبان موجود است: %s

en: This screen contains the language settings for your site.
fa_IR: این صفحه حاوی تنظیمات زبان برای سایت شما است.

en: This setting is controlled by a wpml-config.xml file. Click here to unlock and override this setting.
fa_IR: این تنظیم توسط فایل wpml-config.xml کنترل می شود. اینجا را کلیک کنید تا این تنظیم را باز کنید و آن را لغو کنید.

en: This site can use WPML's Advanced Translation Editor, but you did not receive permission to use it. You are still translating with WPML's classic translation editor. Please ask your site's Translation Manager to enable the Advanced Translation Editor for you.
fa_IR: این سایت می تواند از ویرایشگر ترجمه پیشرفته WPML استفاده کند، اما شما اجازه استفاده از آن را دریافت نکردید. شما همچنان در حال ترجمه با ویرایشگر ترجمه کلاسیک WPML هستید. لطفاً از مدیر ترجمه سایت خود بخواهید ویرایشگر ترجمه پیشرفته را برای شما فعال کند.

en: This site is registered on %s as a development site.
fa_IR: این سایت در %s به عنوان یک سایت توسعه ثبت شده است.

en: This site is registered on Toolset.com as a development site.
fa_IR: این سایت در Toolset.com به عنوان یک سایت توسعه ثبت شده است.

en: This site is registered on wpml.org as a development site.
fa_IR: هر %d دقیقه

en: This site is using %s plugin, which is not paid for. After receiving a refund, you should remove this plugin from your sites. Using unregistered plugins means that you are not receiving stability and security updates and will ultimately lead to problems running the site.
fa_IR: این سایت از افزونه %s استفاده می کند که برای آن پولی پرداخت نمی شود. پس از دریافت بازپرداخت، باید این افزونه را از سایت های خود حذف کنید. استفاده از افزونه های ثبت نشده به این معنی است که به روز رسانی های پایداری و امنیتی را دریافت نمی کنید و در نهایت منجر به مشکلاتی در اجرای سایت می شود.

en: This site is using the %s plugin, which has not been paid for. After receiving a refund, you should remove this plugin from your sites. Using unregistered plugins means you are not receiving stability and security updates and will ultimately lead to problems running the site.
fa_IR: این سایت از افزونه %s استفاده می کند که هزینه آن پرداخت نشده است. پس از دریافت بازپرداخت، باید این افزونه را از سایت های خود حذف کنید. استفاده از افزونه های ثبت نشده به این معنی است که به روز رسانی های پایداری و امنیتی را دریافت نمی کنید و در نهایت منجر به مشکلاتی در اجرای سایت می شود.

en: This stuff is actually important. Please follow the video to send a test translation. Then, you can dismiss this message. Thank you!
fa_IR: این چیزها در واقع مهم است. لطفا برای ارسال ترجمه آزمایشی ویدیو را دنبال کنید. سپس، می توانید این پیام را رد کنید. متشکرم!

en: This term has additional meta fields:
fa_IR: این واژه دارای زمینه های متا اضافی است:

en: This text appears before the list of languages. Your text needs to include the string %s which is a placeholder for the actual links.
fa_IR: این متن قبل از لیست زبانها نمایش داده می شود. متن شما باید شامل رشته %s باشد که یک نگهدارنده محل برای لینک واقعی است.

en: This translation is currently in the trash. You need to either %1$s or %2$s it in order to continue.
fa_IR: این ترجمه در حال حاضر در سطل زباله است. برای ادامه باید %1$s یا %2$s آن را انجام دهید.

en: This translation job is overdue by %s day. | This translation job is overdue by %s days.
fa_IR[0]: این کار ترجمه از روز %s به پایان رسیده است.
fa_IR[1]: این کار ترجمه از روز %s به پایان رسیده است.

en: This version of WPML includes major updates and improvements.
fa_IR: این نسخه از WPML بهبود و به روز رسانی عمده شامل.

en: This version of WPML will only receive security fixes for the next 12 months
fa_IR: این نسخه از WPML فقط رفع امنیتی را برای 12 ماه آینده دریافت خواهد کرد

en: This warning will disappear once this issue is fixed.
fa_IR: پس از اين موضوع ثابت شده است این اخطار ناپدید می شوند.

en: This week %1$s had the following %2$s translation updates
fa_IR: این هفته %1$s به‌روزرسانی‌های ترجمه %2$s زیر را داشت

en: This will assign the same taxonomy terms as the source for each post translation.
fa_IR: این همان شرایط طبقه بندی به عنوان منبع برای هر ترجمه پست را اختصاص دهید.

en: This will be the last version of WPML which works with the currently installed PHP version
fa_IR: این آخرین نسخه WPML خواهد بود که با نسخه PHP در حال حاضر نصب شده است

en: This will change the settings of your language switchers %s to their defaults as set by the theme. Please note that some switchers may be removed and others may be added.
fa_IR: این تنظیمات تعویض کنندگان زبان %s را به صورت پیش فرض تنظیم شده توسط قالب تغییر می دهد. لطفاً توجه داشته باشید که برخی ممکن است حذف شوند و برخی دیگر نیز اضافه شوند.

en: This will check for comments that have a language different than the content they belong to. If found, we can delete these comments for you. We call these 'orphan comments'.
fa_IR: این نظر که زبان های مختلف از محتوای آنها متعلق به بررسی خواهد شد. اگر در بر داشت، ما این نظر برای شما می توانید حذف کنید. تماس با ما نظرات یتیم این'.

en: Time
fa_IR: زمان

en: Title
fa_IR: عنوان

en: To
fa_IR: به

en: To add categories that already exist in other languages go to the <a%s>category management page</a>
fa_IR: برای اضافه کردن دسته بندی برای زبان هایی که ایجاد کرده اید به <a%s>صفحه مدیریت دسته بروید</a>

en: To easily translate %s, you need to add the following WPML components:
fa_IR: برای ترجمه آسان %s شما باید اجزای WPML زیر را اضافه کنید:

en: To enable it, either you or your host will need to open your website's php.ini file and either:
fa_IR: برای فعال کردن آن، شما یا میزبان شما باید فایل php.ini وب سایت خود را باز کنید و یا:

en: To ensure and improve the security of your website, WPML makes use of the
fa_IR: برای اطمینان و بهبود امنیت وب سایت خود، WPML استفاده می کند از

en: To fix this problem, you need to tell WPML how these fields are encoded, so that WPML can decode them before sending for translation.
fa_IR: برای رفع این مشکل، باید به WPML بگویید که این فیلدها چگونه کدگذاری می شوند، تا WPML بتواند قبل از ارسال برای ترجمه، آنها را رمزگشایی کند.

en: To fix, open "%s" and set the "default locale" values as shown above.
fa_IR: برای رفع، "%s" را باز کنید و مقادیر "محلی پیش فرض" را مطابق شکل بالا تنظیم کنید.

en: To install and update %s, please %sregister%s %s for this site.
fa_IR: برای نصب و به‌روزرسانی %s، لطفاً %s%s %s را برای این سایت ثبت کنید.

en: To learn more, please visit our documentation page about %s.
fa_IR: برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا از صفحه اسناد ما در مورد %s دیدن کنید.

en: To prevent conflicts with WPML, we have deactivated your outdated WPML Page Builders plugin. Please update and reactivate it to continue receiving compatibility updates for your page builders as they become available.
fa_IR: برای جلوگیری از درگیری با WPML، افزونه WPML Page Builders قدیمی شما را غیرفعال کرده ایم. لطفاً برای ادامه دریافت به‌روزرسانی‌های سازگاری برای سازندگان صفحه خود، آن را به‌روزرسانی و دوباره فعال کنید.

en: To re-enable it, please empty the basket or send it for translation.
fa_IR: برای دوباره فعال کردن آن، لطفا سبد را خالی کنید یا آن را برای ترجمه ارسال کنید.

en: To see more items, use the filter and narrow down the search. %s
fa_IR: برای مشاهده موارد بیشتر، از فیلتر استفاده کنید و جستجو را محدود کنید. %s

en: To select different update channels (beta, development) you must update your existing products to their most recent stable versions.
fa_IR: برای انتخاب کانال‌های به‌روزرسانی مختلف (بتا، توسعه) باید محصولات موجود خود را به آخرین نسخه‌های پایدار خود به‌روزرسانی کنید.

en: To send content for translation to %1$s, you need to have an %1$s account.
fa_IR: برای ارسال محتوا برای ترجمه به %1$s، باید یک حساب %1$s داشته باشید.

en: To send content to translation first make sure "%s" is authenticated or you have at least one translator.
fa_IR: برای ارسال محتوا به ترجمه ابتدا مطمئن شوید که "%s" احراز هویت شده است یا حداقل یک مترجم دارید.

en: To send content to translation first make sure you either have %1$s or an %2$s.
fa_IR: برای ارسال محتوا به ترجمه، ابتدا مطمئن شوید که %1$s یا %2$s دارید.

en: To stop receiving notifications, log-in to %s and change your preferences.
fa_IR: برای توقف دریافت اعلان‌ها، به %s وارد شوید و تنظیمات برگزیده خود را تغییر دهید.

en: To synchronize values for translations, you need to enable WPML's Translation Management module.
fa_IR: برای همگام سازی ارزش برای ترجمه شما ماژول مدیریت ترجمه WPML را فعال کنید.

en: To translate other content, select your items for translation and your preferred translation options below.
fa_IR: برای ترجمه مطالب دیگر، موارد خود را برای ترجمه و گزینه های ترجمه ترجیحی خود را در زیر انتخاب کنید.

en: To translate taxonomy labels and slug you need %s plugin.
fa_IR: برای ترجمه برچسب های طبقه بندی و نامک نیاز به افزونه %s دارید.

en: To translate those jobs, go to
fa_IR: برای ترجمه آن مشاغل ، به این قسمت بروید

en: To translate your content, go to %1$s. Or, go to the %2$s tab to automatically translate your content in bulk.
fa_IR: برای ترجمه محتوای خود، به %1$s بروید. یا برای ترجمه خودکار محتوای خود به صورت انبوه، به برگه %2$s بروید.

en: To which version should I update?
fa_IR: به کدام نسخه آپدیت کنم؟

en: Today %1$s had the following %2$s translation updates
fa_IR: امروز %1$s به‌روزرسانی‌های ترجمه %2$s زیر را داشت

en: Toggle: Content
fa_IR: تغییر: محتوا

en: Toggle: Title
fa_IR: ترکیب فایل های فونت گوگل

en: Toolset API server
fa_IR: سرور API مجموعه ابزار

[ctx: Tooltip: Auto sign-in and sign-out users from all domains]
en: It requires a call to each of the site's language domains on both log-in and log-out, so there's a small performance penalty to using it.
fa_IR: برای ورود به سیستم و خروج از آن، به هر یک از دامنه های سایت نیاز به تماس دارد، بنابراین یک مجازات عملکرد کم برای استفاده از آن وجود دارد.

[ctx: Tooltip: Auto sign-in and sign-out users from all domains]
en: This feature allows the theme and plugins to work correctly when on sites that use languages in domains.
fa_IR: این ویژگی اجازه می دهد تا قالب و افزونه ها در سایتهایی که از زبان ها در دامنه استفاده می کنند، به درستی کار کنند.

en: Total
fa_IR: مجموع

en: Translatable
fa_IR: قابل ترجمه

en: Translatable custom posts linking
fa_IR: قابل ترجمه پست سفارشی کردن

en: Translatable taxonomies linking
fa_IR: قابل ترجمه يکديگر، ارتباط

en: Translate
fa_IR: ترجمه

en: Translate (this will include the slug in the translation and not create it automatically from the title)
fa_IR: ترجمه (این شامل نامک در ترجمه است و آن را به صورت خودکار از عنوان ایجاد نمی کند)

en: Translate Link Targets
fa_IR: ترجمه اهداف لینک

en: Translate content myself
fa_IR: مطالب را خودم ترجمه کنم

en: Translate existing media in all languages
fa_IR: رسانه های موجود را در تمام زبان ها ترجمه کنید

en: Translate independently
fa_IR: ترجمه مستقل

en: Translate menu strings and URLs for:
fa_IR: منوی رشته ها و آدرس های اینترنتی برای ترجمه:

en: Translate other content
fa_IR: ترجمه مطالب دیگر

en: Translate selected content
fa_IR: ترجمه مطالب انتخاب شده

en: Translate selected strings
fa_IR: رشته های انتخاب شده را ترجمه کنید

en: Translate this Document
fa_IR: ترجمه این سند

en: Translated by
fa_IR: ترجمه توسط :

en: Translated by:
fa_IR: ترجمه شده توسط:

en: Translated documents options
fa_IR: تنظیمات اسناد ترجمه شده

en: Translated post
fa_IR: پست ترجمه شده

en: Translating %1$s? Use the %2$s table for easier translation.
fa_IR: ترجمه %1$s? برای ترجمه آسان‌تر از جدول %2$s استفاده کنید.

en: Translating content created with page builders
fa_IR: ترجمه محتوا ایجاد شده توسط سازندگان صفحه

en: Translating media. %d left
fa_IR: ترجمه رسانه. %d چپ

en: Translating media: done!
fa_IR: ترجمه رسانه: انجام شد!

en: Translation
fa_IR: ترجمه

en: Translation (incomplete) saved.
fa_IR: ترجمه (ناقص) ذخیره شده است.

en: Translation (new)
fa_IR: ترجمه (جدید)

en: Translation Basket
fa_IR: سبد ترجمه

en: Translation Dashboard
fa_IR: داشبورد ترجمه

en: Translation Editor
fa_IR: ویرایشگر ترجمه

en: Translation Feedback
fa_IR: بازخورد ترجمه

en: Translation Feedback button on front-end:
fa_IR: دکمه بازخورد ترجمه در Front-end:

en: Translation Management
fa_IR: مدیریت ترجمه

en: Translation Management System
fa_IR: سیستم مدیریت ترجمه

en: Translation Mode
fa_IR: حالت ترجمه

en: Translation Notifications
fa_IR: نوتیفیکیشن ترجمه

en: Translation Priorities
fa_IR: اولویت های ترجمه

en: Translation Priority
fa_IR: اولویت ترجمه

en: Translation Proxy error
fa_IR: خطای پروکسی ترجمه

en: Translation Service
fa_IR: خدمات ترجمه

en: Translation Service will deliver translations automatically using XML-RPC
fa_IR: سرویس ترجمه به طور خودکار با استفاده از XML-RPC ترجمه می کند

en: Translation Services
fa_IR: سرویس های ترجمه

en: Translation added:
fa_IR: ترجمه اضافه شده:

en: Translation cancelled.
fa_IR: ترجمه لغو شده اشت.

en: Translation complete
fa_IR: ترجمه کامل شده است

en: Translation entry not found for: %d
fa_IR: ترجمه محتوا یافت نشد برای: %d

en: Translation fixed
fa_IR: ترجمه ثابت

en: Translation has already been synchronized, no need to check its status
fa_IR: ترجمه قبلاً هماهنگ شده است، نیازی به بررسی وضعیت آن نیست

en: Translation has been cancelled
fa_IR: ترجمه لغو شده است

en: Translation has been removed by admin
fa_IR: ترجمه توسط مدیر حذف شده است

en: Translation in progress
fa_IR: ترجمه در پردازش

en: Translation is cancelled, no need to check its status
fa_IR: ترجمه لغو شده است، بدون نیاز به بررسی وضعیت آن

en: Translation is complete
fa_IR: ترجمه تکمیل شده است

en: Translation is ready to download, no need to check its status
fa_IR: ترجمه آماده دانلود است، بدون نیاز به بررسی و وضعیت آن

en: Translation is ready, no need to check its status
fa_IR: ترجمه آماده است، نیازی به بررسی وضعیت آن نیست

en: Translation jobs for:
fa_IR: کار ترجمه برای:

[ctx: Translation jobs list]
en: %s completed
fa_IR: %s تکمیل شد

en: Translation languages
fa_IR: زبان های ترجمه

en: Translation needs update
fa_IR: ترجمه نیاز به بروز رسانی دارد

en: Translation of
fa_IR: ترجمه از

en: Translation of %1$s
fa_IR: ترجمه %1$s

en: Translation of job %s has been uploaded and completed.
fa_IR: ترجمه شغل %s آپلود و تکمیل شده است.

en: Translation options
fa_IR: گزینه های ترجمه

en: Translation pickup mode
fa_IR: حالت پیکاپ ترجمه

en: Translation preferences
fa_IR: اولویت های ترجمه

en: Translation rating
fa_IR: رتبه ترجمه

en: Translation ready to download
fa_IR: ترجمه آماده برای دانلود

en: Translation requests cancelled.
fa_IR: لغو درخواست ترجمه.

en: Translation saved.
fa_IR: ترجمه ذخیره شد.

en: Translation status
fa_IR: وضعیت ترجمه

en: Translation to
fa_IR: ترجمه به

en: Translation to:
fa_IR: ترجمه به:

en: Translation updated:
fa_IR: ترجمه به روز شده:

en: Translation updates for %1$s for %2$s
fa_IR: به‌روزرسانی‌های ترجمه برای %1$s برای %2$s

en: Translation updates for %1$s until %2$s
fa_IR: به‌روزرسانی‌های ترجمه برای %1$s تا %2$s

en: Translation:
fa_IR: ترجمه:

en: Translations
fa_IR: ترجمه ها

en: Translations downloaded
fa_IR: ترجمه ها دانلود شدند

en: Translations may delay because translators did not receive notifications
fa_IR: ترجمه ممکن است تاخیر ایجاد کند چون مترجمان اطلاعیه دریافت نکرده اند

en: Translations of taxonomy %1$s labels and slug
fa_IR: ترجمه اصطلاحات %1$s برچسب ها برچسب و نامک

en: Translations queue
fa_IR: صف ترجمه

en: Translations:
fa_IR: ترجمه ها:

en: Translator
fa_IR: مترجم

en: Translator %1$s has resigned from the translation job "%2$s" for %3$s to %4$s.%5$sView translation jobs: %6$s
fa_IR: مترجم %1$s از کار ترجمه "%2$s" برای %3$s به %4$s استعفا داده است.%5$sمشاهده مشاغل ترجمه: %6$s

en: Translator assigned
fa_IR: مترجم تعیین شد

en: Translator has completed translation job for %s
fa_IR: مترجم کار ترجمه را برای %s تکمیل کرده است

en: Translator has resigned from job on %s
fa_IR: مترجم از کار بر روی %s استعفا داده است

en: Translator has updated translation job for %s
fa_IR: مترجم کار ترجمه را برای %s به روز کرده است

en: Translator job canceled for %s
fa_IR: کار مترجم برای %s لغو شد

en: Translator job updated for %s
fa_IR: شغل مترجم برای %s به روز شد

en: Translator replied
fa_IR: مترجم پاسخ داد

en: Translators
fa_IR: مترجمان

en: Translators Tab
fa_IR: برگه مترجمان

en: Trash
fa_IR: زباله

en: Troubleshooting
fa_IR: عیب یابی

en: Try again
fa_IR: دوباره امتحان کنید

en: Try one of the %s
fa_IR: یکی از %s را امتحان کنید

en: Type
fa_IR: تایپ

en: Type a post title
fa_IR: عنوان پست را تایپ کنید

en: URL rewriting is not enabled in your web server.
fa_IR: بازنویسی URL در وب سرور شما فعال نشده است.

en: URLs for menus will be updated
fa_IR: آدرس های اینترنتی برای منوها به روز می شوند

en: UUID already exists
fa_IR: UUID از قبل وجود دارد

en: Unable to invalidate this service. Please contact WPML support.
fa_IR: قادر به لغو این سرویس نیست. لطفا با پشتیبانی WPML تماس بگیرید.

en: Unable to remove relationship!
fa_IR: قادر به حذف رابطه نیست!

en: Uncategorized
fa_IR: دسته بندی نشده

en: Undefined
fa_IR: تعریف نشده

en: Unknown remote translation service
fa_IR: خدمات ترجمه از راه دور ناشناخته

en: Unknown repository
fa_IR: مخزن ناشناخته

en: Unknown reviewer
fa_IR: ناظر بررسی

en: Unknown string Package
fa_IR: بسته رشته ناشناخته

en: Unregister %s from this site
fa_IR: %s را از این سایت لغو ثبت کنید

en: Until now, your site was set to display "all blog posts", even if they are not translated. That feature is now replaced with a better and more complete translation mode.
fa_IR: تا به حال، سایت شما برای نمایش "تمام پستهای وبلاگ" تنظیم شده است، حتی اگر آنها ترجمه نشوند. این ویژگی اکنون با یک حالت ترجمه بهتر و کامل تر جایگزین شده است.

en: Untranslated URL %s
fa_IR: URL بدون ترجمه %s

en: Untranslated URLs for menus
fa_IR: URL های ترجمه نشده برای منوها

en: Untranslated string %s
fa_IR: رشته های ترجمه نشده %s

en: Untranslated strings for menus
fa_IR: رشته های بدون ترجمه برای منوها

en: Update
fa_IR: به روزرسانی

en: Update %1$s menu option to %2$s
fa_IR: گزینه منوی %1$s را به %2$s به‌روزرسانی کنید

en: Update %s translation
fa_IR: به روز رسانی ترجمه %s

en: Update Plugin
fa_IR: به روز رسانی پلاگین

en: Update Taxonomy Hierarchy
fa_IR: به روز رسانی سلسله مراتب طبقه بندی

en: Update Translation Priority
fa_IR: اولویت ترجمه را به روز کنید

en: Update URL to %s
fa_IR: به روز رسانی URL به %s

en: Update credentials
fa_IR: اعتبارنامه را به روز کنید

en: Update needed for WPML Page Builders plugin
fa_IR: به‌روزرسانی برای افزونه WPML Page Builders مورد نیاز است

en: Update term names
fa_IR: بهنگام سازی نامها مدت

en: Updated / Translated
fa_IR: آپدیت شده / ترجمه شده

en: Updated Name
fa_IR: نام بروزرسانی شده

en: Updates channel:
fa_IR: کانال بروزرسانی:

en: Updating
fa_IR: بروز رسانی

en: Updating %s
fa_IR: در حال به روز رسانی %s

en: Updating the plugins on your site. Please don't close this page or navigate away.
fa_IR: به روز رسانی افزونه ها در سایت شما لطفاً این صفحه را نبندید یا دور نروید.

en: Upgrade
fa_IR: ارتقاء

en: Upgrade your account
fa_IR: حساب خود را ارتقا دهید

en: Upload
fa_IR: آپلود

en: Upload dir is not writable
fa_IR: پوشه آپلود قابل نوشتن است

en: Upload directory cannot be created. Check your permissions.
fa_IR: آپلود دایرکتوری نمی تواند ایجاد شود. مجوزهای خود را بررسی کنید.

en: Uploads
fa_IR: آپلودها

[ctx: Use Translation Editor notice 1/3]
en: You are using DIVI theme, and you have chosen to use the standard editor for translating content.
fa_IR: شما از موضوع DIVI استفاده می کنید و شما انتخاب کرده اید که از ویرایشگر استاندارد برای ترجمه محتوای استفاده کنید.

[ctx: Use Translation Editor notice 2/3]
en: Some functionalities may not work properly. We encourage you to switch to use the Translation Editor.
fa_IR: برخی از قابلیت ها ممکن است به درستی کار نکند. ما شما را تشویق می کنیم که از ویرایشگر ترجمه استفاده کنید.

[ctx: Use Translation Editor notice 2/3]
en: You can find more information here: %s
fa_IR: شما می توانید اطلاعات بیشتری در اینجا پیدا کنید: %s

en: Use WPML's Translation Editor
fa_IR: از ویرایشگر ترجمه WPML استفاده کنید

en: Use WPML's Translation Editor to translate:
fa_IR: از ویرایشگر ترجمه WPML برای ترجمه استفاده کنید:

en: Use directory for default language
fa_IR: از دایرکتوری برای زبان پیش فرض استفاده کنید

en: Use the WordPress Editor to translate:
fa_IR: از ویرایشگر وردپرس برای ترجمه استفاده کنید:

en: Use this feature when you want to reset your translation process. All your existing translations will remain unchanged. Any translation work that is currently in progress will be stopped.
fa_IR: زمانی که می خواهید فرآیند ترجمه خود را بازنشانی کنید، از این ویژگی استفاده کنید. همه ترجمه های موجود شما بدون تغییر باقی می مانند. هر کار ترجمه ای که در حال حاضر در حال انجام است متوقف خواهد شد.

[ctx: Used before the last element of a three or more elements list]
en: , and
fa_IR: , و

[ctx: Used between elements of a two elements list]
en: and
fa_IR: و

en: User not found
fa_IR: کاربر یافت نشد

en: Valid
fa_IR: اعتبار سنجی

en: Validate on save
fa_IR: اعتبارسنجی هنگام ذخیره سازی

[ctx: Verb]
en: Copy
fa_IR: کپی

en: Version
fa_IR: نگارش

en: Video: DailyMotion URL
fa_IR: ویدیو: آدرس DailyMotion URL

en: Video: External hosted
fa_IR: ویدئو: میزبان خارجی

en: Video: Link
fa_IR: ویدیو: لینک

en: Video: Self hosted
fa_IR: ویدئو: میزبانی خود

en: Video: Vimeo URL
fa_IR: ویدیو: آدرس ویمیو

en: Video: Vimeo link
fa_IR: ویدیو: لینک ویمیو

en: Video: Youtube URL
fa_IR: لینک Youtube : ویدیو

en: Video: embed code
fa_IR: ویدیو: کد جاسازی شده

en: View
fa_IR: مشاهده

en: View %s
fa_IR: نمایش %s

en: View original
fa_IR: نمایش اصلی

en: View post
fa_IR: مشاهده نوشته

en: View translation jobs
fa_IR: نمایش کارهای ترجمه

en: Visit
fa_IR: بازدید

en: WP Menus Sync
fa_IR: هماهنگ سازی فهرست ها

en: WPML 3.2 release notes
fa_IR: نکات انتشار WPML 3.2

en: WPML 3.9 changes the way it works with ICanLocalize. This requires WPML to move to a new interface with ICanLocalize.
fa_IR: WPML 3.9 نحوه کار با ICanLocalize را تغییر می دهد. این نیاز به WPML برای انتقال به یک رابط جدید با ICanLocalize دارد.

en: WPML API server
fa_IR: سرور WPML API

en: WPML Job ID
fa_IR: شناسه کار WPML

en: WPML Language Switcher
fa_IR: تغییر زبان WPML

en: WPML Minimum Requirements
fa_IR: حداقل نیازهای WPML

en: WPML Multilingual CMS
fa_IR: افزونه WPML

en: WPML Multilingual CMS | <a href="https://wpml.org">Documentation</a> | <a href="https://wpml.org/version/wpml-4-5-5/">WPML 4.5.5 release notes</a>
fa_IR: افزونه چند زبانه کردن وب سایت وردپرس <a href="https://wpml.org">اسناد</a> |

en: WPML Network Setup
fa_IR: راه اندازی شبکه WPML

en: WPML Notification Settings
fa_IR: تنظیمات نوتیفیکیشن چند زبانه

en: WPML Settings
fa_IR: تنظیمات WPML

en: WPML Setup
fa_IR: راه اندازی WPML

en: WPML Site Languages section
fa_IR: بخش زبان وب‌سایت WPML

en: WPML Support
fa_IR: پشتیبانی از WPML

en: WPML Translation Jobs Migration
fa_IR: مهاجرت مشاغل ترجمه WPML

en: WPML Translation Management Dashboard
fa_IR: داشبورد مدیریت ترجمه WPML

en: WPML Translation Management is enabled but not effective. It is not compatible with  <a href="%s">WPML</a> versions prior 2.0.5.
fa_IR: مدیریت ترجمه WPML فعال است اما موثر نیست. این سازگار با نسخه های <a href="%s">WPML</a> قبل از 2.0.5 نیست.

en: WPML Translation Management is enabled but not effective. It requires %s in order to work.
fa_IR: مدیریت ترجمه WPML فعال است اما موثر نیست. برای کار به %s نیاز دارد.

en: WPML Translation Management is enabled but not effective. It requires <a href="%s">WPML</a> in order to work.
fa_IR: مدیریت ترجمه WPML فعال است اما موثر نیست. برای کار به <a href="%s">WPML</a> نیاز دارد.

en: WPML Translation Management is enabled but not effective. Please finish the installation of WPML first.
fa_IR: مدیریت ترجمه WPML فعال است اما موثر نیست. لطفا ابتدا نصب WPML را پایان دهید.

en: WPML Translation Management is now included in WPML Multilingual CMS.
fa_IR: مدیریت ترجمه WPML اکنون در CMS چند زبانه WPML گنجانده شده است.

en: WPML Translation Management requires the following PHP extensions and settings:
fa_IR: مدیریت ترجمه WPML نیاز به افزودنی پی اچ پی و تنظیمات زیر دارد:

en: WPML Translation Management will send the email address and name of each manager and assigned translator as well as the content itself to Advanced Translation Editor and to the translation services which are used.
fa_IR: مدیریت ترجمه WPML آدرس ایمیل و نام هر مدیر و مترجم اختصاص داده شده و همچنین خود محتوا را برای ویرایشگر ترجمه پیشرفته و خدمات ترجمه مورد استفاده ارسال می کند.

en: WPML Translator Settings
fa_IR: تنظیمات مترجم WPML

en: WPML Update is Incomplete
fa_IR: به روز رسانی WPML ناقص است

en: WPML added this item because it's linked to another in the basket. If you wish, you can manually remove it.
fa_IR: WPML این مورد را اضافه کرد زیرا به دیگری در سبد پیوند داده شده است. در صورت تمایل می توانید آن را به صورت دستی حذف کنید.

en: WPML admin screens require JavaScript in order to display. JavaScript is currently off in your browser.
fa_IR: WPML: مدیریت صفحه نمایش نیاز به جاوا اسکریپت به منظور نمایش. جاوا اسکریپت در حال حاضر خاموش در مرورگر خود است.

en: WPML allows you to easily translate your site's taxonomies. Only taxonomies marked as translatable will be available for translation. Select the taxonomy in the dropdown menu and then use the list of taxonomy terms that appears to translate them.
fa_IR: WPML به شما امکان می دهد به راحتی طبقه بندی سایت خود را ترجمه کنید. فقط طبقهبندیهایی که به عنوان ترجمه قابل مشاهده هستند، برای ترجمه قابل دسترس خواهند بود. طبقه بندی را در منوی کشویی انتخاب کنید و سپس از لیست اصطلاحات طبقه بندی که به نظر می رسد آنها را ترجمه کنید، استفاده کنید.

en: WPML can automatically redirect visitors according to browser language.
fa_IR: WPML می تواند به طور خودکار بازدید کنندگان را مطابق با زبان مرورگر هدایت کند.

en: WPML can't be functional because it requires a disabled PHP extension!
fa_IR: WPML نمی تواند کارآمد باشد زیرا به یک پسوند PHP غیر فعال نیاز دارد.

en: WPML can't find the translation service. Please contact WPML Support or your translation service provider.
fa_IR: WPML نمی تواند سرویس ترجمه را پیدا کند. لطفا با پشتیبانی WPML یا ارائه دهنده خدمات ترجمه خود تماس بگیرید.

en: WPML can't run normally. There is an installation or server configuration problem. %1$sShow details%2$s
fa_IR: WPML نمی تواند به طور عادی اجرا شود. مشکل نصب یا پیکربندی سرور وجود دارد. %1$sنمایش جزئیات%2$s

en: WPML cannot be activated together with these older plugins:
fa_IR: WPML همراه با افزونه های قدیمی تر این فعال نمی باشد

en: WPML cannot communicate with the remote translation service. Please make sure WPML Translation Management is active.
fa_IR: WPML نمی تواند با خدمات ترجمه از راه دور ارتباط برقرار کند. لطفا مطمئن شوید مدیریت ترجمه WPML فعال است.

en: WPML cannot load the list of translation services. This can be a connection problem. Please wait a minute and reload this page.
     If the problem continues, please contact WPML support.
fa_IR: WPML نمی تواند لیست خدمات ترجمه را بارگیری کند. این می تواند یک مشکل اتصال باشد. لطفا یک دقیقه صبر کنید و این صفحه را دوباره بارگیری کنید.
     اگر مشکل ادامه داشت، لطفاً با پشتیبانی WPML تماس بگیرید.

en: WPML cannot send some of the content to translation
fa_IR: WPML نمی تواند بخشی از محتوا را به ترجمه ارسال کند

en: WPML cannot send these documents to translation because the Advanced Translation Editor is not fully set-up yet.
fa_IR: WPML نمی تواند این اسناد را به ترجمه ارسال کند زیرا ویرایشگر ترجمه پیشرفته هنوز به طور کامل راه اندازی نشده است.

en: WPML capabilities
fa_IR: قابلیت های WPML

en: WPML completed updating the translations history. Next, please visit the %s and click on the button to "Check status and get translations".
fa_IR: WPML به‌روزرسانی تاریخچه ترجمه‌ها را تکمیل کرد. در مرحله بعد، لطفاً از %s دیدن کنید و روی دکمه "بررسی وضعیت و دریافت ترجمه" کلیک کنید.

en: WPML could not create a cache directory in %s
fa_IR: WPML نمی تواند یک دایرکتوری کش در %s ایجاد کند

en: WPML could not load configuration files, which your site needs.
fa_IR: WPML نمی تواند پرونده های پیکربندی مورد نیاز سایت شما را بارگیری کند.

en: WPML could not send notification emails to the translators, telling them about the new work from you.
fa_IR: WPML نمی‌تواند ایمیل‌های اعلان را برای مترجم‌ها ارسال کند و به آنها درباره کار جدید شما بگوید.

en: WPML could not write in the cache directory: %s
fa_IR: WPML نمیتواند در دایركتوری کش چیزی را بنویسد : %s

en: WPML didn't manage to translate this page.
fa_IR: WPML موفق به ترجمه این صفحه نشد.

en: WPML flag
fa_IR: پرچم WPML

en: WPML found some remote jobs on your site that must be migrated in order to work with WPML %s. You might not be able to access some of the WPML administration pages until this migration is fully completed.
fa_IR: WPML چند کار راه دور در سایت شما پیدا کرد که برای کار با WPML %s باید منتقل شوند. ممکن است نتوانید به برخی از صفحات مدیریت WPML دسترسی داشته باشید تا زمانی که این انتقال به طور کامل انجام شود.

en: WPML has been activated for the selected site.
fa_IR: WPML برای سایت انتخاب شده فعال شده است.

en: WPML has been deactivated for the selected site.
fa_IR: WPML غیر فعال شده است که برای سایت انتخاب شده باشد.

en: WPML has been reset for the selected site.
fa_IR: WPML برای سایت انتخاب شده بازیابی شده است.

en: WPML is automatically translating published %s.
fa_IR: WPML به طور خودکار %s منتشر شده را ترجمه می کند.

en: WPML is disabled because it requires WordPress version 4.4 or above.
fa_IR: افزونه WPML غیرفعال شده است زیرا نیازمند وردپرس نسخه 4.4 به بالا است.

en: WPML is missing some records in the languages tables and it cannot fully work until this issue is fixed.
fa_IR: WPML از دست رفته برخی از سوابق در جداول زبان است و تا زمانی که این موضوع ثابت شده است آن را به طور کامل کار نمی.

en: WPML is translating your content automatically. You can monitor the progress in the admin bar.
fa_IR: WPML محتوای شما را به صورت خودکار ترجمه می کند. شما می توانید پیشرفت را در نوار مدیریت نظارت کنید.

en: WPML language settings
fa_IR: تنظیمات زبان WPML

en: WPML lets each user choose the admin language, unrelated of the language in which visitors will see the front-end of the site.
fa_IR: WPML به هر کاربر اجازه می‌دهد زبان مدیریت را انتخاب کند، بدون اینکه ارتباطی با زبانی که بازدیدکنندگان قسمت جلویی سایت را در آن ببینند.

en: WPML lets you open these pages for feedback, so that visitors can tell you if they notice anything wrong.
fa_IR: WPML به شما این امکان را می دهد که این صفحات را برای بازخورد باز کنید، به طوری که بازدیدکنندگان می توانند به شما بگویند که هر چیزی اشتباه را متوجه شوند..

en: WPML love
fa_IR: عشق WPML

en: WPML needs to load configuration files, which tell it how to translate your theme and the plugins that you use. If there's a problem, use the Retry button. If the problem continues, contact WPML support, show the error details and we'll help you resolve it.
fa_IR: WPML نیاز به بارگذاری فایل های پیکربندی دارد که به شما این امکان را می دهد که تم و افزونه هایی که استفاده می کنید را ترجمه کنید. اگر یک مشکل وجود دارد، از دکمه مجدد استفاده کنید. در صورت ادامه مشکل، با پشتیبانی WPML تماس بگیرید، جزئیات خطا را نشان دهید و ما به شما در حل آن کمک خواهیم کرد.

en: WPML needs to update its table of translation jobs, so that your site can continue receiving completed translations. This process will take a few minutes and does not modify content or translations in your site.
fa_IR: WPML باید جدول کارهای ترجمه خود را به روز کند تا سایت شما بتواند به دریافت ترجمه های تکمیل شده ادامه دهد. این فرآیند چند دقیقه طول می کشد و محتوا یا ترجمه های سایت شما را تغییر نمی دهد.

en: WPML needs to update your connection to ICanLocalize, but could not complete the change.
fa_IR: WPML باید اتصال شما را به ICanLocalize به روز کند، اما نتوانست تغییر را کامل کند.

en: WPML needs to upgrade the post's media information.
fa_IR: WPML نیاز به ارتقاء اطلاعات رسانه های پست دارد.

en: WPML requires database upgrade
fa_IR: WPML نیاز به ارتقاء پایگاه داده

en: WPML sent emails to the translators, telling them about the new work from you.
fa_IR: WPML ایمیل هایی را برای مترجمان ارسال کرد و در مورد کار جدید شما به آنها گفت.

en: WPML settings
fa_IR: تنظیمات WPML

en: WPML support
fa_IR: پشتیبانی از WPML

en: WPML tried to translate this page three times and failed. To get it fixed, contact %s
fa_IR: WPML سه بار سعی کرد این صفحه را ترجمه کند و شکست خورد. برای رفع آن، با %s تماس بگیرید

en: WPML updated your connection to ICanLocalize. You can continue sending content to translation.
fa_IR: WPML اتصال شما را به ICanLocalize به روز کرد. می توانید به ارسال محتوا برای ترجمه ادامه دهید.

en: WPML uses cookies to identify the visitor’s current language, the last visited language and the language of users who have logged in.
fa_IR: WPML از کوکی ها برای شناسایی زبان فعلی بازدید کننده، آخرین زبان بازدید شده و زبان کاربرانی که به سیستم وارد شده اند، استفاده می کند.

en: WPML will be deactivated
fa_IR: WPML غیر فعال می شود

en: WPML will copy %s from %s when you save this post.
fa_IR: هنگام ذخیره این پست ، WPML %s از %s را کپی می کند.

en: WPML will copy this field from %s when you save this post.
fa_IR: هنگامی که شما این پست را ذخیره WPML این قسمت از %s کپی کنید.

en: WPML will include a language switcher on the WordPress login page. To change this, go to %s.
fa_IR: WPML شامل یک سوئیچر زبان در صفحه ورود به وردپرس است. برای تغییر این مورد، به %s بروید.

en: WPML will no longer synchronize this %s with the original content.
fa_IR: WPML دیگر این %s را با محتوای اصلی هماهنگ نمیکند.

en: WPML will reset all language information to its default values. Any languages that you added or edited will be lost.
fa_IR: WPML تمام اطلاعات زبان را در مقادیر پیش فرض خود تنظیم مجدد می کند. هر زبانی که اضافه یا ویرایش کرده باشید از بین خواهد رفت.

en: WPML → Settings → Translation notifications
fa_IR: WPML - تنظیمات - اعلان های ترجمه

en: WPML → Translation Jobs
fa_IR: WPML - مشاغل ترجمه

en: WPML → Translation Management
fa_IR: WPML - مدیریت ترجمه

en: WPML → Translations
fa_IR: WPML - ترجمه ها

en: WPML's Advanced Translation Editor
fa_IR: ویرایشگر ترجمه پیشرفته WPML

en: WPML's Advanced Translation Editor is enabled, but not all your translators can use it.
fa_IR: ویرایشگر ترجمه پیشرفته WPML فعال است، اما همه مترجمان شما نمی توانند از آن استفاده کنند.

en: WPML's Advanced Translation Editor responded with an error
fa_IR: ویرایشگر ترجمه پیشرفته WPML با یک خطا پاسخ داد

en: WPML->Settings
fa_IR: WPML-> تنظیمات

en: WPML.org account
fa_IR: حساب WPML.org

en: WPML’s Advanced Translation Editor is enabled but not activated. Go to %s to resolve the issue.
fa_IR: ویرایشگر ترجمه پیشرفته WPML فعال است اما فعال نیست. برای حل مشکل به %s بروید.

en: WPML’s Advanced Translation Editor is not responding
fa_IR: ویرایشگر ترجمه پیشرفته WPML پاسخ نمی دهد

en: WPML’s Advanced Translation Editor is not working
fa_IR: ویرایشگر ترجمه پیشرفته WPML کار نمی کند

en: Waiting for translation
fa_IR: منتظر ترجمه

en: Waiting for translator
fa_IR: منتظر برای ترجمه

en: Waiting for translator / In progress
fa_IR: منتظر برای مترجم/در حال پیشرفت است

en: Want to improve the quality of your site’s translation?
fa_IR: آیا می خواهید کیفیت ترجمه سایت خود را بهبود بخشید؟

en: Want to know if recent translations you received have problems?
fa_IR: میخواهید بدانید که آیا ترجمه های اخیر شما مشکلی دارند؟

en: Want to translate your content automatically?
fa_IR: آیا می خواهید محتوای خود را به صورت خودکار ترجمه کنید؟

en: We automatically created a translation job for the reusable block: | We automatically created translation jobs for the reusable blocks:
fa_IR[0]: ما به طور خودکار یک کار ترجمه را برای بلوک های قابل استفاده مجدد ایجاد کردیم:
fa_IR[1]: ما به طور خودکار یک کار ترجمه را برای بلوک قابل استفاده مجدد ایجاد کردیم:

en: We couldn't complete the whole process in one request. Please click on the "Upgrade" button to continue.
fa_IR: ما نمی توانیم کل پروسه را در یک درخواست تکمیل کنیم. لطفا بر روی دکمه "ارتقا" کلیک کنید تا ادامه یابد.

en: We detected a possible issue blocking the word count process. Please verify the following settings:
fa_IR: ما یک مشکل احتمالی در مسدود کردن روند شمارش کلمات شناسایی کردیم. لطفا تنظیمات زیر را بررسی کنید:

en: We see you're translating content that contains HTML. Switch to the Advanced Translation Editor to translate content without the risk of breaking your HTML code.
fa_IR: می بینیم که شما در حال ترجمه محتوایی هستید که حاوی HTML است. برای ترجمه محتوا بدون خطر شکستن کد HTML خود، به ویرایشگر ترجمه پیشرفته بروید.

en: We were not able to copy some plugin files. This is usually due to issues with permissions for WordPress content or plugins folder.
fa_IR: ما نتوانستیم برخی از فایل های افزونه را کپی کنیم. این معمولاً به دلیل مشکلات مربوط به مجوزهای محتوای وردپرس یا پوشه افزونه ها است.

en: What to include in the language switcher:
fa_IR: چه چیزی را در سوئیچ زبان وارد کنید:

en: What to show for the root url:
fa_IR: چه چیزی را برای آدرس اصلی نشان دهید:

en: When WPML is activated, the site language should be changed in the %s.
fa_IR: وقتی WPML فعال می شود، زبان سایت باید در %s تغییر کند.

en: When deleting a post, delete translations as well
fa_IR: حذف ترجمه نیز هنگام حذف پست

en: When deleting a taxonomy (category, tag or custom), delete translations as well
fa_IR: هنگام طبقه بندی (رده برچسب یا سفارشی)، حذف ترجمه نیز هست

en: When duplicating content, please first duplicate parent pages to maintain the site's hierarchy.
fa_IR: هنگام تکرار محتوا، ابتدا صفحات پدر و مادر را برای حفظ سلسله مراتب سایت تکراری کنید.

en: When this site goes live, remember to %1$s from "development" to "production" to remove this message. %2$s
fa_IR: وقتی این سایت فعال شد، به یاد داشته باشید که %1$s را از "توسعه" تا "تولید" حذف کنید تا این پیام را حذف کنید. %2$s

en: When uploading media to the Media library, make it available in all languages
fa_IR: در دسترس قرار دادن رسانه ها در همه زبان ها هنگام بارگذاری در کتابخانه رسانه

en: Which blog posts do you want to display on your site's translations?
fa_IR: کدام پست های وبلاگ شما می خواهید در سایت ترجمه خود نمایش داده شود؟

en: While you use the plugin, WPML will share data regarding the site through Installer. No data from the user itself will be shared.
fa_IR: در حالی که از پلاگین استفاده می کنید، WPML اطلاعات مربوط به سایت را از طریق Installer به اشتراک می گذارد. هیچ داده ای از کاربر به اشتراک گذاشته نخواهد شد.

en: White
fa_IR: سفید

en: Widget area
fa_IR: ناحیه ابزارک

en: Widget language switcher
fa_IR: تغییر دهنده زبان در ابزارک ها

en: Widget title:
fa_IR: عنوان ویجت:

en: Width
fa_IR: عرض

en: Will be added
fa_IR: اضافه خواهد شد

en: Will be removed
fa_IR: حذف خواهد شد

en: Word count estimate:
fa_IR: تعداد کلمه های باقی مانده:

en: Word count estimation
fa_IR: تخمین تعداد کلمات

en: Word count for the entire site
fa_IR: تعداد کلمات برای کل سایت

en: WordPress
fa_IR: وردپرس

en: WordPress 3.9 or later is required.
fa_IR: وردپرس 3.9 یا بالاتر مورد نیاز است.

en: WordPress cannot automatically download translations for the following languages:
fa_IR: وردپرس نمی تواند به صورت خودکار ترجمه ها را برای زبان های زیر دانلود کند:

en: WordPress language file (.mo) is missing. Keeping existing display language.
fa_IR: فایل زبان وردپرس (.mo) گم شده است نگه داشتن زبان صفحه نمایش موجود

en: Words
fa_IR: کلمات

en: Words to translate
fa_IR: کلمات قابل ترجمه

en: Working...
fa_IR: کار کردن...

en: Wrong nonce
fa_IR: اشتباه nonce

en: XLIFF file downloaded
fa_IR: فایل XLIFF دانلود شد

en: XLIFF file options
fa_IR: تنظیمات فایل XLIFF

en: XLIFF translation
fa_IR: ترجمه XLIFF

en: XLIFF version
fa_IR: نسخه XLIFF

en: YES
fa_IR: بله

en: Yes
fa_IR: بلی

en: You activated the Advanced Translation Editor for this site, but you are updating an old translation. WPML opened the Standard Translation Editor, so you can update this translation. When you translate new content, you'll get the Advanced Translation Editor with all its features. To change your settings, go to WPML Settings.
fa_IR: شما ویرایشگر ترجمه پیشرفته را برای این سایت فعال کرده اید، اما در حال به روز رسانی یک ترجمه قدیمی هستید. WPML ویرایشگر ترجمه استاندارد را باز کرد، بنابراین می توانید این ترجمه را به روز کنید. هنگامی که محتوای جدید را ترجمه می کنید، ویرایشگر ترجمه پیشرفته را با تمام ویژگی های آن دریافت خواهید کرد. برای تغییر تنظیمات، به تنظیمات WPML بروید.

en: You are about to change the language of {post_name}.
fa_IR: شما در حال تغییر زبان {post_name} میباشید.

en: You are about to connect the current post with these following posts
fa_IR: شما در حال اتصال پست فعلی با این پست های زیر هستید

en: You are about to delete selected items from the basket. Are you sure you want to do that?
fa_IR: شما در مورد حذف موارد انتخاب شده از سبد. آیا مطمئن هستید که می خواهید این کار را انجام دهید؟

en: You are about to reset WPML for this site: %s.
fa_IR: شما در حال تنظیم مجدد WPML برای این سایت: %s.

en: You are creating a %1$s in %3$s and you've set %2$s to display even when not translated. Please note that this %1$s will only appear in %3$s. Only %2$s that you create in the site's default language (%4$s) will appear in all the site's languages.
fa_IR: شما %1$s را در %3$s ایجاد می کنید و %2$s را برای نمایش حتی زمانی که ترجمه نشده است تنظیم کرده اید. لطفا توجه داشته باشید که این %1$s تنها در %3$s ظاهر می شود. تنها %2$s که در زبان پیش فرض سایت (%4$s) ایجاد می کنید در تمام زبان های سایت ظاهر می شود.

en: You are downloading %d jobs
fa_IR: در حال دانلود %d شغل هستید

en: You are not allowed to manage the WPML Network settings.
fa_IR: شما مجاز به مدیریت تنظیمات شبکه WPML.

en: You are not allowed to perform this action.
fa_IR: شما مجاز به انجام این عمل نیستید.

en: You are not allowed to run this action.
fa_IR: شما مجاز به اجرای این عمل نیستید.

en: You are now the Translation Manager for %s - action needed
fa_IR: شما اکنون مدیر ترجمه %s هستید - اقدام لازم است

en: You are receiving this email because you have a translator 
    			account in %1$s. To stop receiving notifications, 
    			log-in to %2$s and unselect "Send me a notification email 
    			when there is something new to translate". Please note that 
    			this will take you out of the translators pool.
fa_IR: شما این ایمیل را دریافت می کنید زیرا مترجم دارید
    حساب در %1$s. برای توقف دریافت اعلان ها،
    به %2$s وارد شوید و "Send a notification email" را بردارید
    وقتی چیز جدیدی برای ترجمه وجود دارد." لطفاً توجه داشته باشید که
    این شما را از استخر مترجمان خارج می کند.

en: You are running updated %s and %s, but the following components are not updated:
fa_IR: شما %s و %s را بهروزرسانی میکنید، اما اجزاء زیر به روز نمی شوند:

en: You are running updated %s, but the following component is not updated:
fa_IR: شما %s به روزرسانی می کنید، اما جزء زیر به روز نمی شود:

en: You are the Translation Manager for %s. This role lets you manage everything related to translation for this site.
fa_IR: شما مدیر ترجمه %s هستید. این نقش به شما امکان می دهد همه چیز مربوط به ترجمه را برای این سایت مدیریت کنید.

en: You are trying to import an empty archive.
fa_IR: شما در حال تلاش برای وارد کردن یک بایگانی خالی هستید.

en: You are trying to import an empty file.
fa_IR: شما در حال تلاش برای وارد کردن یک فایل خالی هستید.

en: You are trying to import an incompatible Archive.
fa_IR: شما در حال تلاش برای وارد کردن یک بایگانی ناسازگار هستید.

en: You are trying to use an external URL: this is not allowed.
fa_IR: شما در حال تلاش برای استفاده از URL خارجی هستید: این مجاز نیست.

en: You are using PHP 7: in some cases, the extension might have been removed during a system update. In this case, please see %3$s.
fa_IR: شما از PHP 7 استفاده می کنید: در بعضی موارد ، ممکن است برنامه افزودنی در حین بروزرسانی سیستم حذف شود. در این حالت ، لطفا %3$s را ببینید.

en: You are using WPML Translation Management without String Translation. Some of the translations may not work this way. Please download and install WPML String Translation before you translate the content from Block editor.
fa_IR: شما از افزونه WPML Translation Management بدون ترجمه رشته استفاده می کنید. ممکن است برخی از ترجمه ها به این روش کار نکنند. لطفاً قبل از ترجمه مطالب از ویرایشگر Block ، WPML String ترجمه را بارگیری و نصب کنید.

en: You are using a caching plugin. When you translate strings, the cache needs to be cleared in order for the translation to display.
fa_IR: شما با استفاده از یک پلاگین ذخیره است. هنگامی که رشته های ترجمه کش باید در جهت ترجمه برای نمایش پاک می شود.

en: You are using a potentially less stable channel for %s. If you didn't enable this on purpose, you should switch to the 'Production' channel.
fa_IR: شما از یک کانال بالقوه کمتر پایدار برای %s استفاده می کنید. اگر عمداً این را فعال نکرده‌اید، باید به کانال «تولید» بروید.

en: You are using an expired %s account.
fa_IR: شما از یک حساب %s منقضی شده استفاده می کنید.

en: You are using an expired account of %s.
fa_IR: شما از یک حساب منقضی شده %s استفاده می کنید.

en: You are using an expired account of %s. %sExtend your subscription%s
fa_IR: شما از یک حساب منقضی شده %s استفاده می کنید. %s اشتراک %s خود را تمدید کنید

en: You are using an invalid site key defined as the constant %s (most likely in wp-config.php).
                                                    Please remove it or use the correct value in order to be able to register correctly.
fa_IR: شما از یک کلید سایت نامعتبر استفاده می کنید که به عنوان ثابت %s تعریف شده است (به احتمال زیاد در wp-config.php).
                                                    لطفاً آن را حذف کنید یا از مقدار صحیح استفاده کنید تا بتوانید به درستی ثبت نام کنید.

en: You are using an unregistered version of %s and are not receiving compatibility and security updates
fa_IR: شما از یک نسخه ثبت نشده %s استفاده می‌کنید و به‌روزرسانی‌های سازگاری و امنیتی را دریافت نمی‌کنید

en: You are using an unregistered version of %s and are not receiving compatibility and security updates. %sRegister now%s
fa_IR: شما از یک نسخه ثبت نشده %s استفاده می‌کنید و به‌روزرسانی‌های سازگاری و امنیتی را دریافت نمی‌کنید. %sاکنون ثبت نام کنید%s

en: You are using the complementary %1$s. For the %2$s, %3$s.
fa_IR: شما از %1$s مکمل استفاده می کنید. برای %2$s، %3$s.

en: You can always follow the progress of translation in the %1$s. For a more detailed view and to cancel jobs, visit the %2$s list.
fa_IR: همیشه می‌توانید پیشرفت ترجمه را در %1$s دنبال کنید. برای مشاهده جزئیات بیشتر و لغو کارها، از فهرست %2$s دیدن کنید.

en: You can check if some attachments can be duplicated to translated content:
fa_IR: می توانید بررسی کنید که آیا برخی از پیوستها می توانند برای محتوای ترجمه شده کپی شوند:

en: You can check the status of these jobs in %s.
fa_IR: می توانید وضعیت این کارها را در %s بررسی کنید.

en: You can completely hide content in specific languages from visitors and search engines, but still view it yourself. This allows reviewing translations that are in progress.
fa_IR: می توانید محتوا را به زبان های خاص از بازدید کنندگان و موتورهای جستجو پنهان کنید ، اما همچنان خودتان آنرا مشاهده کنید. این اجازه می دهد تا ترجمه هایی که در حال انجام هستند را مرور کنید.

en: You can continue the Translation Management configuration later by going to WPML -> Settings -> Translation Editor.
fa_IR: می‌توانید پیکربندی مدیریت ترجمه را بعداً با رفتن به WPML -> Settings -> Translation Editor ادامه دهید.

en: You can control email notifications to translators and yourself in %s.
fa_IR: می‌توانید اعلان‌های ایمیل به مترجمان و خودتان را در %s کنترل کنید.

en: You can display a language switcher in the site's footer. You can customize and style it here.
fa_IR: شما می توانید سوئیچر زبان را در پایین صفحه سایت نمایش دهید. همچنین شما می توانید آن را سفارشی کنید و یا سبک خاصی را در اینجا در نظر بگیرید .

en: You can display links to translation of posts before the post and after it. These links look like "This post is also available in..."
fa_IR: شما می توانید لینک های ترجمه یک نوشته را قبل یا بعد از محتوای آن نمایش دهید. مثلا لینکی با عنوانی نمونه "زبان های در دسترس ..."

en: You can enable its/their display for yourself, in your <a href="%s">profile page</a>.
fa_IR: شما می توانید نمایش آنها را برای خودتان از صفحه <a href="%s">پروفایل</a> فعال کنید .

en: You can find API token at %s site
fa_IR: می‌توانید نشانه API را در سایت %s پیدا کنید

en: You can find version of the plugin suitable for your environment <a href="%s">here</a>.
fa_IR: می‌توانید نسخه افزونه مناسب برای محیط خود را در <a href="%s">اینجا</a> پیدا کنید.

en: You can still receive compatibility updates without WPML Page Builders as part of the WPML core plugin. However, keeping the standalone plugin allows you to receive these updates sooner and more often.
fa_IR: همچنان می‌توانید به‌روزرسانی‌های سازگاری را بدون صفحه سازهای WPML به عنوان بخشی از افزونه اصلی WPML دریافت کنید. با این حال، نگه داشتن پلاگین مستقل به شما امکان می دهد این به روز رسانی ها را زودتر و بیشتر دریافت کنید.

en: You can view your other translation jobs here: %s
fa_IR: شما می توانید کارهای ترجمه دیگر خود را در اینجا مشاهده کنید: %s

en: You can't do that!
fa_IR: شما نمیتوانید این کار را انجام دهید!

en: You can't edit this translation, because this translation to %s is already in progress.
fa_IR: شما نمی توانید این ترجمه را ویرایش کنید، زیرا این ترجمه به %s در حال انجام است.

en: You cannot add posts in this language to the basket since it already contains posts or strings of another source language!
    						Either submit the current basket and then add the post or delete the posts of differing language in the current basket
fa_IR: شما نمیتوانید پست ها را به این زبان به سبد اضافه کنید چون از قبل مطالب یا رشتههای دیگری از زبان دیگر را دربر دارد!
    						 یا سبد فعلی را ارسال کنید و سپس پست را اضافه کنید یا پست های مختلف زبان را در سبد فعلی حذف کنید

en: You cannot add strings  in this language to the basket since it already contains posts or strings of another source language!
    						Either submit the current basket and then add the post or delete the posts of differing language in the current basket
fa_IR: شما نمی توانید رشته ها را در این زبان به سبد اضافه کنید، زیرا در حال حاضر حاوی پست یا رشته ای از یک زبان منبع دیگر است!
    						 یا سبد فعلی را ارسال کنید و سپس پست را اضافه کنید یا پست های مختلف زبان را در سبد فعلی حذف کنید

en: You cannot add strings in this language to the basket since it already contains posts or strings of another source language! Either submit the current basket or delete the posts of differing language in the current basket
fa_IR: شما نمی توانید رشته ها را در این زبان به سبد اضافه کنید، زیرا در حال حاضر حاوی پست یا رشته ای از یک زبان منبع دیگر است! یا سبد فعلی را ارسال کنید یا پست های مختلف زبان را در سبد فعلی حذف کنید

en: You cannot download the XLIFF file because TS_NAME has canceled the job
fa_IR: شما نمی توانید فایل XLIFF را دانلود کنید زیرا TS_NAME کار را لغو کرده است

en: You cannot download the translation as it has not been completed
fa_IR: شما نمی توانید ترجمه را دانلود کنید زیرا کامل نشده است

en: You cannot download the translation for a local job
fa_IR: شما نمی توانید ترجمه را برای یک کار محلی دانلود کنید

en: You cannot download this job because TS_NAME has canceled it
fa_IR: شما نمی توانید این کار را دانلود کنید زیرا TS_NAME آن را لغو کرده است

en: You do not have a %1$s account yet. You need to set up a renewal for %2$s.
fa_IR: شما هنوز یک حساب %1$s ندارید. باید یک تمدید برای %2$s تنظیم کنید.

en: You don't have the rights to translate from %1$s to %2$s
fa_IR: شما حق ترجمه از %1$s به %2$s را ندارید

en: You got back several jobs from translation and they now appear on your site.
fa_IR: شما چندین کار را از ترجمه برگشته اید و اکنون در سایت شما ظاهر می شوند.

en: You have a %s account. You just need to extend your subscription.
fa_IR: شما یک حساب %s دارید. فقط باید اشتراک خود را تمدید کنید.

en: You have already downloaded this job
fa_IR: شما قبلاً این کار را دانلود کرده اید

en: You have an old Types-free subscription, which doesn't provide automatic updates. %s
fa_IR: شما یک اشتراک قدیمی بدون Types دارید که به‌روزرسانی خودکار را ارائه نمی‌کند. %s

en: You have an old Types-free subscription, which doesn't provide automatic updates. %sUpgrade your account%s
fa_IR: شما یک اشتراک قدیمی بدون Types دارید که به‌روزرسانی خودکار را ارائه نمی‌کند. %sحساب %s خود را ارتقا دهید

en: You have attempted to submit data in a not legit way.
fa_IR: شما سعی کرده اید داده ها را به روش غیر قانونی ارائه دهید.

en: You have been assigned to new translation job(s):
fa_IR: به شما کار(های) ترجمه جدید اختصاص داده شده است:

en: You have been removed from the translation job "%1$s" for %2$s to %3$s.
fa_IR: شما از کار ترجمه "%1$s" برای %2$s به %3$s حذف شده اید.

en: You have selected a translation service which requires translators.
fa_IR: شما یک سرویس ترجمه را انتخاب کرده اید که نیاز به مترجمان دارد.

en: You have sent documents to translation. WPML can send notification emails to assigned translators, but translators for some languages have selected not to receive this notification.
fa_IR: اسناد را برای ترجمه ارسال کرده اید. WPML می تواند ایمیل های اطلاع رسانی را به مترجمین اختصاص داده، اما مترجمان برای برخی از زبان ها انتخاب نمی کنند که این اطلاعیه را دریافت کنند.

en: You have two ways to copy content from the original language:
fa_IR: شما دو راه برای کپی کردن محتوا از زبان اصلی دارید:

en: You have unsaved changes!
fa_IR: شما تغییرات ذخیره نشده دارید!

en: You have unsaved work. Are you sure you want to close without saving?
fa_IR: شما کار نزولی دارید مطمئنید که میخواهید بدون صرفه جویی در آن بمانید؟

en: You haven't set your synchronization preferences for these %1$s: %2$s. Default value was selected.
fa_IR: شما تنظیمات برگزیده همگام سازی خود را برای این %1$s تنظیم نکرده اید: %2$s. مقدار پیش فرض انتخاب شد.

en: You may need to contact your server administrator or your hosting company to install this extension.
fa_IR: برای نصب این افزونه، ممکن است لازم باشد با سرپرست سرور یا شرکت میزبانی خود تماس بگیرید.

[ctx: You may need to {re-save the site permalinks} - 1/2]
en: You may need to %s.
fa_IR: ممکن است به %s نیاز داشته باشید.

[ctx: You may need to {re-save the site permalinks} - 2/2]
en: re-save the site permalinks
fa_IR: مجدداً لینک های سایت را ذخیره کنید

en: You need to configure WPML before you can start translating.
fa_IR: قبل از شروع ترجمه باید WPML را پیکربندی کنید.

en: You need to configure at least one more language in order to access "Theme and plugins localization" and "Media translation".
fa_IR: برای دسترسی به "محلی سازی تم ها و پلاگین ها" و "ترجمه رسانه ها" باید حداقل یک زبان دیگر را پیکربندی کنید.

en: You need to deactivate the separate plugin.
fa_IR: شما باید افزونه جداگانه را غیره فعال کنید.

en: You need to enable WPML's Translation Editor, to translate conveniently.
fa_IR: برای ترجمه راحت باید ویرایشگر ترجمه WPML را فعال کنید.

en: You should contact your %1$s and ask them to enable the notification emails which will allow them to see when there is new work waiting for them. To enable notifications, translators need to log-in to this site, go to their user profile page and change the related option in the WPML language settings section.
fa_IR: شما باید از %1$s خود تماس بگیرید و از آنها بخواهید که ایمیل های اعلان را فعال کنند که به آنها اجازه می دهد زمانی که کار جدیدی در انتظار آنها است را ببینید. برای فعال کردن اعلان ها، مترجمان باید وارد این سایت شوند، به صفحه پروفایل کاربر خود بروید و گزینه مربوطه را در بخش تنظیمات زبان WPML تغییر دهید.

en: You should update your PHP version to either 5.6 or to 7.0 or 7.1. On a normal WordPress site, switching to PHP 5.6 should never cause issues. We would however actually recommend you switch to PHP7. There are some plugins that are not ready for PHP7 though, so do some testing first. We have an article on how to test whether that's an option for you %1$shere%2$s. PHP7 is much faster than PHP 5.6. It's also the only PHP version still in active development and therefore the better option for your site in the long run.
fa_IR: شما باید نسخه PHP خود را به 5.6 یا 7.0 یا 7.1 به روز کنید. در یک سایت معمولی وردپرس، تغییر به PHP 5.6 هرگز نباید مشکلی ایجاد کند. با این حال ما در واقع توصیه می کنیم به PHP7 تغییر دهید. برخی از افزونه‌ها وجود دارند که برای PHP7 آماده نیستند، بنابراین ابتدا مقداری تست کنید. ما مقاله ای در مورد نحوه آزمایش اینکه آیا این گزینه برای شما %1$shere%2$s است، داریم. PHP7 بسیار سریعتر از PHP 5.6 است. همچنین این تنها نسخه PHP است که هنوز در حال توسعه فعال است و بنابراین گزینه بهتری برای سایت شما در دراز مدت است.

en: You should use <a href="%s">Translation management dashboard</a> to send the original document to translation.
fa_IR: شما باید از <a href="%s"> داشبورد مدیریت ترجمه </a> برای ارسال سند اصلی به ترجمه استفاده کنید.

en: You will have to renew your subscription in order to continue getting the updates and support.
fa_IR: برای ادامه دریافت به‌روزرسانی‌ها و پشتیبانی، باید اشتراک خود را تمدید کنید.

en: You're all done. From now on, all new media files that you upload to content will receive a language. You can automatically duplicate them to translations from the post-edit screen.
fa_IR: همه شما انجام شده است از حالا به بعد، تمام فایل های رسانه ای جدیدی که شما به محتوا آپلود می کنید، یک زبان دریافت می کنند. شما می توانید به صورت خودکار آنها را به ترجمه از صفحه ویرایش پس ویرایش کنید.

en: You've completed reviewing everything. WPML will let you know when there's new content to review.
fa_IR: شما بررسی همه چیز را کامل کرده اید. WPML زمانی که محتوای جدیدی برای بررسی وجود دارد به شما اطلاع می دهد.

en: You've resigned from this job.
fa_IR: شما از این کار استعفا دادید.

en: You've sent the content for translation to %1$s. Currently, we are processing it and delivering to %1$s.
fa_IR: شما محتوا را برای ترجمه به %1$s ارسال کرده اید. در حال حاضر، آن را پردازش می کنیم و به %1$s تحویل می دهیم.

en: You've sent the content for translation to %s. Please continue to their site, to make sure that the translation starts.
fa_IR: شما محتوا را برای ترجمه به %s ارسال کرده اید. لطفاً برای اطمینان از شروع ترجمه به سایت آنها ادامه دهید.

en: Your Automatic Translation account id is
fa_IR: شناسه حساب ترجمه خودکار شما است

en: Your Email Address
fa_IR: آدرس ایمیل شما

en: Your Profile
fa_IR: پروفایل شما

en: Your WPML installation may cause problems with Block editor
fa_IR: نصب WPML شما ممکن است باعث ایجاد مشکل در ویرایشگر Block شود

en: Your blog page does not exist or its translation is not published in %s.
fa_IR: صفحه وبلاگ وجود ندارد و یا ترجمه آن است منتشر در %s.

en: Your browser doesn't seem to be allowing cookies to be set.
fa_IR: به نظر می رسد مرورگر شما اجازه نمی دهد کوکی ها تنظیم شوند.

en: Your deadline
fa_IR: دِدلاین شما

en: Your default language, %s, must be mapped to a supported language in order to use automatic translation.
fa_IR: زبان پیش‌فرض شما، %s، باید به یک زبان پشتیبانی‌شده نگاشت شود تا بتوان از ترجمه خودکار استفاده کرد.

en: Your home page does not exist or its translation is not published in %s.
fa_IR: صفحه اصلی وجود ندارد و یا ترجمه آن است منتشر در %s.

en: Your menu includes custom items, which you need to translate using WPML's String Translation.
fa_IR: منو شما شامل اقلام سفارشی که شما باید با استفاده از WPML در رشته ترجمه ترجمه.

en: Your php.ini file is located at
fa_IR: فایل php.ini شما در است

en: Your rating:
fa_IR: امتیاز شما:

en: Your server is running PHP version %1$s but %2$s requires at least %3$s.
fa_IR: سرور شما نسخه %1$s از PHP را اجرا می کند اما %2$s حداقل به %3$s نیاز دارد.

en: Your server settings do not allow for languages in directories.
fa_IR: تنظیمات سرور شما اجازه زبان در فهرست ها را نمی دهد.

en: Your site could be faster and more secure with a newer PHP version.
fa_IR: سایت شما با نسخه جدیدتر PHP می تواند سریعتر و ایمن تر باشد.

en: Your site currently has language switching for the login page disabled.
fa_IR: سایت شما در حال حاضر دارای سوئیچر زبان برای صفحه ورود غیرفعال است.

en: Your site is currently configured to use only %s as its professional translation service.
fa_IR: سایت شما در حال حاضر پیکربندی شده است که فقط %s را به عنوان خدمات ترجمه حرفه ای خود استفاده کند.

en: Your site is using an expired %s account, which means you won't receive updates. This can lead to stability and security issues.
fa_IR: سایت شما از یک حساب %s منقضی شده استفاده می کند، به این معنی که به روز رسانی دریافت نخواهید کرد. این می تواند منجر به ثبات و مسائل امنیتی شود.

en: Your site should be publicly accessible or the server should have access to the site.
fa_IR: سایت شما باید در دسترس عموم باشد یا سرور باید به سایت دسترسی داشته باشد.

en: Your site was successfully disconnected from %1$s. Go to the translators tab to connect a new %1$s account or use a different translation service.
fa_IR: ارتباط سایت شما با %1$s با موفقیت قطع شد. برای اتصال یک حساب %1$s جدید یا استفاده از سرویس ترجمه دیگری، به برگه مترجمان بروید.

en: Your site will not work as it should in this configuration
fa_IR: سایت شما در این پیکربندی کار نخواهد کرد

en: Your subscription appears to no longer be valid. Please try to register again using a valid site key.
fa_IR: به نظر می رسد اشتراک شما دیگر معتبر نیست. لطفاً با استفاده از یک کلید سایت معتبر دوباره ثبت نام کنید.

en: Your subscription expires in %d day. | Your subscription expires in %d days.
fa_IR[0]: اشتراک شما %d روز دیگر منقضی می‌شود.
fa_IR[1]: اشتراک شما %d روز دیگر منقضی می‌شود.

en: Your translators should log-in to their accounts in this site and go to %1$sWPML → Translations%2$s. There, they will see the jobs that are waiting for them.
fa_IR: مترجمان شما باید به حساب های خود در این سایت وارد شوند و به %1$sWPML → Translations%2$s بروند. در آنجا مشاغلی را که در انتظارشان است می بینند.

en: account status
fa_IR: وضعیت حساب

en: activated
fa_IR: فعال شد

en: activating
fa_IR: فعال کردن

en: active and authenticated translation service
fa_IR: خدمات ترجمه فعال و معتبر

en: add
fa_IR: اضافه کردن

en: add translation
fa_IR: افزودن ترجمه

en: all
fa_IR: همه

en: and
fa_IR: و

en: any language
fa_IR: هر زبانی

en: at least one translator
fa_IR: حداقل یک مترجم

en: auto
fa_IR: خودکار

en: automatically
fa_IR: اتوماتیک

en: automatically added %s
fa_IR: به طور خودکار %s اضافه شد

en: communication error details
fa_IR: جزئیات خطای ارتباطی

en: complete set of features
fa_IR: مجموعه کاملی از ویژگی ها

en: contact our support team
fa_IR: با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید

en: copy and overwrite all fields
fa_IR: کپی و رونویسی تمام زمینه ها

en: copy to empty fields only
fa_IR: کپی فقط برای خالی کردن فیلدها

en: day(s)
fa_IR: روز

en: deadline: %1$s, late by %2$d days
fa_IR: مهلت: %1$s، %2$d روز تاخیر

en: default
fa_IR: پیش فرض

en: delete it permanently
fa_IR: آن را برای همیشه حذف کنید

en: documentation
fa_IR: مستندات

en: downloaded
fa_IR: دانلود شده است

en: downloading...
fa_IR: در حال دانلود ...

en: duplicate
fa_IR: کپی کردن

en: edit terms
fa_IR: ویرایش قوانین

en: edit translation
fa_IR: ویرایش ترجمه

en: eval() availability from Suhosin
fa_IR: eval () در دسترس بودن از Suhosin

en: failed!
fa_IR: ناموفق!

en: from
fa_IR: از

en: good for menus that display items as a list
fa_IR: خوب برای منوها که موارد را به عنوان یک لیست نمایش می دهند

en: good for menus that support drop-downs
fa_IR: خوب برای منوها که از کشویی پشتیبانی می کنند

en: hidden
fa_IR: مخفی

en: hide
fa_IR: مخفی کردن

en: how to translate different parts of the site.
fa_IR: نحوه ترجمه قسمت های مختلف سایت.

en: hreflang
fa_IR: رفلکس

en: immediately
fa_IR: بلافاصله

en: in
fa_IR: در

en: in %s document(s)
fa_IR: در %s سند (ها)

en: in options, menus, widgets, footer and shortcode
fa_IR: در تنظیمات، فهرست ها، ابزارک ها، فوتر و شورت‌کد

en: installed
fa_IR: نصب شده است

en: installing...
fa_IR: در حال نصب...

en: item
fa_IR: آیتم‌

en: items
fa_IR: موارد

en: jobs fixed
fa_IR: مشاغل ثابت

en: jobs migrated
fa_IR: مشاغل مهاجرت کردند

en: learn more
fa_IR: بیشتر بدانید

en: linked to:
fa_IR: لینک شده به:

en: loading
fa_IR: بارگذاری

en: local translator
fa_IR: مترجم محلی

en: menu items
fa_IR: آیتم های منو

en: month(s)
fa_IR: ماه

en: needs retry
fa_IR: نیاز به تلاش مجدد دارد

en: needs update
fa_IR: نیاز به بروزرسانی دارد

en: never
fa_IR: هرگز

en: none
fa_IR: خالی

en: none of your translation jobs have been completed
fa_IR: هیچ یک از کارهای ترجمه شما تکمیل نشده است

en: not translated in current language
fa_IR: ترجمه نشده است در زبان جاری

en: of
fa_IR: از

en: once a day
fa_IR: یک بار در روز

en: once a week
fa_IR: یک بار در هفته

en: only show translated items
fa_IR: فقط موارد ترجمه شده را نشان می دهد

en: or
fa_IR: یا

en: parent
fa_IR: والدین

[ctx: part1]
en: WPML cannot connect to the translation editor. If this is the first time you’re seeing this message, please wait a minute and reload the page.
fa_IR: WPML نمی تواند به ویرایشگر ترجمه متصل شود. اگر برای اولین بار است که این پیام را می بینید، لطفاً یک دقیقه صبر کنید و صفحه را دوباره بارگیری کنید.

[ctx: part1]
en: WPML needs an Internet connection to translate your site’s content. It seems that your server is not allowing external connections, or your network is temporarily down.
fa_IR: WPML برای ترجمه محتوای سایت شما به اتصال اینترنت نیاز دارد. به نظر می رسد سرور شما اجازه اتصالات خارجی را نمی دهد یا شبکه شما موقتاً از کار افتاده است.

[ctx: part2]
en: If the problem persists, contact %1$s for help and mention that your website ID is %2$s.
fa_IR: اگر مشکل ادامه داشت، برای دریافت راهنمایی با %1$s تماس بگیرید و ذکر کنید که شناسه وب سایت شما %2$s است.

[ctx: part2]
en: If this is the first time you’re seeing this message, please wait a minute and reload the page. If the problem persists, contact %1$s for help and mention that your website ID is %2$s.
fa_IR: اگر برای اولین بار است که این پیام را می بینید، لطفاً یک دقیقه صبر کنید و صفحه را دوباره بارگیری کنید. اگر مشکل ادامه داشت، برای دریافت راهنمایی با %1$s تماس بگیرید و ذکر کنید که شناسه وب سایت شما %2$s است.

en: please enter path: absolute or relative to the WordPress installation folder
fa_IR: لطفاً مسیر را وارد کنید: مطلق یا نسبت به پوشه نصب وردپرس

en: profile
fa_IR: پروفایل

en: published
fa_IR: منتشر شده

en: published or updated
fa_IR: منتشر شده یا به روز شده

en: px
fa_IR: پیکسل

en: required version: %s
fa_IR: نیازمند نسخه : %s

en: restore
fa_IR: بازیابی

en: select parent
fa_IR: انتخاب پدر و مادر

en: sent between
fa_IR: ارسال شده بین

en: server requirements for sites that use nginx
fa_IR: نیازهای سرور برای سایت هایی که از nginx استفاده می کنند

en: show
fa_IR: نشان دادن

en: show fields
fa_IR: نمایش فیلدها

[ctx: site]
en: Spam
fa_IR: هرزنامه ها

en: some strings might be not registered
fa_IR: برخی از رشته ها ممکن است ثبت نام نشده

en: sort by
fa_IR: مرتب سازی بر اساس

en: start translating
fa_IR: شروع ترجمه

en: string not registered
fa_IR: رشته ثبت نشده است

en: then sort by
fa_IR: مرتب سازی بر اساس

en: this will be your admin language and will also be used for translating comments.
fa_IR: این زبان مدیر شما خواهد بود و همچنین برای ترجمه نظرات مورد استفاده قرار می گیرد.

en: to
fa_IR: به

en: translate
fa_IR: ترجمه

en: translate the base taxonomy slugs with WPML
fa_IR: ترجمه لغات طبقه بندی پایه با WPML

en: translated by
fa_IR: سرویس وبلاگدهی

en: translated to
fa_IR: ترجمه شده به

en: translating post categories and custom taxonomies
fa_IR: ترجمه مقالات پست و طبقه بندی های سفارشی

en: translation services that are integrated with WPML
fa_IR: خدمات ترجمه که با WPML یکپارچه شده اند

en: translators
fa_IR: مترجمان

en: try a translation service
fa_IR: انتخاب از سرویس ترجمه

en: untranslated
fa_IR: ترجمه نشده

en: update the site key
fa_IR: کلید سایت را به روز کنید

en: updated
fa_IR: به روز شده

en: updating...
fa_IR: در حال بروز رسانی...

en: upgrade to Toolset
fa_IR: به Toolset ارتقا دهید

en: use translation if available or fallback to default language
fa_IR: در صورت موجود بودن از ترجمه استفاده کنید یا به زبان پیش‌فرض برگردانید

en: week(s)
fa_IR: هفته

en: which theme and plugins you are using.
fa_IR: از چه تم و افزونه هایی استفاده می کنید.

en: with
fa_IR: با

en: with deadline between
fa_IR: با مهلت بین
